Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#145120
itt mindenki azt mondja hogy jófej vagyok.... pedig nem vagyok. Én egy nagyon gonosz ember vagyok, akiben semmi civilizált életérzés nem lobban fel. Nincsenek barátaim, mert a legutóbbiakat is megharaptam (nem az én hibám, el akarták venni elõlem a tányért). Mellesleg veszett is vagyok, meg meg is szált az ördög..... EKKKSZÖSZÁÁÁÁÁÁJSZBOOOOOOOOOOOOK

szóval vigyázni velem, mert ha kimutatom a fogam fehérjét akkor az sárga lesz XXD

Daniel BMW
#145119

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#145118
csá!!! teljesen igazad van. egyébként én is bírom a baglyot, mert sokkal inteligensebb, mint ahogy itt mutatja magát. serintem is jó csávó, csak még fiatal. kevés az élettapasztalata. ahogy egy idõs barátom mondja, "nem élt még eleget"
Garva03
#145117
Rendben. Akkor majd írok. Mondjuk Én az Amg-ket akarom mindenáron feketében (persze van kivétel...)

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

schumimodells
#145116
Hol az az iromány a vezess.hu-n? Linkeld be légy szives.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#145115
nekem nem sürgõs, megvan már vagy 6 éve.
van amg-is, az ezüst. a sima normál g van meg feketében, azt ezüstösíteném szívesen.
Daniel BMW
#145114
Sziasztok!
Egy nap kihagyással újra itt. Teljesen egyetértek az elõttem felszólalókkal és támogatom az ötleteket.
Szerintem itt egy kivételesen jó társaság gyûlt össze és jó, hogy sokan ismerjük is egymást. Talán a vezess.hu-n megjelent irományban is szépen le van írva, hogy miért is jó ez a fórum. Nekem nagyon sokszor öröm itt olvasgatni. Valóban sokat beszéltünk Gabeccal a "költözésrõl", több fórum is felmerült. Végül a börzei beszélgetések alapján úgy tûnt, hogy inkább próbáljuk kivédeni a hasonló problémákat. A politikai "vitát" meg egész egyszerûen gyerekesnek tartottam.
Weed, pedig egy jófej, normális ember/bagoly, ismerettség nélkül bunkóság beszólni bárkinek is.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

bency
#145113
Nem....es nem is nagyon tudok meg venni egy ideig,mivel utazok meg helyekre nyaron,es akkor mar modellre nem futja.....Julius-ba veszek szerintem csak modellt kb ahogy nezem 😞

:) Semmi okosság :P

Garva03
#145112
Ígérem az lesz a következõ projektem (feltéve ha nem találok fekete Ut c36 Amg-t) De ugye a Tiéd az Amg változat?!

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#145111
ok, semmi gond, egyenlõre marad a fekete. talán majd legközelebb.
Garva03
#145110
Megvenném Én, de nem fussa! Így is árulok egy S mercit

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

schumimodells
#145109
Az idén nem is vettél még modellt,igaz?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#145108
tudom hogy dofek rendel, de hogy írhatnék a nevedben? csak tudom, hogy feketére buksz. én meg az ezüstre. a 80-ajró pedig nem rossz ár. de én nem veszem meg, hogy aztán áruljam a feketét. ezért gondoltam, ha megveszed, elcserélem veled szívesen.

Most hétvégén is cseréltem a labdacssal. egy kivehetõajtajú testarossát. kérdezd csakmeg, mennyire örült neki.<#rinya>
schumimodells
#145107
A 905-ös jól fog majd mutatni a 908-as mellett.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#145106
Hoppa,hoppa,nah mar csak penz kell 😄 Amugy mindenkepp megvarom meg Magyarorszagon is lehet kapni.

:) Semmi okosság :P

Garva03
#145105
Nah akkor valamit tenni kell, sok koppintó

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

schumimodells
#145104
Nem szokásom.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#145103
elõször én is kevertem, és gondoltam megbolondultál, vagy részeg vagy, vagy valami ilyesmi......
Garva03
#145102
😊 Nem rossz 5let, de mibõl fizetem ki?! Az elmúlt 2 hétben 5 modellt vettem, és egy jelentéktelen tétel van, az a 9 euró-s smart!. Amúgy Doffeknak írd meg ha kell, Õ intézi a rendelést.

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

schumimodells
#145101
Persze,engem is a névazonosság tévesztett meg.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#145100
Vagyok én,és három nem én.<#vigyor4>

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#145099
nodehamár a modelleknél tartunk, megrendelhetnéd nekem azt az ezüst G mercit a belgától, én meg adnék neked egy feketét.
Garva03
#145098
Amúgy most hány Schumi (koppintás) van, mert az rémlik 3-at már olvastam, és majdnem kevertem Õket Én is...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#145097
dehogy. neked normális megnyilatkozásaid vannak, és már láttuk a cuccodat is. Miért bántanánk?
Garva03
#145096
Nekem is annyi van, hogy Zx, furcsa is volt eleinte a kapucsengõd, de beírtalak rendesen is...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

schumimodells
#145095
Ha minden jól megy,ezek lesznek a következõ modelleim:
Végre sikerült szerezzek 905-t.<#vigyor4><#vigyor4><#vigyor4>

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Garva03
#145094
Amúgy a pontos Az a Garva Vervely (és így megfejthetõ a becenév képzése is, csak a Vervely hülyén hangzik, ezért maradt Garva...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

schumimodells
#145093
Igen,eleinte fúrcsa volt.Egyszer-egyszer azt hittem,hogy rólam beszéltek.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#145092
hát fiam, veled is csúnyán kibabrált a sors....<#nyes>
maradjunk a garvánál.
#145091
tényleg nem tudtam. a telefonomban is csak annyi van: garva
Garva03
#145090
Nah elárulok még valamit, Gyula a második nevem. 😄

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#145089
Te atya isten...<#idiota>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#145088
ráadásul téged a névhasonlóság miatt gondolom, még kellemetlenül is érint.....
schumimodells
#145087
Persze,csak hülyéskedtem.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Garva03
#145086
Azt ne mond, hogy nem tudtad...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

schumimodells
#145085
Nem az én gyûjteményem.Valóban,1/24-es Welly van a képen,ha jól látom.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#145084
te is tudod, hogy nem erre a hülyére gondoltam. <#confused>
Garva03
#145083
😊 Jaja, ráadásul Gróf 😛

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#145082
méghozzá Varga Gergely, tehát Garva Gerej...😊)

#145081
Sziasztok! Ha már ilyen sokan írtak ezzel a bemutatkozós témával kapcsolatban én is írok. Szerintem sem illenek ide olyan fórumozók, akiknek közük sincs modellekhez, csak jópofáskodva gúnyolódnak, szeretem ezt a fórumot, mégha még mindig nem voltam börzén és személyesen még sok modellgyûjtõt nem ismerek, de akkor is tökjó új infokat itt megtudni, véleményeket meghallgatni modellekrõl, néha poénkodni, de már ha káromkodnak, meg politizálnak, akkor az sajnos nekem sem tetszik. Szóval támogatom az ötletet.

#145080
Garva, te Gergely vagy? basszus, mik vannak.......
schumimodells
#145079
Shumika,mindjárt leszalad a legközelebbi hypermarketbe,vesz két Bburagót,hogy itt maradhasson,mint modellgyûjtõ.<#hehe><#hehe><#hehe>

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#145078
norev??
Willi Betz
#145077
5. Gergely?<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#145076
Jah most látom, ez 1:24?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#145075
Helló mindenki! Látom egyre nagyobb problémát öltenek a bepofátlankodó emberkék, és a hülye hozzászólások! Szerintem is lenne értelme moderálni. Anno pár éve én is bemutatkozással kezdtem, és szó nélkül be is fogadtatok, szerintem is így van rendjén. Aki új az mutatkozzon be, legalább annyival, hogy pl.:V. Gergely egyetemista, és a merciket gyûjtöm. Apropó Schumi Az a fekete Cl <#szeret><#szeret> Szólj ha meguntad😊

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

schumimodells
#145074
Nagyon úgy néz ki.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

modelcar
#145073
Már lehet is kapni??<#szeret>

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

modelcar
#145072
ki találja ki a gyártót?😊

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

#145071
Brand: GMC
Description: 2010 Plastic GMC A Team Van from the new movie which will come out this summer. Including 2 sound chips, 1 chip includes sounds and phrases from movie and the other chip has only sounds (machine gun, screeching tires and explosions). The headlights also light up.


kell-é valakinek? 38 ojró, 2010 május.

http://ferrari18.blog.hu/