Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Harly18
#30620
Akkor ez van...Egy darabig nem lesz ilyen Audija akkor 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#30619
holnap teszek, ma nincs itthona fényképezõ (budai hegyekben kószál apámmal és az intelligens négykerékmeghajtással) XD

Willi Betz
#30618
Hülye Opelos!!!!!!!<#boxer><#duma>



<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#30617
majd tegyél be pár képet.

http://ferrari18.blog.hu/

#30616
dehogynem lehet rámenni, te. a tábla elõtt ott van egy átjáró, arra kell kimenni rá. minden nap arra járok hazafelé.

http://ferrari18.blog.hu/

#30615
ezt tudtuk <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#30614
<#gunyos1><#gunyos1><#gunyos1><#gunyos1>

w77d
#30613
<#duhos2><#duhos2>

Willi Betz
#30612
Annál tuti nem! Nem tudod te mi a jó. A Gabecokat legalább szívesen látják a PÓKolban<#eplus2>
És a Gabecok is bagoly ellenesek,egytõl egyig.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#30611
Baglyokat nem engedik a PÓK lakhoz,mert megrontanád és nyomorba döntenéd az egész negyedet.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#30610
Basszus indulok vissza a Graphisoft-tól, látom a GPS-en, hogy szomszéd utca a Pók utca, mondom az jó is lesz visszafelé.. De NEM lehet rámenni, mert a Graphisoft felõl behajtani tilos van. Na mondom ebben is a Pók keze van XD

w77d
#30609
szebb mint a Gabeclét XD

Willi Betz
#30608
Ebben biztos vagyok. A bagoly lét egy undorító valami,életvitel

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#30607
Volt igen,deee az 1:43-as kicsi volt neki. Ha jól emlékszem.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#30606
gyerekek ez az FXX szebb mint a bagolylét XD

w77d
#30605
igazán nincs mit 😊

#30604
halló!

pár hónapja belinkelt valaki egy címet amin egyedi rendszámot tudtál csinálni a kis 1/18asodnak. belinkélné újra az a valaki?
Harly18
#30603
Ki akart annyira ilyet? Ha ir privátban, akkor talán tudok egyet neki szerezni 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

NSTSpider
#30602
Ehhe<#hehe>

#30601
látszik is. <#vigyor4><#vigyor2>

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#30600

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#30599
Ráadásul Bburago mindkettõ<#vigyor2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#30598
én mondtam. <#vigyor2>

http://ferrari18.blog.hu/

Lunatic83
#30597
bazz, teherautóról esett le? 😛
leütve! elvinném... csak szólj mikor menjek érte, s repülök... Hollandiába is akár 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

#30596
ketten vannak... <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#30595
Nem semmi:

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#30594
mit szólnál 13600 forintegységhez?

http://ferrari18.blog.hu/

Lunatic83
#30593
gondoltam 😉
mennyi lenne? hány hónapig kényszerítenél kenyérre és vízre? 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

#30592
sajnos kalkuláld... viszont olyan árat mondok rá, amitõl biztos megtetszik a várakozási idõ. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

Lunatic83
#30591
oké, osztok szorzok kivonok és jelentkezek majd...
júl eleje körül kellene, vagy esetleg kalkuláljam bele h ez is hollandoktól jön? 😊)))

Xbox Live: Lunatic HUN

#30590
boltolhatunk.
ezt tudnám szállítani:

http://ferrari18.blog.hu/

Dofekné
#30589
Szépmunka ez a "miautónk" !!
Kiváló kidolgozás és nagy élethûség!

(Mert olyan egyszerû, mint valójában) <#zavart1>

Na, egyébként tényleg szép, csak nem bírtam kihagyni az élcet, mert szuzuki. <#awink>

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Lunatic83
#30588


Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#30587
labdacs - Lamborghinik terén van valami újdonság? milyen modellel tudnál engem elkápráztatni?

most a Kyosho Countach-ok érdekelnek elsõ sorban
piros/fekete
zöld prototípus
fehér kis légterelõ szárnnyal a hátán...

ha ez nincs, akkor Miura, bárkitõl, csak piros legyen



Xbox Live: Lunatic HUN

#30586
nem is rossz

http://ferrari18.blog.hu/

autoszimulator
#30585
aztabetyáros, ez durva

.: mobilize.hu :.

Lunatic83
#30584
én pedig laptopot...


Xbox Live: Lunatic HUN

#30583
Weed, köszönöm a kulcstartót mégegyszer!

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#30582

#30581
ami miatt jött az orrakopp:
"BMP files have a relatively large file size due to lack of any compression"

http://ferrari18.blog.hu/

#30580
#30579
Windows BitMaP.

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#30578
Biztos érdekes kép lehetett, ha büntit kapott érte 😄

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#30577
Bagoly Maszti Pictures<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#30576
Beújitottam 1-2 modellel....Az eladónak kb. 170 db 1:43-as Minichamps VW-je volt, nehéz volt dönteni, de mivel Bogárból összesen többszáz db létezik és 2-es Golfból csak 3, igy ezek mellett döntönnem, s már csak a 85-ös GL-t kellene meszereznem. Elvégre Bogár modellt sok gyártó csinál, de 2-est nem...


1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#30575
Mik azok a BMP képek? 😄

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#30574
na méé? XD

Willi Betz
#30573
Tudod te azt bazmeg<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#30572
Gyerekek most kötöttem balesetbiztosítást, hogy miért azt nem tudom, de kötöttem XD

kemszi2
#30571
úúútermeltetek tegnap meg ma majdnem 200hsz.én életem legjobb buliját tudtam le<#buck>hajnal 4kor még a medencében vergõtünk a strandon<#vigyor>