Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#145169
ja.
GrandVitara
#145168
Jó estét!
Basszus, tök álmos vagyok! Hajnali fél háromtól ott ültem a Margit-szigeti nagyszálló elõtt, de senki nem jött börzére... XD
Töky 007
#145167
Dááánke 😄

Garva03
#145166
Hát igen, az a nagyobb baj...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#145165
pont most gondolkodom egy ilyen beszerzésén. reggel már beszéltem is a dofekkal a dologról.
#145164
én sem panaszként mondtam. a dácsia már nincs meg, de ami a nagyobb baj, hogy a fater sincs.....
BMW FAN
#145163
Jáá😊

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Töky 007
#145162
GTXFan, feljönnél MSN-re 1 percre.??!!

#145161
Szép estét!

modellek http://picasaweb.google.com/szepkegy/Diecast#

BMW FAN
#145161
Ej tényleg😄DD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

bency
#145160
Huhh,ez gyonyoru!

:) Semmi okosság :P

Garva03
#145159
Hát régi szép idõk, de ez egy hosszú történet. Bár szerintem ma sem panaszkodhatunk.

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#145158
fotót mindenképpen csináljál!!!!
#145157
az is jó lehetett.... az én õseim a 90-es évek elején egy dácsiával izzítottak....
w77d
#145156
még nem, de nem rosz ötlet... legközelebb úgy megyek XXXD

Töky 007
#145155
Meg, mini Coopert, meg BMW-t ami német meg angol 😄

Töky 007
#145154
Napot mindenkinek! Egyetértek a bemutatkozással!! De annyiból lehet rossz is, hogy ha valaki kezdõ vagy csak érdeklõdni akar, azt ne tiltsuk ki 😄

BMW FAN
#145153
Jó estét!BMW FAN vagyok,aki Amerikai autókat gyûjt😄DDDDDDDDDDDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Garva03
#145152
Egy 190-es mercit 2.5 TD (még a 90-es évek elején) Mekkora szám volt. Muter belese akart ülni. követelte vissza a kispolszkiját😊 Eltelt egy hét, és ki se lehetett szedni a kocsiból...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#145151
melinda látott már pizsiben, hálósipkában, meg pojtos papucsban?
#145150
burzsuj
#145149
tényleg jó az a cikk. bár én atyádnak a hétvégén rávilágítottam, hogy hogyan tudja olcsóbban megúszni a veled kötött "tanulmányi szerzõdést"<#idiota>
w77d
#145148
jah, nagyon fain retro pizsamáim vannak XD

w77d
#145147
náunk is volt hasonló: a nõvérem 20-adik születésnapján amikor itt a ház aljában lévõ cukiban fagyiztunk, egyszer csak egy masnis Corsa gurult be.... a nõvérem még mondta is, hogy nééémá valaki szupi ajándékot kap. Erre az emberke ( az opel szalonból volt a kereskedõ, mi ugyebár végig a nõvéremmel voltunk) odasétált hozzá és átadta neki a kulcsot és egy borítékot. A borítékban a család jókívánsága volt, na meg a forgalmi 😊

#145146
és a kedves papa milyen autót csempészett a fa alá?
#145145
azért még ne hûtsd be a pözsgõt. elõször el kéne kezdenem lottózni....
#145144
te pizsamában alszol????!!!
Daniel BMW
#145143
Köszi!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Garva03
#145142
Elhiszem. Az én faterom eljátszotta egyszer, csak Nekünk pont a nappali alatt volt a garázs, így tényleg a fa alatt volt😊

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

w77d
#145141
hehe XXD

w77d
#145140
remek XD

Gallardo007
#145139
Jóvan Ferike, megkapod a montenbájkot😊

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

w77d
#145138
jah, kiszakadt a pizsamám azt azt rakom össze XXXD

#145137
ha megnyerem a lottó ötöst, megkapod.
#145136
ez a legjobb hír eddig ma este.<#vigyor1>

egyébként nem is tudtam, hogy a nyugdíjaskõrbe is jársz hímezni. dícséretes.
schumimodells
#145135
Köszi elolvastam.Nagyon érdekes cikk volt,nem is tudtam,hogy a te gyûjteményedrõl is jelent meg ilyen cikk.Mégegyszer grat.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

w77d
#145134
nem akarsz egy 350Z-t tuningosan idecsempészni a kapumba? oztán a kulcsot bedobhatod a postaládába XXXXD

#145133
viccen kívül, volt nagy örõõõ ety bódottáá....

a fa alá csak a kulcsát tettem, a kocsit szenteste ügyesen a kapu alá csempésztük a haverommal. átkötöttük egybaromi nagy masnival. újonnan vettem, aztán kicsit felspéciztem. felni, szárny, szemöldök, zene, ilyesmi
w77d
#145132
áááááu beleállt a varrótû a tenyerembe....

Willi Betz
#145131
Van egy mondás,ami igaz Weedre. "Mindenki hülye,aki nem normális!"

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#145130
még a dobozában is XXD

Garva03
#145129
Befért a fa alá 😄

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

w77d
#145128
XXXXXXXXXXXXD

#145127
<#kocsog>
#145126
nnnna, nekem olyan is volt. 8 éve vettem karácsonyra a feleségemnek.
w77d
#145125
én mingyá sííírok ez olyan megindító!!! szeretleeeeeeeeeek <#rinya><#sir><#buck>

#145124
ez így van. vannak gondolatai, van szókincse, viszonylag inteligns. csak mindezt tagadja.....
w77d
#145123
egy Matizt? XD

#145122
majd néhány év múlva lehiggadsz, és kialakul az egyéniséged. meg veszel egy rendes autót.
schumimodells
#145121
Ezt én már rég észrevettem,hogy Bagoly kolléga,csak játsza a hülyét,de valójában nem az.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php