Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kemszi2
#31771
pedig fogadni mertem volna,hogy az oroszokra fogadsz.még jó hogy nem fogadok
w77d
#31770
rohaggyále XD

kemszi2
#31769
kár😞
w77d
#31768
ez szimpla, spanyolra vetem 😊

kemszi2
#31767
e most iróni kus vagy nem?😄
w77d
#31766
ki bizony, weed bácsi megint rohadt boldog XD

kemszi2
#31765
ki estek az oroszok 😄
w77d
#31764
emmegmi??

Fez69
#31763
Lõttem egy ilyet:

w77d
#31762
b+ 😉

Willi Betz
#31761
Fosowl...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#31760
<#vigyor2>

http://ferrari18.blog.hu/

BMW FAN
#31759
Mint az éjszaka<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

NSTSpider
#31758
WEED a sötét na gyúr<#hehe>

BMW FAN
#31757
Weed ilyenre gyúr😊

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Lunatic83
#31756
bazz, idáig észre se vettem... áááhhhhhhhhhhh 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

gabamano
#31755
Ráadásul pont egy olyan autó aminek igen csak jellegzetes tükre van.

w77d
#31754
téényleg, nincs visszapillantója 😊

NSTSpider
#31753
Na ebbe beférne a testépítõ szakosztály<#vigyor2>

gabamano
#31752
Szerintem szólhatna valaki a Kyoshónak hogy hatvan öjróért ugyan adjon már egy visszapillantótükröt.

Lunatic83
#31751
rettentõen... biztos szépen mutat majd a polcon, a többi mellett...<#szeret>

Xbox Live: Lunatic HUN

#31750
van fehérben is:

http://ferrari18.blog.hu/

#31749
várod már, mi? <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#31748
az akkor kell ha gyorsan tolat.

Lunatic83
#31747
van egy olyan változata, amikor elöl a lámpák elõtt van egy szárny
az is elég fura, de sajnos olyat még nem gyártanak... 😞
kép

Xbox Live: Lunatic HUN

NSTSpider
#31746
EHHE<#hehe>

Willi Betz
#31745
Angyal bááááááár<#hehe><#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#31744
😉

gabamano
#31743
Váljék egészségedre

Willi Betz
#31742
Kicsit hülye helyen van aza szárny ezen a traktoron<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#31741
Csak tréfáltam

gabamano
#31740
dzsádeszép

w77d
#31739
feldugni a seggembe...

Lunatic83
#31738


Xbox Live: Lunatic HUN

w77d
#31737
szerintem errõl is lefogok, csak rákérdeztem 😊

gabamano
#31736
Különben is minek az neked már úgysem férnek az autók.Te mondtad valamelyik nap

gabamano
#31735
A hosszú Fordról már úgyis lemaradtál....

#31734
majdnem olyan drága, mint amilyen nehéz. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#31733
mennyiért lehet ilyet szerezni??

#31732
nemlehet, nem az enyém, holnap már utazik is tovább..
csak gondoltam, megmutatom.

http://ferrari18.blog.hu/

NSTSpider
#31731
Errõl jut eszembe pont ma láttam egy ilyen nyújtott hummert live 😊

Lunatic83
#31730
bontsad ki, bontsad ki bontsad ki!!! 😉
képet képet képet róla 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

#31729
egy kis ontopik:

a mellette levõ 166MM is 1:18-as.

http://ferrari18.blog.hu/

NSTSpider
#31728
Szerencsére nem a baglyok uralma alá<#hehe>

w77d
#31727
hová jutott a világ...

NSTSpider
#31726
Itt a PÓK<#hehe>

Willi Betz
#31725
Nem ugy gondoltam,hanem akit mitomén életemben 2x-3x láttam. Családtag,de nem közeli.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

autoszimulator
#31724
kimondta hogy arra te évlámája 😄

.: mobilize.hu :.

Willi Betz
#31723
Fõleg annak akit nemis ismerek<#zavart2>
Egyedül nagyapámén voltam,de inkább oda is elrángattak,pedig az öreget kinem állhattam...
Õ se szeretett engem,szal kvittek voltunk

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#31722
én sajnos voltam 😞