Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#32373
rézmágnes?<#vigyor2>

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#32372
én már csak ilyen vagyok, azt gyûjtöm ami éppen tetszik XD

BMW FAN
#32371
Látom kever itt mint részfaszúbagyoly a mágneses mezõben<#vigyor2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#32370
a hét elején még Ferrarit akart. nagyon csapong ez a gyerek. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

BMW FAN
#32369
<#ejnye1>ejnye ejnye😊

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#32368
most rááltam a Mercikre 😊

BMW FAN
#32367
Vagy egy szép M6 cabrio😊

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#32366
nézegettem Gaba termékeit, sztem érik egy újabb boltolás XD

BMW FAN
#32365
De szerintem a coupe ami Gabamano nál van szebb nem csak az AA mivolta miatt,formára is.Igaz az W114 nem W123 as.De ez már csak ízlés kérdése

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#32364
hozzátenném, hogy az MCW-nél mesterien béna élettelen képeket tudnak kreálni.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#32363
gondoltam, hogy feltuningolták a képet 😊

#32362
a tiéd meg fotóboltozott.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#32360
emmeg igazi 😄

#32359
tessék, mindjárt jobb minõségûbb:

<#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

BMW FAN
#32358

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#32357
aham.. básszus a te általad berakott képen nagyon gyengus minõségnek tûnik 😞

#32356
nna, akkor 20 euró.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#32355
a szín igen...

#32354
ugyanaz a Revell, csak a fotó szarabb. a színre értetem, hogy ugyanaz-e.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#32353
ez sokkal szarabb kidolgozásnak tûnik..

#32352
ez ugynaz?

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#32351
alkoholmentes?? kúrd ki az ablakon...

w77d
#32350

#32349
melyik színnek?
a beige (ami inkább zöld) olcsóbb, mint a szürke. most épp 20 euró az MCW-n.

http://ferrari18.blog.hu/

kemszi2
#32348
félig üres😊 plusz van a háttérben 1 doboz ukrán alkoholmentes sör,amit nem tudom minek tartopgatok
w77d
#32347
a Revell féle Mercedes Benz 240D-nek szerintetek mennyi a reális ára??

gabamano
#32346
Köfönöm szépen most megyek és hipp hopp utánajárok a dolgoknak!

Dofekné
#32345
Baff!
Hát ezt leírni hogyfogom? Kell két végálláskapcsoló, amit felraksz - mondjuk a völgybe - egyik kabinhoz, meg a másik kabinhoz. Aztán kõne egy trabi, vagy wartburg fényszóró relé, mert az olyan, hogy egy impulzusra idevált, egy újabb impulzusra pedig oda vált.
Vagyis: leér a kabin, megnyomja a kapcsolót, az átkattintja a relét, ami az irányváltó "felfelé" kapcsolójára ad áramot, a cucc elindul felfelé. Lejön a másik kabin, ami megnyomja a másik kapcsolót, az visszacsattintja a relét, ami másik állásában az irányváltó "lefelé" kapcsolójára adja az áramot. Aztán így tovább. Most azt, hogy mit hová kellene kötni, azt innen megnemmondom.
Az igazi megoldás egy elektronikus vezérlés lenne, ilyet szerintem modellvasúti körökben lehet találni. Vagy célirányosan csináltatni Egy IC és pár passzív alkatrészbõl összeállítható, de én ebben a mélységben már nem vagyok ott.

Hát egy szett az négy kerék. Pótkerék nincs. Meg van még négy gumi felni nélkül, azt ajiba adta az egyik Német.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

gabamano
#32344
Vettem egy lanovkát a kertivasúthoz.
Van ugye a két kabin egy madzagon.
A meghajtó részen van egy irányváltó kapcsoló, ha jobbra nyomom a jobb kabin megy fel a másik le, ha balra akkor ugyanez csak visszafele.
No valahogy úgy szeretném megoldani a dolgot,hogy ezt a kapcsolót kiiktatva, ha leér a kabin megnyomjon valami mikrokapcsolót vagy mittudomén,és az egész kótzeráj elinduljon visszafelé magától. és így tovább ide oda.
de halvány violaszin pukkanásom sincs hogy ezt hogy oldhatnám meg.
rövidentömören ennyi a gondom

w77d
#32343
a csuklós pullman úgy is ritka XD

w77d
#32342
remek, ha megérkezik, majd kihajtogatom XD

gabamano
#32341
elment a behajtogatott mercid

gabamano
#32340
mennyi van egy szettben?

w77d
#32339
reggelet..

huh basszus ma délután is fogászat van :S

Dofekné
#32338
Add elõ a kérelmeidet.

Átlagárasítva 1100/szett és 12 ganitúra van. Mennyi kõ?

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

gabamano
#32337
azokat agggyad mán ami nem kell!!!!!

Dofekné
#32336
Ezeket meg nem adoooooooooooom! <#ejnye1>




Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

gabamano
#32335
Szükségem lenne hipp hopp egy vérpofi elektromûszerészre!!!!!!!!

Vagy Dofekné ötleteire!

gabamano
#32334
Szeretnék kerekeket!!!!!!!!

Dofekné
#32333
Hátsó: *:37,5mm. Sz:20,7mm.
Elsõ: *:36mm. Sz:16mm.



Hátsó: *:36mm. Sz:19mm.
Elsõ: *:34mm. Sz:14,8mm.



Hátsó: *:37,5mm. Sz:18,7mm.
Elsõ: *:36,2mm. Sz:14,9mm.



Hátsó: *:37,6mm. Sz:21mm.
Elsõ: *:36,1mm. Sz:16,4mm.






Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Dofekné
#32332
Hátsó: *:37,4mm. Sz:21mm.
Elsõ: *:36mm. Sz:16,3mm.
Ebbõl három garnitura van.



Hátsó: *:39mm. Sz:16,1mm.
Elsõ: *:38mm. Sz:14mm.



Hátsó: *:37,5mm. Sz:20,6mm.
Elsõ: *:36,1mm. Sz:16mm.



Hátsó: *:40mm. Sz:18,8mm.
Elsõ: *:37mm. Sz:14,7mm.



Hátsó: *:37,7mm. Sz:21mm.
Elsõ: *:36mm. Sz:16,4mm.




Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Dofekné
#32331
Sõt szerintem azt is észrevette, hogy a piásüveg már üres! Így az alsó polcon lévõ arcszeszekre kell rárepülnie! A szesz, az szesz mégha illatisított is! :o)

Amúgymeg: Reggelt!

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

NSTSpider
#32330
Na wazze mintha a modellek ott sem lennének lézerszemed a tintára fókuszál<#eplus2>

kemszi2
#32329
látom is rajtad,hogy elég sápadt vagy
w77d
#32328
áhh, péntekig még nem ihatok...

kemszi2
#32327
kár itt repkedned az ablakom elõtt.már nincs sok benne.neked az nem elég
kemszi2
#32326
nem nehhhemmmm tudtam hogy észre veszi
w77d
#32325
csak nem piát látok? XD

kemszi2
#32324
na ez nem ide jött....nem baj itt is elfér
kemszi2
#32323
ezt csak úgy: