Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#145020
hát gyerekek minden út Zuglóba vezet XXXD

#145019
nekem ott majdnem a sarkon, az újvilágban lakott az egyik haverom. én meg a Róna 155-ben laktam évekig. pont a kútnál.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#145018
lehet.... gyakran parkol arrafelé a verdám 😊

Willi Betz
#145017
Ma ez ment elõttem:

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

shumika
#145016
:o lehet szomszédok 😄DDD lehet hogy találkoztunk már 😄DD

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

w77d
#145015
az az újvidéktérnél van. a 28-ban lakik a nagymamám...

w77d
#145014
én voltam, ma délután 3x is jártam arra 😊

shumika
#145013
Ott lakik a barátném!! Szugló utca 21. 😄DDD

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

Willi Betz
#145012
Na,akkor ott. Bár lehet nem te voltál,viszont más fekete muffkabrióról nem tudok ebben a kerületben😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#145011
szugló utca 😊

shumika
#145010
Még semmit nem vettem netrõl. Külföldrõl meg pláne. Mindent személyesen rendeztem.

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

w77d
#145009
diszkrét csomagolásban XXXD

Willi Betz
#145008
Miskolci-n mentem,te meg álltál a pirosnál. Nem tudom milyen utca az,ahol jobb kéz felõl azaz új lakótelep van.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#145007
Aha, utávétellel rendeled a kurvinyekeket?<#eplus2>

General ZoLee
#145007
Utánvéttel??? Neked sikerült már valamit is vásárolnod utánvéttel külföldrõl? Ha bármit is vettél volna korábban, akkor nem írnál ilyen butaságot. Minél többet írsz, annál inkább fûrészeled magad alatt azt a faágat, amin éppen ácsorogsz...

w77d
#145006
nem láttalak XXD hol láttál?

w77d
#145005
bazdki angol boltból készülök pc cuccokat vásárolni, sokkal olcsóbban jövök ki 😄

shumika
#145004
1.00 GBP
=
299.851 HUF

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

Willi Betz
#145003
Láttam egy baglyot XD Beis mutattam neki,nem tudom,hogy észre vett-e😄D

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#145002
NSTSpider
#145001
Mivan a kurvinyek abban kéri az elszámolást?<#eplus2>
Fizessél melegétel utalvánnyal<#hehe>

w77d
#145000
köcce 😄

Falkon
#144999

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

w77d
#144998
srácok most hány forint egy angol font??? mennyivel számolgassam az árakat 😊

shumika
#144997
Nem tudom. Megrendelem még 1x és akkor kártyával kifizetem.

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

#144996
Németországból utánvéttel?

jajj..

nincs is olyan választható opció a megrendelésnél. átutalás van, PP, meg kártyás fizetés.

picit kilóg a lóláb...

http://ferrari18.blog.hu/

NSTSpider
#144995
Lala erre írtam ,hogy te kivétel vagy ezalól 😄

w77d
#144994
hát ha a régieknek is kell akkor én kipontozódtam már sajna XXXXD

modelcar
#144993
utánvéttel?<#buck>

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

shumika
#144992
Zoli. Ezek kifogásnak tûnik de nem az.

Modellissimo-ról meg elõször rendeltem. Az hittem UV-vel küldik de megrendelem még1x hátha összejön.

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

General ZoLee
#144991
Sziasztok! Én ha lefényképezem a gyûjteményem, akkor csak egy rakás unalmas barna kartondoboz látszana, vitrinhiány miatt. Egyébként viccet félretéve, tényleg nem ártana valami, a kedvenceimet fényképeit én is szívesen berakom. Én nem régóta írogatok ide, de engem is idegesít, hogy jön valaki és elkezdi a baromságait írogatni ide.

Shumika, neked csak azt mondanám, hogy nem elég valamit megrendelni, azt ki is kell fizetni. És hidd el, ha kifizeted, meg fogod kapni a modellissimótól, amit rendeltél. Addig meg hagyjuk már azt, hogy te miket rendeltél meg, hogy hány autód esett le és tört szét, hogy miért nincs éppen nálad a fényképezõgéped, meg a telefonoddal miért nem tudsz képeket csinálni.

modelcar
#144990
sg kiütött😊

azt akartam írni hogy ez más téma😊

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

#144989
ez megint más.

a mi ötletünk inkább arra irányul, hogy ne híguljon, ne vesszen el a társaság.

http://ferrari18.blog.hu/

modelcar
#144988
vagy olyat is lehetne hogy aki például megvette az évben a "kedvenc" modelljét,(ami a legközelebb áll hozzá😄D) valami csillagot vagy valami ilyesmit kapna. vagy ha kitûte a havi,évi célját akkor is valami ilyesmi kéne😊

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

Falkon
#144987
Nem rossz ötlet!

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

NSTSpider
#144986
Nagyon jól írod. Mivel ez egy kis társaság ezért ismerjük nagyjából egymást.Aki új attól elvárható lenne ha már ebbe a nyüves modellautós topicba böfög be ,hogy mutassa be a gyûjteményét ami nem kamu.Van millió topic bunkózásra ,beszólásra és az élet minden dolgára.WEED gyûjtó volt egy ideig és õ képes ha van ideje kitolni az arcát a börzére is pedig már nem gyûjt ,de a társaság nagyon jó.Kéne valam szabályzat amit Gabec majd kitesz a a lap tetejére és aki ezt megszegi azt Gabec szépen kitörli vagy ha van rá lehetõség kitiltja innen.Nekem ez a javaslatom.

shumika
#144985
<#eljen>

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

#144984
az újakra gondoltunk elsõsorban. akik irkálnak ide évek óta, azokat úgyis ismerjük.

de én mindig szívesen teszek fel képet a sajátomról. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

modelcar
#144983
Ez jó ötlet.

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

Falkon
#144982
De aki rég óta itt van, annak is kell bemutatni?

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

#144981
pont Pók úrral beszélgettünk errõl a börzén, hogy kéne ide valami szabály. hogy kiszûrjük a mindenféle alregeket, meg a kamuzókat.

volt egy ilyen ötlet, hogy csak bemutatkozás után lehetne ide írni. és a bemutatkozásnak része lenne a saját gyûjtemény bemutatása is.

nem tudom, van-e részetekrõl hajlandóság erre?

http://ferrari18.blog.hu/

shumika
#144980
Az IS-rõl majd teszek ha megjön anyu.

A modellissimos 1:43-asok még nem jöttek. Már kérdeztem postán. Írtam modellissimo-nak semmi 😞

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

NSTSpider
#144979
Schumika megvan a megoldás ne írj ebbe a topicba és surmóka sem fog ide írni ennyi.........., mert az ilyen dolgok szétbarmolják a topicot ilyen faszságokra ott van a gumiszoba!

Gallardo007
#144978
Megjöttek az autóid amiket sok hete Modelissimoról rendeltél? Azokról dobhatnäl be pär képet, vagy a Lexus IS-röl is akär.

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

shumika
#144977
Nem. nem az allregem nekem csak egy van a schumaher. Más nincs.

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

#144976

http://ferrari18.blog.hu/

bency
#144975
Szoval azt akarod mondani hogy Schurmoka nem az alreged? Aham....engem nem erdekel...de oszinte legyek...nem hiszem.

:) Semmi okosság :P

shumika
#144974
Nem WeeD-nek írtam. Tõle nem veszek fel semmit mert tudom hogy hülyül de Schúrmóka már kezd kicsit idegesítõ lenni mert ahova írok oda is ír és mindenki azt hiszi az alregem. Nekem 1 van és azt mindenki ismeri.(szerintem)

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

bency
#144973
Nem tudom,WeeD-el nincs rendben minden,ezt tudjuk,de valahogy igazat adok neki!

:) Semmi okosság :P

shumika
#144972
Elnézést mindenkitõl de nem bírtam...!

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!