Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#30670
köszönöm😄
Willi Betz
#30669
Nem vár!!!
BAGOLY!!!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#30668
Willi Betz
#30667
Tessék Internet Explorerrel nyisd meg. Tûzrókával smafu.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#30666
na várj

#30665
szóval látom nem linkelitek be nekem a rendszámtervezõt😞
#30664
csatlakozom...

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#30663
nekem sem ártana fogynom :S

gabamano
#30662
Öt hónap

Willi Betz
#30661
Ez mennyi idõ alatt? Mert nekem 15 kilajt kell leadnom kb.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#30660
Igen ebben a sorrendben.

autoszimulator
#30659
😮O Azt hogyan? Önkinzás, étrend, sport?

.: mobilize.hu :.

gabamano
#30658
Nem hülye vagyok... Fogyok...
A Norbi a rudiját meg dugizza fel magának.

Ja a testépítõszakosztálynak:-31,7 kg!

w77d
#30657
akkor mit vigyek? Norbi Update rudi? XD

gabamano
#30656
nem sörzöngök fogyok...

w77d
#30655
nekem már ki van alakítva, ma vettem egy karton Heinekent is XD

kemszi2
#30654
na megyek berendezzük az eb nézõ helységünket😄
w77d
#30653
én aztán nem etetem ezt a rusnya népséget XD

w77d
#30652
ez ne bassza a csõrötök, elég ha az enyémet bassza XD

kemszi2
#30651
inkább szét osztaná itt a fórumon<#nyes>
Willi Betz
#30650
Rajtad mindenki kibukik<#hehe>
Fõleg mikor egy havi fizetésünknek megfelelõ összeget baszol el fogadáson.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#30649
Írd még le többször ezt a szép nevet<#vigyor2>

w77d
#30648
mondom én hogy szegény vagyok XD

#30647
mert építik újjá a vasúti hidat, azért van ott a tábla.
de ha átmentél volna a töltésen az átjárónál, akkor az már a Pók utca lett volna.

http://ferrari18.blog.hu/

Dofekné
#30646
Na ne bassz!!
nyóc autó, nyaraló, miszarom és csak egy nyamvadt fényképezõgépetek van?????? <#nemtudom>

Öcsém, ez az igazi szegény bagolyodu wazze! <#rinya>

Hát nálunk még a kutyának is külön gépe van! <#hehe>

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

w77d
#30645
az éneklést akkor sem kerüli ki XD

NSTSpider
#30644
Inkább vigyél neki egy rekesz sört annak jobban örülne<#eplus2>

w77d
#30643
jah, mert a behajtani tilosba akart bevinni engem...

w77d
#30642
Gabamano nagyon eltûnt. Ennyire kibukott rajtam?? Asszem ma este szerenádoznom kell az ablaka alatt XD

#30641
a navig buta. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

NSTSpider
#30640
Ezért készültek a nyúzós fiúk? Már megvolt minden erre a navig elviszi másfelé<#eplus2>

Willi Betz
#30639
Lett volna egy jókis bagoly pörköltes<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#30638
de nem sikerült neki... <#beka2>

http://ferrari18.blog.hu/

NSTSpider
#30637
Mondtam ,hogy jössz te még az én utcámba<#eplus2>

#30636
itt a párja:


http://ferrari18.blog.hu/

#30635
elvileg MS privát Enzója 1:18-ban. a felnik, kárpitok, stb ugyanolyanok, plusz van hozzá valami kis brossúra is. meg ha jól értem, MS Enzóján az elsõ "motorháztetõ" belsõ részén a gyár dolgozói elhelyezték az aláírásaikat; ez ezen is meg van csinálva.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#30634
csak egyes embereknek XD

Willi Betz
#30633
Ez mitõl Schumacheres?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#30632
Tudtommal nem a baglyok az ember legjobb barátai<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#30631
július közepére biztosan lesz nekem ilyen sumaheres piros.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#30630
akkor még várok valszeg, mert ha kell, piros FXX mellé csak piros Enzo dukál 😊

w77d
#30629
eskü nem "felvágózni" akartam, de ahogy érzed....

#30628
Elite verzióban már csak sárgát tudok szerezni, a piros teljesen elfogyott mindenhol. illetve júliusban érkezik ez:



ez is Elite

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#30627
Jajj dehogy nem azon volt.
10 bõl 9 szer "azon van"

w77d
#30626
Amúgy miért érzem a Tisztelt Tanár Úr írásából, hogy a fasza tele van Weed-el, az ember legjobb barátjával? XD

w77d
#30625
De ha már mondod tényleg arrról van szó XD

w77d
#30624
most neeem azon volt a hangsúly, hanem a reggeli poén visszaidézésérõl Tanááááárbááácsi XD

gabamano
#30623
Természetesen aki nem tudja vagy késõn kapcsolódott be, az
ÚJ ANTARÁRÓL
van szó

w77d
#30622
Gondolkodok, hogy az FXX mellé kéne egy Enzo is, hogy teljes legyen a kép XD

w77d
#30621
Hülye Opelos!!!!! XD