Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#29720
Welly

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#29719
Jaigen😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#29718
ehol a következõ egyforintos aukcijó. 16-án jár le.

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#29717
Csak elõrõl Volga
Hátulról 1000MB<#zavart1>

kemszi2
#29716
hány almbod van már?
#29715
<#eljen>

http://ferrari18.blog.hu/

Lunatic83
#29714
a régen várt szerzeményem(a sárga), gyönyörû, fantasztikus, szép! 😊


Xbox Live: Lunatic HUN

#29713
Weed nyert <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#29712
Igen,de új egeret kell vennem,mert ennek meghalt az aksija. Nem tudom hogy adhatta újonnan a paraszt,mikor már legalább 3 éves.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#29711
max egy jól irányzott villámárral. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

RoR zsozso
#29710
Gabec ideje munkához látnod!! <#nevetes1>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#29709
Most már nem vesszük el tõle a gyõzelmet😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#29708

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#29707
Burgundy-arany vagy hasonló😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RoR zsozso
#29706
Jippí VAKÁCIÓÓÓÓ!!!!!!!!!!! <#vigyor><#vigyor><#vigyor><#vigyor>
Ma láttam uccsóra ezt a suli idén!! JIPPÍ!! <#vigyor><#vigyor><#vigyor><#nyes>
Holnap mek a Balatonra és ebbe a hónapba már haza se jövök!! <#vigyor><#vigyor2>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

gabamano
#29705
Azért mégis csak ez a legszebb Maybach

Willi Betz
#29704
Aztán kapsz majd egy pórázt tõle<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#29703
nem leszek itthon az FXX zárásakor, szóval beavatkozás nélkül szurkolok magamnak XD

w77d
#29702
na majd köv héten tiszteletem teszem nálad XD

w77d
#29701
hoppá, antara ikertesó XD

Willi Betz
#29700

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#29699
Mostanság én se voltam feléd,de ennek leginkább azaz oka,hogy pénzem sincs<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#29698

http://ferrari18.blog.hu/

#29697
ÁÁÁ... bithuszár ez, nem jön, hónapok óta nem járt erre.

#29696
Felõlem... van itt takaritószer, majd összeszeded <#mf1>

w77d
#29695
majd nézel egyet amikor bemegyek a boltba és kipakolom oda a tegnapi italadagot XD

#29694
Nde de egy ilyen megveszekedett baglynak habzik a csõre, mint a nemfékezetthabzású bijopony<#nyes>

Willi Betz
#29693
Majd betéved a Victor Hugoba aztán ha hallod,hogy jön valami szuszogó állat és azt hajtogatja,hogy X6,X6,X6-M3,M3,M3 akkor az Õ lesz<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#29692
dehogy, nincs nyála, nem iszik semmit sem órák óta. <#vigyor2>

http://ferrari18.blog.hu/

#29691
Na nem ám összenyáladzol itt mindent 😊

w77d
#29690
hami XD

Willi Betz
#29688
Volga bazeg<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#29687
vörös zászló

w77d
#29686
és konkrétan micsoda? 😊

Willi Betz
#29685
Rendben.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#29683
ááá bazzeg ez az élet.most ment itt két tag...hát ment az kicsit túlzás,vonszolták magukat,támolyogtak és daloltak.még dél sincs demá be vannak bruttósítva
gabamano
#29682
A PARASZT elfelejtette megírni a postai feladó számát.
Gabi fenyegesd már meg egy kis Vatera felé irányuló feljelentéssel, aztán küldd el légyszíves a Vaterának a levél másolatát.Így mi tiszták vagyunk a vatra felé
Mindjárt átküldöm az eddigi levelezést.

gabamano
#29681
Kimúlott!

gabamano
#29680
Weedy!
Jött egy olyan kuxuslimóm hogy az országban kettõ van belõle!
Nem is nagyon lesz több!

Willi Betz
#29679
Nem tudom...tegnap feltettem tölteni és ma levettem erre a töltöttséget jelzõ ledek nem világítottak. Mondom mi a gyík van ezzel...nyomtam reset gombot a dokkoláján meg a rejta is deeee baszik felébredni. Szerintem én vagyok a béna és nem az egér ment tönkre éjszaka mikor senki se használta.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#29678
nekem van egy másik bill ami sazr mert nem érzékeli a gép (wireless) és arról lesem mikor takarítom a bill-t 😄

w77d
#29677
dúrva a reklám XD

kemszi2
#29676
nekem az volt a gond,hogy teljesen szétszedtem...és nem érintkezett valami
#29675

w77d
#29674
csak azt nem tudom hova basztam be a könyököm, mert fáj és sebes :S

kemszi2
#29673
azt láttuk...
w77d
#29672
a billentyûzet tegnap nekem is gyenge pontom volt XD

kemszi2
#29671
én tegnap szerencsétlenkedtem a billentyûzettel,mert szétszedtem,hogy kitakarítsam,de az összerakás nem ment olyan könnyen...
Willi Betz
#29670
Én most baromi pipa vagyok az egér miatt,hogy nem tudom életre kelteni. Pedig tegnap még mûködött kiválóan.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?