Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Harly18
#28716
Persze, szinte egyértelmû, mert ha nem poénból lenne, akkor az lenne hihetetlenül nagy gáz...Bár, hogy mi neki ebben a poén, hogy mindenki hülyének nézi, nem értem...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#28715
nem kötelezõ tõle venni. ahogy nézem, sokmindent nem is ad el.

http://ferrari18.blog.hu/

#28714
a legóemberes észrevehetõen poenból csinálja...

Harly18
#28713
Annyira nem gáz, de akkor is....Valószínûleg tisztában van az árakkal, mert mind új modell neki, s ennek tudatában ez iszonyat nagy pofátlanság...Ok, az ember ha elad valamit, akkor egy kis hasznot akar magának keresni, de ez....ez azért enyhén durva...De ha valaki így is vesz tõle, akkor azt sem tudom sajnálni, mert ha rákeres, akkor ennél sokkal-sokkal olcsóbbakat fog találni...

De az a legóemberes....komolyan, az hihetetlen 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#28712
ezt én is néztem. viszont nála nincs legóemberke 150ezerért, tehát nem is olyan gáz. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#28711
Egy újabb idióta! Maisto Mini Coopert 13.000-ért árulja, sõt az összes Maisto-jának 10.000 a kikiáltási ára, úgy, hogy minimálár is van....Egy Maisto 51-es Bogarat meg is kapnék nála 15.000-ért...Nagyon gondolkodom 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#28710
Weed,ott is esik?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28709
Na ezen nagyot röhögtem<#nevetes2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#28708
gyanúsan olcsó..
Harlynak való. <#vigyor2>

http://ferrari18.blog.hu/

kemszi2
#28707
a kodakokat nem ismerem...
Willi Betz
#28706
Ez se lehet rossz és "csak" 35ezer

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28705
Nekem ilyen van. Csak még az egyel régebbi

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#28704
nõvéreméknek van egy Nikon D3-s gépe, de az nagyon dúrva. Én teljes mértékben ki sem tudom használni. Gyönyörû képeket csinál, a balatoni gépemen van jópár...

#28703
ha most vennék, ezt vennén.
de inkább próbálom megörökölni a sógortól az EOS 350D-t. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

kemszi2
#28702
ha már kicsit többet rászánsz nagyon komoly kis gépeket lehet venni.lényeg a márka,ahogy labdacs is mondta
#28701
ez nem teljesen így mûködik. pl a Kemszi által belinkelt 1D kiszabott jó gép, de csak egy profi fotós tudja kihasználni a tudását, nem amatõrök kezébe való.

http://ferrari18.blog.hu/

kemszi2
#28700
de én ezt tudnám ajánlani,elég olcsón.az enyém ettõl kicsit régebbi (A550-es)a560
#28699
nekem a négy éve lehetõ legegyszerûbb optikai zoomos Canon gépem van. ne kérdezzétek, milyen, valai PS510, vagy hasonló. fogom, automatikára lököm és kattogtatok vele, nagyjából erre használom. van rajta millió manuális beállítási lehetõség, de azokat nem igazán tudom kihasználni. a sógorom fotós, szokott is vele bûvészkedni, ha néha a kezébe kerül. de autó módban is korrekt képeket csinál:

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#28698
Ez már elég profi gépnek néz ki.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#28697
Willi Betz
#28696
Én azt hittem,hogy minél drágább egy gép annál jobb képet csinál,de akkor ezekszerint tévedtem.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28695
Amit használok ilyen modellfényképezésre ez valami egyszerû kis fényképezõgép. Két éve vettem 30-ért,akkor nagyon jó volt,de most már megérett a cserére. Advent-nek hívják.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#28694
de a fuji sem rossz.
kemszi2
#28693
pont a hp-t akartam én is említeni,mert nõvéremnek olyan van de mobiltelefon minõséget tud körülbelül hiáéba 5mp-s
#28692
annyira nagyon énsem. az elsõ a fókusztávolság, a második a fényerõ.
de én nem a számokra gondoltam, hanem a minõségre. nekem egy jó régi kis 3 megapixeles Canon gépem van, 4x-es optikai zoommal. amikor megvettem, kipróbáltam mást is ebben a szegmensben. pl a HP gépét, ami a számok alapján sokkal többet tudott, de elég volt két tesztképet csinálni vele, hogy levonjam a konklúziót: fényképezõgépet fényképezõgép gyártótól kell venni.
nézd meg, hogy mire képesek a mai 5 megapixeles mobilkamerák. egy két mpx-es öt éves használt digitális gép lenyomja õket. egyszerûen kell a jó optika, ami összegyûjti megfelelõen a fényt. ahhoz meg hely kell, meg anyag. ezért nem lesz sosem fotózásra alkalmas mobil.

http://ferrari18.blog.hu/

kemszi2
#28691
ez meg még mindig nagyon szép darab
kemszi2
#28690
csak a testemen át<#buck>
w77d
#28689
egy kis ketchup rájuk és egész jóóó<#finom>

Willi Betz
#28688
Még nem tudom milyet veszek. De Canon a kamerám,az elég jó darab,fõleg,hogy DVD-s és nem kell vele szarakodni,hogy feltegyem DVD-re a filmeket.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#28687
végülis mind1.weed nem tudja acímemet<#nyes>
kemszi2
#28686
vegyéé kanon-t.nézd meg néhol máég a bolhákat is láthatod <#idiota>
BMW FAN
#28685
Oké majd akkor megbeszéljük

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Willi Betz
#28684
Egyébként a bagoly nem eszik macskát,csak az Alf😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28683
Ez van ráírva az elejére: 5.95-17.14mm F2.8-4.8
Nem értek hozzá,ugyhogy nem tudom mit jelölnek ezek.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#28682
4...az ötödik felfedezõ körúton volt
Willi Betz
#28681
Te...ez hány darab macska?<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28680

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#28679
ércsük mink így is <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

kemszi2
#28678
hát ezt át kellett volna olvasni mielõtt elküldtem volna 😄
kemszi2
#28677
nekem canon van kb 25-ért vettem fél éve 7 megapixel.de szép képeket csinál nagyon 😄 szerintem szép képeket csinál.most csináltam vele:

a bagoly nem eszik macskát ugye?
#28676
nem az MP számít, hanem az optika.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#28675
Csak kéne vennem egy jobb gépet ennél,mert ez már kicsit rozoga,hiába tud 8MP-elt.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28674
De elsõ az autó,meg a modell<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#28673
ne vedd föl, sokat eszik XD

kemszi2
#28672
felveszlek fényképésznek XD amúgy jó lett
w77d
#28671
na ja, de a meghódításhóz kell a lé, na meg az eltartáshoz XD

Willi Betz
#28670
Nõkre...azok elvannak magukban😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28669
Há-há! Az köszönhetõ a profi fényképész tudásomnak,nem a festés mûvészetemnek😄
Életben látszik a különbség,de fényre tény és való,hogy egyformák.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#28668
meg a nõkre... azokra jó sok pénz is kell 😄

w77d
#28667
én ennél kreatívabb vagyok illuminált állapotban XD