Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#29669
én meg lecsapom õt villámgyorsan XD

#29668
Gabec lecsap rá villámáron <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#29667
hát ha innen nagyon följebb mászik, akkor asszem le kell hogy mondjak róla..

#29666
jelenleg 12735 forinton áll:






itt

http://ferrari18.blog.hu/

#29665
én is

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#29664
Na Labdacs, kíváncsi leszek az FXX alakulására 😊

kemszi2
#29663
eléggé bekombózál akkor:
w77d
#29662
az egyenes látás sem hidd el 😄

Willi Betz
#29661
Rohad módon nem ment az egyenesen írás<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#29660
piára nem bírok nézni, tegnap megittam 5 vodka felest, 4 Heinekent, kb fél liter vörösbort és egy hangyányi unicumot....

kemszi2
#29659
na azért kíváncsi vagyok hogy este is így vélekedsz e<#vigyor>
w77d
#29658
a fertõtlenítés garantált 😄

BMW FAN
#29657
De legalább tartósítva leszel😊

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#29656
bázd a szótól is kivan a belem XD

w77d
#29655
így meg alkoholmérgezésben múlok ki XD

kemszi2
#29654
<#nyes>
kemszi2
#29653
pálinkás jóreggelt
#29652
szomjan fogsz halni 4 napon belül. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#29651
gyerekek soha többet nem iszok...

w77d
#29650
szép

#29649
egyhuszonnégy:

http://ferrari18.blog.hu/

#29648
reggelt'

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#29647
Reggelt! Én meg reggel bekapcsoltam a gépet és az egerem meg nem mûködött. Töltöttséget jelzõ ledek nem világítanak rajta,de viszont este feltettem tölteni. Szóval most kénytelen voltam elõvenni a régi egeremet.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#29646
reggelt

basszus mintha egy vonat ment volna át rajtam oda-vissza :S

kemszi2
#29645
holnapi mecsre hogy fogadtál...
Harly18
#29644
az meg csak baleset volt ha jól emlékszem...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#29643
nem tudom, amirõl most írtak, hogy nem a nyugatiból indulnak és nem oda érkeznek az csak 21-tõl lesz, addig úgy lesz, mint eddig is volt...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

autoszimulator
#29642
tegnap/tegnapelõtt nyugati pályaudvar<#idiota>

.: mobilize.hu :.

Harly18
#29641
évet=hévet

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#29640
vonatot és évet gondolom csak nem terelnek el és zárnak le...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

kemszi2
#29639
áá bazzeg nincs semmi egyik onlány tvben sem
autoszimulator
#29638
akkor már csak egyet nem kalkuláltál bele, ami pesti okosság:

lezárások, elterelések

kocsival mindig elterveztem merre hogyan, és mindig levolt zárva amerre mentem 😄

.: mobilize.hu :.

Harly18
#29637
Na megszültem végre hogyan jutok el a célállomásig 😄

Aquincum felsõ-ig vonattal, onnan átbattyogok a Hév-hez és onnan megyek oda Csillaghegyre Szentendre felé....

Ha valamit nem jól tudok, akkor szóljatok!

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

kemszi2
#29636
kõolaj származékkal😄
Dofekné
#29635
Gyere weed, másszál át hozzánk, van egy üveg Cointreau-m. Betoljuk az arcunkba.
Remélem nem valami kommersz italokkal rombolod tovább amúgyis lerobbant szürkeállományodat. <#zavart2><#pias><#idiota>

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Dofekné
#29634
Há persze, ho jó az a szín. Már látom ebbõl pénzfeldobás lesz.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

w77d
#29633
elbktam de szarok rá, mndenesetre lefekévs elõtt beöntk most egy Unicumot hgy felejtsem a mcset

autoszimulator
#29632
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL osztrák döntetlen bejött 5öss szorzóval, bazmeeeeeg😄DDDDDD

.: mobilize.hu :.

kemszi2
#29631
weed ez neked megint nem jó mi?
kemszi2
#29630
csak kár hogy már nincs tovább...
kemszi2
#29629
na csak izgalmas lesz itt😄
w77d
#29628
nem fog, me lefekszem XD

kemszi2
#29627
meg majd ha utolér a cifra
w77d
#29626
mee egy pcikét ittam? 😊

Willi Betz
#29625
Biztos nem olyan állapotban mint te<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#29624
Szewvaa Dofek!! Hogy vagxy? XD

Willi Betz
#29623
Szerintem nincs olyan szörnyû színe ennek a bordó X6-nak sem.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Dofekné
#29622
Jólvan jól!
Rendes kis gazda lett ez a Gabec.
Mindenkihez van egy jõ szava, linkje.
És persze van rossz szava is ( pl. detox éjjeli madarakhoz) ki mit érdemel. <#hehe>

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

kemszi2
#29621
elnézést a tudatlanságomért
w77d
#29620
de legalbb nyerek XD