Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#28866
<#ejnye1>
Nem nézünk olyat aminek semmi értelme<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#28865
na most szurkolni az Olaszoknak!!!!!!!! XD

Willi Betz
#28864
Így tudod? Wc-n ülve is nehéz megszülni a barnabaglyot<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#28863
egyedül megszületni nehéz, a többi már alakul XD

Willi Betz
#28862
Szeretem,ha nehéz valami<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28861
Azért a több tonnás vas elég jó volt😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

autoszimulator
#28860
nemlényeges <#vigyor3>

.: mobilize.hu :.

Willi Betz
#28859
Nem villamos volt te here! Hanem busz ment neki a parkoló autónak<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

autoszimulator
#28858
jah, mint anno gabecnak egy mercit, aztá beletolatott vele egy álló villamosba... DEKOK!!4<#idiota><#idiota>

.: mobilize.hu :.

NSTSpider
#28857
És a gond ,hogyha gazdag akkor a segge alá tesznek egy több tonnás vasat.

NSTSpider
#28856
Sajna egy 17 éves gyerek nem úgy gondolkodik mint pl egy 25 éves.

w77d
#28855
végre valaki hasonlóan látja a dolgokat 😊

w77d
#28854
én enm konkrétan azt mondom, hogy téged nem engednélek motorra, hanem senkit 18 év alatt. A motor is nagyon veszélyes "fegyver", mivel részt vesz a közlekedésben..

autoszimulator
#28853
én aszondom 18 éves koráig jáccon a pöcsével, mint mi, utána kaphat jogsit..

.: mobilize.hu :.

RoR zsozso
#28852
Mint írtam csak az elméletet tudom de azt is csak max 85%-ba

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#28851
de azért nem tök mindegy, hogy 18 éves fejjel vagy 13 éves fejjel kõkeményen gyerekként...

NSTSpider
#28850
Az elején mindenki vagány és meggondolatlan csak ebben az idõszakban ne legyen halálos balesete.

RoR zsozso
#28849
"azért mi csak jobban tudjuk" Én nem mondtam h. jobban tudom!!

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#28848
Már megint hagytál egy behatolási területet a mondatodban<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#28847
de uralkodni nem hinném hogy tudsz még magadon, meg józanul gondolkodni közlekedés közben 😊

w77d
#28846
me hülye vagy 😄

azért mi csak jobban tudjuk, mivel már "felnõtt" fejjel kezdtük tanulni, és már vezetünk is egy ideje...

Pont 2 hete történt itt az Egressyn, hogy egy 16 éves hülyegyerek elsodort motorral egy nõt, mert úgy ment mint az állat és kicsúszott alóla a moci... Még a mi korosztályunk is "játszik" néha, nem hogy õk!!

RoR zsozso
#28845
De a gyakorlat sajnos messze van 😞

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#28844
Ismerem a KRESZ-t viszonylag jól 😊
Mióta megszülettem rajongok az autókért,mindig kérdeztem mikor kicsi voltam h. melyik tábla mi...
Az elméletet viszonylag tudom.

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#28843
Te se tudod,de nagy a pofád...<#eplus2>
Én se vagyok tisztába mindennel<#nevetes2>
Tudod mennyit stresszelek míg eljutok A-ból B-be?<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#28842
belõle azt is kinézem hogy harcihelikoptere is van XD

w77d
#28841
én 18 év alatt senki segge alá nem engednék motort. Aztán tudod te mi is az a KRESZ meg hogy kell közlekedni....

RoR zsozso
#28840
Mekkora??

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

NSTSpider
#28839
Ehhe<#hehe> Amúgy jut eszembe Gabamanónak van quadja.

RoR zsozso
#28838
Amúgy nehogy azt higgyétek h. hazudozok össze-vissza , majd ha otthon vagyok teszek is fel róluk képet.

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#28837
És ami lényeges 4-el több mint Weednek<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RoR zsozso
#28836
125-öse van oszt társamnak elvittem egy körre...
Elég brutál pedig csak egy 125-ös 😄
De most eladta a marha vett egy cross Simót. (sztem hülyeség volt de õ tudja...)

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

NSTSpider
#28835
Pont azé nem dölnék fel vele nameg elbírná hab testemet<#hehe>

Willi Betz
#28834
Annak 4 kereke van😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#28833
Én eddig csak robogót lovagoltam meg,de majd össze szartam magam rajta. Nincs körülöttem semmi...az nekem nem fekszik.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#28832
Egy quadot azé én kipróbálnék.

RoR zsozso
#28831
13éves kortól 50cm3-ra jogsim is lehetne és mindjárt annyi vagyok....
De kit érdekel a jogsi ha egyszer benzinnel megy 😄

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#28830
hova akarsz te még motorozni?? a saját golyóid nem bírod el, nem hogy motor XD

RoR zsozso
#28829
Énis inkább a 4kereküeket szeretem, a motorokat csak azért mert tudom vezetni 😊 (50-250cm3-ig)
Nameg a sportmotorokat imádom (Suzuki,Kawasaki,Yamaha,Honda) de azon még csak utasként voltam, vezetõként várnom kell egy pár évet mert nem bírnám el XD

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#28828
Én inkább a 4 kerekûeket és amiknek van kasztnijuk is. Tehát ez alól kiesik az F1 is meg az Open Wheel járgányok.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RoR zsozso
#28827
bwin póker <#eplus2>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#28826
Mondjuk jáccani haverokkal szeretem de nézni.... Azt nagyon nem...

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#28825
Tudod ám,hogy lehet hamar pénzt elbaszni<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RoR zsozso
#28824
Én azokat a dolgokat szeretem aminek 2 vagy 4kereke van (vagy szárnya vagy rotorja...) és ide nem tartozik Zidane XD

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#28823
én imádom. Most a Franciáknak kell erõsen szurkolni, mert ez is kell ahhoz, hogy megszabadítsam Gabamanót pár szépségtõl XD

RoR zsozso
#28822
EB??
Nem szeretem a focit...

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

autoszimulator
#28821
basszák meg annyukat a románok: IS

.: mobilize.hu :.

w77d
#28820
básszus nem akarnak nyerni a Franciák <#rinya>

RoR zsozso
#28819
Jájj mien új 500-ast láttam ma :S

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#28818
sajnos még nem

gabamano
#28817
Weed! Csomagolhatom a modelleket?