Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

schumimodells
#145070
Bency,idesüss!

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#145069
Sziasztok,

Elõször is Vitarátó érdeklõdnék, hogy kint voltál-e a szigeten, vártad-e a bbörzét?

Másodszor, igen, eggyet kell értsek az elõttem szólókkal. Ez a fórum, egyfajta klubként is felfogható. És aki be akar lépni ebbe a "klubba" az igen is mutatkozzon be. Mikor ide kerültem, én is így tettem. (volt is nagy röhögés....) Mikor személyesen megismerkedek egy fórumozóval, akkor mindig odamegyek, és bemutatkozom. Így tettem most hétvégén Angelhorst kolégával is. Ez nem kor, vagy gyûjteménynagyság kérdése. Egyszerû emberi kapcsolat. A Weed folyamatos basztatása, pedig szerintem azoknak a kiváltsága, akik ismeik õt. Ismeretlenül szórakozni valakivel nem szép dolog, fõleg arc nélkül nem. Megoldást jelenthet, az önkorlátozás. Ha valaki hülye, azt levegõnek kell nézni, és egyszerûen nem válaszolni a hülyeségeire. Mondjuk az probléma ez esetben, hogy Weed egyböl ugrik, billentyût ragad, és ír valami még nagyobb baromságot. Ne hagyjuk szétcseszni az itt kialakult barátinak mondható társaságot, sem politikai, sem bunkó emberi provokációkkal. Az új gyûjtõket ( a valós gyûjtõket!!!! ) pedig továbbra is várjuk!!!! És úgy gondolom, nem baj, ha valakinek szerény a gyûjteménye, csak lelkes legyen.
uff, én beszéltem
modelcar
#145068
értelmi fogyatékosok között igen XXXXXD<#eplus2><#eplus2>

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

schumimodells
#145067

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#145066
És úgy látom,hogy a szerénység is erõsséged.<#vigyor4><#vigyor4><#vigyor4>

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

w77d
#145065
de hát mán ki vagyok én találva, és igen jóra is sikeredtem XXXD

schumimodells
#145064
Egyetértek.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#145063
Hali, bocs de nem ismerlek, és nem értem a kérdést. Picit bõvebben fel tudnád tenni?

schumimodells
#145062
Weed,téged ki kellene találni,ha nem lennél.<#hehe>

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#145061
Szia,ez aztan jo vegyes gyujtemeny! 😛 Van itt minden finom azert 😄

:) Semmi okosság :P

AndeeWolfy
#145060
Tõled ?

#145059
Szisztok! Schumika, képzeld megvette vki tegnap az Audi A6 Avant modellt, ki is fizette már meg is kapta, amit 2 hónap alatt nem tudtál megvenni.

Willi Betz
#145058
Majdnem Barricade😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

schumimodells
#145057
Sziasztok.<#wave>

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Willi Betz
#145056
Hajjajj...egyszer ültem ilyenben,nem akartam kiszállni belõle XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#145055
dugnád mi?

Willi Betz
#145054
<#szeret>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#145053


.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#145052
pont ezért írtam Ámerikát. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#145051
áhh Harly nem boldog vele, multkor is hallottam ahogy vitatkoznak... túl sokat kér tõle az asszony és kihasználja... meg aztán erõsebb is, mint õ...

AndeeWolfy
#145050
<#eplus2>

Willi Betz
#145049
Harly lehetne,ha nem Amerikát írtál volna😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#145048
én nem akartam túlvállalni magam XXD

#145047
le vagy maradva. van egy srác Amerikában, aki a bogárhátújával éli boldog nemi életét.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#145046
Kecseg Lajos? XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#145045
nna akkor kezdem. Sziasztok, K Lajos vagyok, tíz éve mosógépszerelõ, öt éve sorozatgyilkos. Életcélom a mechanikus gépek hatalomra juttatása és a vajas kiflik kiirtása a földrõl. Jelen pillanatban boldog házasságban élek a porszívómmal, gyerek tervbe vannak véve. Érdeklõdési körömbe tartozik a vakondok föld alatti megfigyelése és a keleti szelek befogása. Örülök hogy itt lehetek...

AndeeWolfy
#145044
Sziasztok, ezzel én is nagyon egyetértek.

Willi Betz
#145043
Annyit tehetek,mivel csak házigazda jogom van,hogy kiírom nagybetûvel: "Mielõtt kommentelsz,mutatkozz be és ha van gyûjteményed,pár fotóval mutasd be azt is!"

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#145042
ezzel egyet értek. Ha valaki visszaolvas, 5 éve mi is bemutatkozással kezdtük és jómodorral, nem egybõl bele a közepébe...

GrandVitara
#145041
Na, olvasgattam.
Támogatom az erõsebb moderálás gondolatát!<#taps>
w77d
#145040
szerintem nem kéne elköltözni innen. Vagy ha akartok, tõlem nyugodtan. Viszont egy biztos, én maradok az SG-n... ez az egyetlen fórum ahová regeltem és az így is marad...

#145039
egyébként meg nem hiszem el, hogy ha valaki új ember idetéved, akkor nehezére esne bemutatkozni. az illem is úgy kívánja.

http://ferrari18.blog.hu/

GrandVitara
#145038
Jó napot!
#145037
az index fórum az valami tragédia. tizenéves technológiák, körülményes képbeszúrás, egy csomó értelmetlen korlátozás...

http://ferrari18.blog.hu/

#145036
nem a képen van a lényeg igazából. hanem a topikrombolók kizárására keresünk valami értelmes megoldást.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#145035
Na,elolvastam,most már van némi fogalmam a dologról. Jó ötlet,viszont nem tudom,hogy lehet-é zárt fórumot - pontosabban,zárt topikká tenni - ezt a topikot. Azt tudom,hogy indexen lehet zárt topikot csinálni. Meg én Danny-val beszéltem olyanról,hogy elmenni egy másik fórumra és ott csinálni egy modellautó topikot.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#145034
azért nem lehet kitiltani valakit, mert nem mutat képet. Csak az SG adminjai tudnak kitiltani, illetve bannolni, de durván indoklás kell hozzá...

#145033

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#145032
Mirõl is van szó pontosan? A topikból kitiltást valahogy meglehet oldani,de,hogy miként azt nem tudom.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#145031
Gabec a topikgazda, az õ áldása kell.

meg egyáltalán, van-e lehetõség usert kitiltani topikból technikailag?

http://ferrari18.blog.hu/

bency
#145030
Jo napot!
Olvastam errol a szabaly dologrol lentebb,szerintem teljesen jo otlet!Csak megis kene akkor csinalni!

:) Semmi okosság :P

Willi Betz
#145029
Tudom,de a Fót felé vezetõ országúton is szoktak állni.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#145028
K??? enyém már jócskán L-es XXXD

w77d
#145027
ha jobbra kanyarodsz arrafelé egy gigantikus kurvatanya van XXXD

#145026
ellopták a roti verdáját? <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#145025
De,Coraban voltam vásárolni,aztán elém pofátlankodott XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

modelcar
#145024

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

shumika
#145023
PLS HELP nem látott valaki egy JLT-371 rendszámú Világoskék Suzuki Lianát??

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

shumika
#145022
a rendszámra nem emlékszem de valami K**-5**-st láttam

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

w77d
#145021
ez nem a külsõ fóti keresztezõdés??