Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gabamano
#31821
Boldog Születésnapt!

Lunatic83
#31820
<#eljen>
látod, látod... itt kezdõdik a mûvészet....
"Lamborghini nélkül mit érek én....sááálllllllllááááállááááá 😉 "

Xbox Live: Lunatic HUN

kemszi2
#31819
na ma 1 ovónõ csoportot kell fuvaroznom😊
Willi Betz
#31818
Lunanak mûvészképek😄




.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#31817
És hogy kottázol? LA LA MI TI SZÓ?<#hehe>

w77d
#31816
több helyrõl mozgatom a magyar gazdaságot 😉

kemszi2
#31815
ezt se tudtam weedrõl:
w77d
#31814
háhááááá <#duhos2>

NSTSpider
#31813
Nem úgy mint a te odvad ami bagolyszaros<#hehe>

w77d
#31812
azért én a helyedben megpróbálnám megerjeszteni XD

kemszi2
#31811
mire nem képes az ember ha rá van kényszerítve
w77d
#31810
a helye természetesen ki lett pucolva és le lett fertõtlenítve...

w77d
#31809
hát szerintem még egy darabig nem igazán fog semmit sem csinálni. Azt mondta a doktornõ, hogy késõ délután, estefele fog éledezni..

Willi Betz
#31808
Olyan mint egy kopasz menyét😄
Deee majd segítsél neki ha lábra akar állni. Elõszõr nem nagyon fog neki menni...
Meg adjál neki friss zabálni valót,meg a helyének mindig tisztának kell lennie.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#31807
Az élet nagy csodái<#hehe>

kemszi2
#31806
neki is minden jót
kemszi2
#31805
hnnn... ma kipróbáltam a szõlõ fogyasztás új fajtáját.arra vetemedtem ,hogy a nyers szõlõt eszem
NSTSpider
#31804
Szegény<#rinya>

w77d
#31803
no most hoztam haza a malacot. A doktornõ elmondáésa szerint sikeresen ki lehetett szedni az egész daganatot. Amikor elmentünk akkor az altatásból egyszer fölriadt, erõs nagyon a szervezete, újra kellett altatni. A mûtétet túlélte, de még nem reagál semmire. Most néha egy picit vizezem a száját, hogy ne száradjon ki, aztán majd meglátjuk, hogy mi lesz...

NSTSpider
#31802
Dofeknénak bódog névnapot Labdacsnak meg bódog szülinapot!!!

#31801
köszönöm!

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#31800
Mit mondott mennyi idõ?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#31799
Labdacsnak is isten éltessen!! Sok szép Ferrarit!!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#31798
várom hogy telefonáljon a doki...

Dofekné
#31797
Ne piálj! Mennyé a malacért!
Én is megyek az állatorvoshoz a kutyával, mert meg kell hosszabbítani az útlevelét. Különben nem lesz neki nyaralás.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

w77d
#31796
hí baszod, elrepülök arrafelé XD

kemszi2
#31795
boldog mindent az ünnepelteknek😊
#31794
köszönöm.
lehet, hogy egy sárga Kyosho 308 QV-val fogom meglepni magamat. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

Dofekné
#31793
Köszönöm!Köszönöm!
És Bol Szül Nap A labdacsoknak. (vagy csak egy van és én látok kettõt)

Ma (egyenlõre) ezelet szemeltem ki az "archivumból" elpusztításra.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

BMW FAN
#31792
És sok Ferrarit😊

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Lunatic83
#31791
plz, lepj meg a névnapomon egy fehér lamboval, én pedig megajándékozlak sok-sok papírral, amire az van ráírva: Forint 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

BMW FAN
#31790
Erõt eccséget Még sokáig<#taps><#taps><#pias>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#31789
no otthagytam a malacot, szörnyû volt, ahogy hirtelen elaludt az injekciótól, remélem rendbe jön 😞

#31788
boldog névnapt! én meg Laci napon születtem, 31 éve pont. szóval nagy nap ez a mai, minden szempontból. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#31787
Isten éltessen sokáig!
Martinivel és egyéb jó dolgokkal közösen😄

Szép a színe a Béjemvének!<#taps>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

BMW FAN
#31786
Bóóóódog névnapot!Ezek a gépek gyönyörûek<#eljen><#pias>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#31785
Voltak már itt szép modellek, de szerintem ez a legszebb😊

Benned égnie kell annak, amit lángra akarsz lobbantani másokban. Szent Ágoston

gabamano
#31784
Bódog névnapt!

w77d
#31783
Bóóódog névnapot <#taps><#vigyor2><#pias><#pias>

Dofekné
#31782
JóóóóóóóReggelt!
Má Dofekné is bódog!
Me meggyött a szépséges bömbölõ.
Jó volt az idõzítés, miszerint ma jött, mivel névnapi ajándékba kaptam és Lacinap pediglen ma van.

És akkor az X tényezõk!!! A szörnyen dilemmatikus színválasztást sem bántam meg.










Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

w77d
#31781
na most indulunk 10 perc múlva a malaccal, szurkoljatok neki...

w77d
#31780
jaja, õt már boldoggá avatták XD

Willi Betz
#31779
Jóreggelt!
Akkor a Gabamano már boldog<#idiota>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#31778
róreggelt mindenkinek...

basszus, megnéztem a BBR F430 árát.. nem kellett volna.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#31777
áztákurva, szépjóreggeleket XD

gabamano
#31776
jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
reeeeeeeeeeeeeeeeggggggggggggggggggggggggggggggggeeeeeeeeeeeeeeeeelet
manemdógozmárivottházipálinkabebebe

NSTSpider
#31775
Még jó ,hogy nem más<#eplus2>

kemszi2
#31774
hogy mondom meg anyáméknak<#zavart2><#gonosz3>
kemszi2
#31773
nem gondoltam volna,hogy lesz 1 közös tulajdonságom egy bagollyal
w77d
#31772
XD
rühellem az oroszokat..