Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#144672
én egész nap melóztam 😞

w77d
#144671
te is mesterem? XXXXXD

#144670
Ezt tényleg Bancsi Péter írta volna?

schumimodells
#144669
Esetleg,láthatnánk képet róla? Megtartod?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#144668
mindenki téged hiányolt pedig.

http://ferrari18.blog.hu/

#144668
jelenleg 57 teli partyhordó sör figyel a pincémben. szerinted nem volna mindegy, hogy a tollas jószág mennyit vedel????
w77d
#144667
ejj ott lettem volna a börzén, keblemre öleltelek volna szülinapod alkalmából XXXXXXD

#144666
és még a evo2 elõ sem vettem😊

#144665
szép könyv. a BMW fõhadiszállás épülete is érdekes. a fizikailag hiányzó 13-ik emeletével.

http://ferrari18.blog.hu/

Dofekné
#144664
Meg ezt szerezte be a család!!!

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#144663
ha doboz nélküli, akkor mától. <#vigyor4>
a viccet félretéve, volt ott még más is a cserealapban, Zx meghívott egy szendóra is.

http://ferrari18.blog.hu/

Dofekné
#144662
Köhönöm, köhönöm mindenkinek!!!!!!!!
Megleptem volna magam valamivel a börzén is, de nem volt semmi fogamravaló.
Így várni kell a szülinapi modellek postai megérkezésére. 😊

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

BMW FAN
#144661
Dofek Bódogat<#pias>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#144660
Estét!

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#144659
A legszebb Merci az 190E<#eljen>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#144658

Töky 007
#144657
Nem járnál jól, weed-nek 2 party hordó se lenne elég 😄

w77d
#144656
legyen 😄

#144655
erre még nem gondoltam. de ha megszervezed, állom a sört.<#pias>
#144654
Legyen egy kis Lambo is

#144653
köszi
modelcar
#144652
Nagyon klassz a Bamakós kocsid<#eljen>

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

w77d
#144651
azzzigen..... mikor lesz össznépi mozizás? XD

Daniel BMW
#144650
Na, az király! Jó szórakozást hozzá!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

schumimodells
#144649
Mióta ér annyit egy Bburago,mint egy Elite?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#144648
az még csak hagyján, de készen van a film!!!! majd 2 óra!!!!! ma este fogom én is megnézni, ma kaptam meg.
#144647
pirost. igazából nem vettem, cseréltem. egy Elite F40-ért.

http://ferrari18.blog.hu/

#144646
Egy szép Merci😊

#144645
Jó estét

Boldogot Dofek!

A vasárnapi vezetőkkel az a probléma, hogy hétköznap se vezetnek jobban.

Daniel BMW
#144644
Nincs mit! Közben én is olvasok, röhögök... XD

szerk.: Ma teszek fel képeket is, csak eddig idõ szûkében nem igen volt alkalmam.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#144643
sajnos a másik lakásba deponáltam a holmit, talán a jövõ héten fotózok.
#144642
jól nyomod danika, nagyköszi...<#wave>
#144641
jó lesz az még neked......<#taps> csak ne nyitogasd!!!
Lunatic83
#144640
kb. du. egykor értem rá igazán, akkor meg már minek menjek...
egyszer csak eljutok oda, h tudjak venni végre megint egy modellt...

Xbox Live: Lunatic HUN

Willi Betz
#144639
Volt csomó Lambo a börzén,és te nem jöttél.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Lunatic83
#144638

white power!

Xbox Live: Lunatic HUN

Daniel BMW
#144637
Köszi! Engem leginkább a szín fogott meg, olyan igazi piros. Gyönyörû!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

schumimodells
#144636
Vettél BB Testarossát? Milyet?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bulba
#144635
Csatlakozom!

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

bulba
#144634
Naagyon jól néz ki, amit korábban láttam képek alapján a belseje jött be leginkább, mint ahogy a legtöbb Audinál!

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

bulba
#144633
Ejj, majd ha van kedved nyomathatnál pár fotót, hogy mi is részesüljünk az orgiából!

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

w77d
#144632
Dofek isten éltessen!!!!!!

#144631
Dofek, bódogt!

http://ferrari18.blog.hu/

#144630
igen. a Bburago Testarossa is. én is köszönöm. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

Daniel BMW
#144629
Falkon
#144628
Boldog szülinapot Dofek!

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

#144627
Dofek, füled érjen bokáig
#144626
labdacs, neked is köszi a az f40 competizione-t. az is szép.
#144625
gyerekek,otthon másfél órát nézegettem az új cmc auto-uniont. és még nem végeztem a nézegetéssel. iszonyat jó áron adta a srác, nagyon örülök neki. ebbõl a bergrennwagen változatból 2 db van összesen a német íbéjen, az egyik 228-Euro + posta, a másik 265-Euro + posta.
Akárhogy számolom, féláron volt a gép. Több mint 1000 alkatrészbõl áll.....
Willi Betz
#144624


.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?