Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#32423
holnapután??? akkor nem utalta, hanem biciklisfutárral küldte XD

kemszi2
#32422
na elvileg átutalta nõvérem a pénzt.remélhetõleg holnap vagy holnap után oda is ér
w77d
#32421
Autoartot vettem volna, ha legyártotta volna ezt a modellt, de cseszett megtenni XD

Dofekné
#32420
Thesa. Minden nagyobb barkácsboltban (Obi, Prakti, Bau...stb) többféle profillal és méretben.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Dofekné
#32419
Ne bassz! Sunstart vettél AutoArt helyett? Ez egyszerûen megalázó. Ezekután a Doxa sem fog szóbaállni veled. XD

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

redbull0304
#32418
Márka, hol kapok konkrétan ilyet? 😊

Dofekné
#32417
A szélekre nyugodtan tehetsz öntapadós szigetelõ gumit, a két üveg közé pedig a szintén öntapadós szivacs csíkot. Ott a gumi megfékezné az üveg csúszását, már úgy tapadásibul kifolyólag.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

w77d
#32416
príííma lesz ez XD

NSTSpider
#32415
w77d
#32414
van valahol normálisan nagy kép a Sunstar S600 pullmanról? 😊 legalább képem legyen róla, míg megjön XD

NSTSpider
#32413
Vegyé pillanatragit <#eplus2>

w77d
#32412
ha az, akkor holnap vendég vagyok Gabáéknál XD

w77d
#32411
csaknem XD

NSTSpider
#32410
Csuklós?<#eplus2>

w77d
#32409
kis szerencsével holnap már van egy pullmanom, várom már a picikét 😊

gabamano
#32408
Nekem nincs közte semmi és minimális por jut be
Itt egy kép mikor még csak pár darab volt benne..

NSTSpider
#32407
Á wazze nem lehet olyan könnyen meghalni<#eplus2>

w77d
#32406
inkább a halálomat okozó méreg....

NSTSpider
#32405
WEED én az orvosság vagyok neked<#eplus2>

w77d
#32404
megint nyitva maradhatott valami, jönnek be a soklábúak....

NSTSpider
#32403
Itt a PÓK<#hehe>

redbull0304
#32402
Találtam itthon egy vitrint ami egyenlõre jó lesz! 😊 Akkor, hogy tudnám leszigetelni, hogy ne jusson be a por!

Két résznél tud bejutni, 2 üvegajtó van ami két sínbe egymás mellet mozognak! Azaz 3 helyet kell szigetelni, a két oldalt és a középsõ részt ahol fedi egymást a két üveglap!

Itt van két kép róla, ha nem lenne világos! 😊




Néztem már pár helyet ilyen ablakszigeteléses cucc miatt, de eddig nem találtam, ha valaki tud akkor jó lenne, ha mondana egy konkrét márkát belõle és, hogy hol lehet megvásárolni! Meg gondolom van ebbõl több méret is, az is jó lenne, ha ezt valaki megtudná mondani! A két üveg ahol fedik egymást oda mit lehetne közéjük betenni? Valami polifom, vagy szivacs csíkot kéne vágni és zárás elõtt becsúsztatni úgy hogy rázáskor a helyére kerüljön? Vagy van erre más mód is?

Elõre is köszönöm a segítséget! <#integet2>

#32401
OK, akkor kezdem csomagolni a gépet.

http://ferrari18.blog.hu/

#32400
majd szólok, ha lesz vele valami fejlemény

http://ferrari18.blog.hu/

kemszi2
#32399
sikerült végre elérnem nõvéremet😄 úgy beszélzük meg,hogy este utALja a pénzt
gabamano
#32398
Pedig egy kõne...
Na akkor majd egyeztetünk... mellikünk nagykeréhez jön meg hamarabb...

#32397
nálam is az van, hogy harmadik negyedév. amibe elvileg bár beleléptünk három napja, de lesz ebbõl szeptember vége is.

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#32396
Labdacs ez a hatkerekû merci kijött már?
Mert az én nagykeremben még mindíg csak "elõjegyezhetõ"

#32395
csak politikailag korrektül...
de innen is látszik, hogy a németeknél rend van, még nem láttak igazi rozsdás autót. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#32394
de szépen fogalmazol mostanság...

#32393
nem túl szép

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#32392
Úgyszintén kár volt ezt is "megalkotni"

berozsdázza az ajtókeretet, az alját, de a hûtõrácsot, lámpabúrát és a hátsó díszlecet nem....Azt nem érte nedvesség...
Nem beszélve az ocsmány mûanyag felnirõl.
Azért én eltördelném a kezem ha ilyen munkát végeznék.

gabamano
#32391
kár volt a festékért....

#32390
ööö... háááát... izééé...

http://ferrari18.blog.hu/

Lunatic83
#32389




Xbox Live: Lunatic HUN

gabamano
#32388

#32387

http://ferrari18.blog.hu/

#32386
itt van kicsiben: <#vigyor2><#vigyor2><#vigyor2>

http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#32385
Ez nagyon nagy!!!

#32384
Merci:

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#32383
akkor gyorsan gondolkodok XD

(légyszi privizd meg az árát)

gabamano
#32382
gondolkoggyá....
van egy darab és másik meg nem lesz egy jódarabig

w77d
#32381
fején találtad a szöget, õ rajta gondolkodok még 😊

Sordoran
#32380
de szép <#gonosz1>

Dell 7567 - i7 7700HQ, Nvidia GTX 1050 Ti 4 GB GDDR5, 8 GB DDR4, Samsung 850 EVO 250 GB M.2, 1 TB SSHD ; Xiaomi Mi9

#32379





http://ferrari18.blog.hu/

gabamano
#32378
De ha már Merci:

gabamano
#32377
Ilyen Mercim is van,csak le van pattanva a mercijel az elejérõl
ha valakinek kõ 5900-ért viheti

BMW FAN
#32376

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#32375
Azok a cigányok még a sin is hozájuk tapad<#hehe>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#32374
Tessék rá érteni a vasra😊

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD