Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#144722
nna én lelépek és a kezembe veszem az ország sorsát XXXD

#144721
minden mindegy alapon 152 eurót adtam meg 15 másodperccel a licit vége elõtt. nem sokon múlt a siker. most egy hónapig kenyér és víz.

biztos, hogy ha várok még 8 évet, kifoghattam volna olcsóbban. de az ebayen fent levõ három közül még így is így lesz a legolcsóbb.

http://ferrari18.blog.hu/

#144720
<#law>
w77d
#144719
ez nem igaz.... bal után a bal... vagy nem???

schumimodells
#144718
Gratula,drukkolok neked,hogy minden OK legyen.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

w77d
#144717
tank? nem vagyok olyan nehéz XXXD

#144716
figyelj sumi, a weed nem tud semmit. mikor megy az utcán, mindig gondban van, hogy a bal lába után melyik következik.
w77d
#144715
úúúúúgy szeretlek téged édes testvérem XD

Dofekné
#144714
"ez nem igaz, én nagyon hasznos tankja vagyok a társadalomnak XXXD"

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

w77d
#144713
Katalógus még nem készült el úgy tudom, a Cinema magazin meg a pressénél nem létezik

#144712
hát, mondjuk a társadalom biztosan tudna téged hasznosítani. pl egy állateledel feldolgozóban....
schumimodells
#144711
Weed,lenne két kérdésem.Te a Motor Presse-nél dolgoztál,neked tudnod kell:az idei évre kijött-e az Autó Katalógus,mert nálunk nem,a másik kérdés pedig:létezik-e még a Cinema magazin,régebben vettem és nagyon szerettem ezt a lapot.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#144710
mennyibe kerül egy ilyen színhibás?
Dofekné
#144709
No problem! Ilyen Ferrarit már rutinból reparálok! XD

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

BMW FAN
#144708
Színesfém tolvaj 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

modelcar
#144707
Valaki nem venne nekem egy ilyet?😄<#finom><#szeret>

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

#144706
meghát. elkiabálni nem akarom, mert még érkezhet darabokban.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#144705
ez nem igaz, én nagyon hasznos tagja vagyok a társadalomnak XXXD

#144704
ahhoz picit drága vót...

http://ferrari18.blog.hu/

#144703
ajaj, akkor még holnapra sem lesz vége a választásnak.....
hidd el, mindenki akkor jár legjobban, ha nem csinálsz semmit.
schumimodells
#144702
Meglett-e?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Dofekné
#144701
Öööö....Ez nem rémlik. Mintha nem ilyennek rugdostuk volna az ajtajait ma a börzén! 😄

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

shumika
#144700
xD <#idiota> öröm ide benézni xD

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

w77d
#144699
hülye XXD

w77d
#144698
rohaggyále XXXXXD 9órára mehetek begyûjteni, ma éjszakázás is lesz :S

#144697
piros festéket neki!!!!!
#144696
nálam? én nem láttam délután..<#idiota>

http://ferrari18.blog.hu/

Dofekné
#144695
Kabrióval vitte az urnát és a vákuum kiszippantotta a voksokat. Oszt egész zuglóban azt hitték, repülõrõl szórtak röpcédulákat. XD

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#144694
ejj...

http://ferrari18.blog.hu/

#144693
nebaszki......
#144692
most már tudom miért nem sikerült befejezni a választásokat 7 órára!!!!! megvan a bûnös!!!!!! Weed keze van a dologban!!!!! a szokásos dilettntizmusával akadályozta az országos rendszer normális mûködését. de már rájöttek, és hazaküldték. talán éjfélre kiheveri az ország a sokkot, hogy a bagoly életében elõször csinált valamit!!!!!!
w77d
#144691
olyasmi XXXD

Dofekné
#144690
Jajj...ottfelejtettem Labdacsnál!! <#idiota>

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

NSTSpider
#144689
Temetkezési vállalkozó lettél?<#hehe>

Dofekné
#144688
Hát elméletileg Õ írta, de van benne "felhasznált irodalom" is.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

w77d
#144687
le van kötve nemzeti szalaggal XXD

#144686
ha mozog, akkor még él. szabadítsátok ki.

http://ferrari18.blog.hu/

#144685
Mátyás király

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#144684
jah... ráadásul ez mozgó urna XXXXXXXXD

#144683
urnát hurcoltál??!! meghalt valaki????
w77d
#144682
és ma este lesz még pár köröm...

#144681
dofek, csak munkálkodj szorgalmasan a vasalódeszkámon!!!
w77d
#144680
lényegében jah XD viszont ma 3 szavazókör között rohangáltam, a megbízottakat és urnát hurcoltam, illetve ebédet is szállítottam ki 😄

#144679
már megérte a biznisz..... és ne feledd, hogy hiányzik a kormányösszekötõ!!!!! ezért egyedi!!!!
#144678
weed, te még az életedben nem dolgoztál!!!!! ahogy a munkásságodat ismerem, egy ideig valami szerkesztõségben nem csináltál semmit, most meg sehol nem csinálsz semmit...<#email>
#144677
<#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

#144676
picit helyre kell pofoznom, mert hullanak róla az ajtók. de lesz róla bemutató is.

http://ferrari18.blog.hu/

#144675
sajnos labdacs nem küldhet képet errõl a ritkaságról, mert olyan mint a mona lisa. árt neki a vakuvillanás!!!!
w77d
#144674
ez megtisztelõ XD

#144673
naná!!!