Autómodellek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
gonosz vagy.
http://ferrari18.blog.hu/
Misike, van 940 db eladó modelldobozom. nagy tételnél árengedmény!!!!
http://ferrari18.blog.hu/
És csak vigyorgott a kolléga....
Örült neki, a f....
Elvégre is kollégét kapott le. Bár én voltam a hunyó, mivel elbambultam... 😞
\"Nem szükséges elpusztítani az ellenséget magát, elég elpusztítani az ellenállásra való hajlamát.\" Walter Scherf Pz.Abt. 503 Königstiger parancsnok
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
megkülönböztetõ jelzést meg elég nehéz civil autón felkapcsolni....meg szerintem mérés közben nem is kell....
kitáblázni meg csak a fix trafikat kell, nem ??!
de ne legyen igazam, menj ügyvédhez, csak aztán ne csodálkozz ha minden rendõr rád "vadászik"....
a gyorshajtás, mint megannyi más, benne van a pakliban... most nem jött össze, weed-nek, ennyi...
persze, rossz csúnya dolgot tett XD de szerintem rosszabb ha valaki indokolatlanul lassan ,bénán , stb... vezet, azokat miért nem büntetik ennyire?
amúgy grat, weed, szép képek, bár kicsit drágák! 😊
Xbox Live: Lunatic HUN
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
Ez nagyon szep! (bocsi,hogy nem irok ekezetet,ezen a gepen nem magyar billentyüzet van.)
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
http://ferrari18.blog.hu/
http://ferrari18.blog.hu/
És ott a baj, hogy az autóipar is megy afelé, hogy olyan extrákat kínál autókba, hogy azok maguktól parkolnak, meg mindent csinálnak. Így nem fogják megtanulni a parkolást, akiknek ilyen kocsijuk lesz, és köv. generációnál, mikor ezek elterjednek, akkor lesz csak gond...
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.
<#law>#law>
mondom, hogy nem akarok álszenteskedni.
http://ferrari18.blog.hu/
http://ferrari18.blog.hu/
fõleg amiatt, amit az elõzõ kommentemben leírtam.
ettõl még nem tartalak bûnözõnek, ez eszembe sem jutott. a bûnözés az más.
http://ferrari18.blog.hu/
én általában többet nézem a tükröt, mint amennyit elõre, mert szeretem tudni, hogy mi folyik mögöttem. volt már olyan, hogy ez mentett meg a csattanástól, mert ha nem hagyok helyet a lámpához guruló sorba bevágódó sztrítrécsinges alfásnak, akkor összetolja a mellettem már álló sort. így viszont, hogy fékeztem, centiken múlt ugyan, de befért elém, ahol volt tere megállni. de ha egy olyan ül helyettem, aki az ilyen szituációkat egy picit is rosszabbul kezeli, akkor csattanás lett volna belõle.
nem szabad abból kiindulni, hogy mindenki olyan fasza gyerek az utakon, mint mi.
http://ferrari18.blog.hu/
most szerinted az én esetemben is el kellett volna venni jogsit, forgalmit, autót?? nem enyhe túlzás lett volna... eléggé átérzem a 90ezer ft súlyát, de nem érzem amgam bûnözõnek, hogy ilyen szankciókat keljen alkalmazni..
http://ferrari18.blog.hu/
Ezzel csak azt akarom mondani, hogy aki mókából száguldozik, az felelõtlen. Ha egyszer-egyszer teszi, mert siet, akkor talán elfogadható, de akkor is azt mondom, hogy semmi sem lehet olyan sürgõs, hogy meghaljon az ember amiatt. Persze a mértéke sem mindegy.
Veszélyes helyzet bármikor kialakulhat, és a gyorshajtás csak ezt segíti elõ...
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
félre ne érts, nem akarlak basztatni, én is hajtottam már gyorsan, nem vagyok álszent. (bár 50-es táblánál nekem a 65-70 a max) de ez a lefotózunk, te befizeted a pénzt, aztán minden megy tovább a régiben dolog szerintem totálisan értelmetlen.
http://ferrari18.blog.hu/
a fõsuli elötti mérõnél meg max 60-ig vagy 70-ig lehet felgyorsulni, mivel közvetlen lámpás kanyar után van. Épp annyira veszélyes a dolog, mintha apuci sietne a gyerekével, hogy idõben leadja 8-ra a suliban.
Külföld? Õk már megoldották, hogy ahol az útviszonyok engedik, ott megemelték a sebessékorlátot.
Persze mondhatjátok, hogy miva, ah kugrik elém valaki... nos, ha 50-60al megyek, akkor is nagy esélyem van elbaszni ha elém ugrik. Persze, ha álnak az út szélén vagy át akarnak kelni, akkor én sem tolom neki hogy naazértis... nem kell ide az ártatlan meg nem ártatlan puffogás, majd akkor legfeljebb, ha ti még sosem mentetek a megengedettnél gyorsabban.... Más tészta lenne gyorsasági motorral 200-at repeszteni egykeréken a városban, az tényleg marha... De hogy 100km/h-val egy a képen látható kibaszott széles egyenes út belsõ sávjában haladtam, hát bocsássa meg mindenki a bûnöm, de nem tartom sem huligánnak sem õrültnek magam.
A magyar rendõrség elõször saját háza táján tegyen rendet, tõlem csak ne vegye el az a jogsim, aki megkülönböztetõ nélkül kb 120-al elõz a 80-as táblánál, rendszeresen tilosban parkol és cseszik megálni a zebrán (ezeket mind egy nap sikerült tapasztalnom)...
unom a folytonos károgást, hogy jajj mit csinál ez jajj hogy csinálja ez... úgy mondja mindenki ebben a kurva országban, mintha vele még nem fordult volna elõ. Nem azt mondom, hogy helyes, de akár hiszitek, akár nem, ha szó sincs veszélyes helyzetrõl, akkor nem kell egybõl potenciális gyilkost kiáltani!
Egyértelmûen szigorúbb szabályok kellenek, mert a magasabb büntetés, láthatóan sokakat nem tart vissza a száguldozástól, mert simán kifizetik. Én azt is megkockáztatnám, hogy a jogsi és forgalmi elvétele mellett még a kocsit is lefoglalnám x idõre, persze egy jó magas büntetés mellett.
A legtöbb szabálysértést vagy bûncselekményt csak akkor lehetne elkerülni, ha irreális következménye lenne, ami tényleg elrettentõ. Aki egy 20 milliós sportautóval száguldozik, a 300 ezres büntetés nem fogja meghatni...Az egyszerû (=csóró) ember meg a 15 éves opeljével vagy bármi mással meg úgysem fog száguldozni, csak az, akinek olyan autója van...Persze ez nem mindig igaz.
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
azt sem értem én (vagyis értem, persze), hogy akik egy adott sebességhatárt bizonyos százalékkal (> 80-100) túllépnek, azt miért csak fotózgatják. megállít, jogsi, forgalmi el. ahogy nálunk fejlettebb országokban csinálják.
http://ferrari18.blog.hu/
http://ferrari18.blog.hu/
Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.
