Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#28816
<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#28815
Tolják meg mert sosem érünk oda<#vigyor2>

Willi Betz
#28814

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#28813
Vebfabrik<#eplus2>

Willi Betz
#28812
Csak annyit mondtam,hogy rajzoltam egy Nysa-t.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#28811
Kb<#hehe>

kemszi2
#28810
vigyázz milyet veszel,nehogy olyat vegyél ami még a kombájnról is lekapja festéket.volt itt már rá példa
Goruck
#28809
gratulálok, de egy szót sm értek belõled



Foose jól tud firkálni!!!

Nikon D300 :) http://www.flickr.com/photos/goruckdesign

Willi Betz
#28808
Wazze...rajoltam egy Nysat<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28807
Mindig is az voltam,csak most kaptam az alkalmon is.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#28806
ez az õsi érdi nyelvjárás picit hasonlít a bagolynyelvre XD

Goruck
#28805
mikorõl= mikrõl
(õsi érdi nyelvjárásban)

Nikon D300 :) http://www.flickr.com/photos/goruckdesign

Goruck
#28804
mikorõl maradtam le....

közben Gabec nagy FOOSE fan lett?!

Nikon D300 :) http://www.flickr.com/photos/goruckdesign

w77d
#28803
lehet megnézem ilyen helyeken.. árban kb mennyi lehet???

Willi Betz
#28802
Praktiker,Brico,Obi?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#28801
nem tudjátok hol lehet ilyen kézi nagynomású autómosó készüléket kapni???

w77d
#28800
asszem azzal nem járnál jól XD

autoszimulator
#28799
ha bemész fizikára helyettem, áll az alku

.: mobilize.hu :.

w77d
#28798
én majd megyek helyetted a Pözsóba. Meglátják az arcom, fingok egyet és fel vagy véve XD

Willi Betz
#28797
Bocs,de dolgom van😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#28796
ki vállalja, hogy holnap be megy helyettem sajtótöri szóbelizni? XD

Willi Betz
#28795
Majd moderálom magam<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28794
Köcce mindenkinek😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#28793
szerintem sg-sek naponta fognak hozzá bejárni és mindíg az utolsó pillanatban mondják vissza a verdát XD

autoszimulator
#28792
én tuti felmegyek pestre, és vacillálok majd egy új 407esen, amíg idegrángást nem kap <#nyes>

.: mobilize.hu :.

kemszi2
#28791
hát akkor ez nem fáradtvolt hanem már aludt<#nevetes1>
w77d
#28790
eskü elmegyek majd abba a szalonba ahol Gabec fog dolgozni, hagy nyalja má egy picit az én seggem is XD

w77d
#28789
egy opel nem lehet szar, legfeljebb picit fáradt volt XD

kemszi2
#28788
én azért tudom "szeretni" annak ellenére,hogy szinte mindennap van szerencsém vw váltóhoz is.Opellel is volt már dolgom,bár az 1 rakás szar volt mert szét volt hajtva az egész gép<#idiota>
autoszimulator
#28787
dehisz neked mától azt kell mondani:

"Az egy nagyon jó döntés uram, esetleg egy kanyarkövetõs xenonlámpát, hogy az õzek is biztonságban érezhessék magukat, automata klímát a globális felmelegedés miatt, CD tárat a fiataloknak, alufelnit a dekoratív megjelenésért is ajánlhatok önnek, csak most, engedményes áron?"

.: mobilize.hu :.

w77d
#28786
ezt aláírom, a Corsának a Merivának és az Antarának is baszottul pontos és stabil váltója van 😊

Willi Betz
#28785
Én az Opelhoz vagyok szokva,abba meg ha sebességben van akkor csak egy atomrobbanás tudná oldalra mozdítani a váltót😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#28784
de ha ennyire ellenkezel akkor beérem 1 407coupe-val is
w77d
#28783
kibérelheted a weedmobilt 300ezer/óra XD

kemszi2
#28782
köhöm akkor nem vezettél még 307-est<#hehe>nekünk olyan van.annyira nem vészes.és a 308asban jobbnak éreztem.bárcsak a szalonban próbáltam,tesztvezetésre nem jutott idõ.de maga a forma (belsõ külsõ)nekem bejön
Willi Betz
#28781
Még jó,hogy nem azt mondtad,hogy Weed rézfaszán<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28780
Nem olyan jó autó az😄
Váltója az olyan mintha taknyot kevergetnél egy fakanállal<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28779
Szószerint ott hagytam,de nem a wc-ben,hanem másutt😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#28778
a pugtól hozzál nekem lécci 1 308-ast,1/1ben ha lehet
NSTSpider
#28777
Akkor én a világfasza meleltt dolgozok egy kicsivel<#eplus2>

Willi Betz
#28776
Hívtak holnap megbeszélésre,a Peugeot Centralhoz. Ott van a Lurdy házzal szembe. Világfaszán<#hehe>
Ráadásul holnap autóm se lesz<#fejvakaras>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#28775
ott hagyta a wc-ben XD

kemszi2
#28774
és mi lett a leman-i fellángolással?<#buck>
w77d
#28773
azt is, mert rábassza mindíg a deszkát XD

NSTSpider
#28772
A lógóját<#hehe>

#28771
és sehol egy villogó féklámpa.. <#vigyor2>

http://ferrari18.blog.hu/

kemszi2
#28770
ok thx.akkor már nem nevezek be makettre
w77d
#28769
Gabec minden hugyozás után leváltja a logóját XD

NSTSpider
#28768
Gabec megint új logo?<#eplus2>

#28767
1-2 napon belül várom a számlát, utalom a 30 autó árát, Hollandiából jön a csomag 3 nap alatt.

http://ferrari18.blog.hu/