Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#145666
Labdacs, kyosho Ferrari 365 GTB/4 1:18 modell létezik metálkékben? Tudom van fekete, sárga, piros, de láttam a Top Gear címû mûsorban egy ilyen Daytona-t metálkékben, na az gyönyörû volt!!!

#145665
mind1 ha kell vkinek, eladom 20000 Ft-ért akciósan a gyönyörû autoart dobozt. Ez olyan hungarocelles féle és még fénykép is van rajta sok és nagyon szép fekete mergáról, Millenium Edition!!!😊)))

#145664
sztem nem gonosz, csak cinikus a humora.😊

#145663
<#vigyor4><#eljen>

gonosz vagy.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#145662
hehe XXXXXXXD

#145661
le a biciklisekkel!!!!

Misike, van 940 db eladó modelldobozom. nagy tételnél árengedmény!!!!
#145660
nagy nehezen igen.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#145659
ez tényleg kibaszott szép... nem gyûjtök már, de egy ilyet díszként beszerezni lehet hogy ráveszem magam....

w77d
#145658
ugye? ennyiért már csinálhattak volan szebbeket is XXD

tzs1
#145657
Bravó! Ez igen! nekem csak 78 volt, 60ezer....
És csak vigyorgott a kolléga....
Örült neki, a f....
Elvégre is kollégét kapott le. Bár én voltam a hunyó, mivel elbambultam... 😞

\"Nem szükséges elpusztítani az ellenséget magát, elég elpusztítani az ellenállásra való hajlamát.\" Walter Scherf Pz.Abt. 503 Königstiger parancsnok

Willi Betz
#145656
Na latom,csak sikerült szerezni Parizsi Ferkat😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Lunatic83
#145655
evvel nem értek teljesen egyet, tudtommal már bárhol és bárhogy állhatnak a trafik, az se gond ha közben szabálytalankodnak...
megkülönböztetõ jelzést meg elég nehéz civil autón felkapcsolni....meg szerintem mérés közben nem is kell....
kitáblázni meg csak a fix trafikat kell, nem ??!

de ne legyen igazam, menj ügyvédhez, csak aztán ne csodálkozz ha minden rendõr rád "vadászik"....

a gyorshajtás, mint megannyi más, benne van a pakliban... most nem jött össze, weed-nek, ennyi...
persze, rossz csúnya dolgot tett XD de szerintem rosszabb ha valaki indokolatlanul lassan ,bénán , stb... vezet, azokat miért nem büntetik ennyire?

amúgy grat, weed, szép képek, bár kicsit drágák! 😊

Xbox Live: Lunatic HUN

Willi Betz
#145654
Elsösorban a szinere ertettem,hogy szep. Megy az autohoz. Korhü.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#145653
nem lepõdtem meg, téged így szeretünk XD

Harly18
#145652
Nagyon szép?? Ki merem jelenteni, hogy tökéletes. Fõleg ennyi pénzért, mert mondhatni az olcsóbb Minichamps modellek közé tartozik. 1-2 apró részlet érdekes, hogy nem olyan lett, mint az igaziban, de nekem is utána kellett néznem, csak akkor jöttem rá, hogy nem is úgy van, mint az igazin, de ez nem érdekes. A színe is nagyon jó, végre nem valami trendi élénk szín, hanem egy egyszerû, szürke...Ezeken a képeken meg gyönyörû...Láttam pár képet a Schuco 1:18-as bogaráról, de ott nem egy elnagyolt részlet van, így ez a legszebb, ami létezik 1:18-ban...Remélem nem az utolsó, és csinálnak még pár változatot 😊




1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#145651
Grat Harly!
Ez nagyon szep! (bocsi,hogy nem irok ekezetet,ezen a gepen nem magyar billentyüzet van.)

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#145650
nna igen, nem mindegy, hogy "mit OVP", vagy "OVP"

http://ferrari18.blog.hu/

#145649
ettõl nem félek. az autóipar mindig is ebbe az irányba haladt. a múlt század elején még kézzel kellett a keveréket, meg elõgyújtást állítani menet közben. ha hoznának egy elsõ generációs T-Modelt, az akkoriak joggal mondhatnák ugyanezt, amit te. fejlõdés van, ezt el kell fogadni.

http://ferrari18.blog.hu/

#145648
Sziasztok! Garva a bicikliseket, fõleg az ittasokat sem hagyd ki, ezektõl, nemcsak a jogsit, hanem elvenném a biciklit is és úthengerrel áthajtanék rajtuk... mármint a bicikliken, de egy-két alkoholista bicajost is szívesen kivasalnék, úgy hogy megtanulná, hogy nem Õ uralkodik az utakon, persze tisztelet a kivételnek. JA igen, szebb napokat, mint nekem a tegnapi, kisebb balesetem volt, persze nem az utakon hála az égnek. Vettem a német Ebayen egy Mercedes /8 Autoart 1:18 modellt, de csak a dobozát küldte el az eladó. 72 Euroért vettem egy csodaszép Autoart-os dobozt. Kiderült hogy én is hibáztam, mert a köcsög török csak a dobozt hirdette, csak nem volt nekem teljesen egyértelmû az OVP rövidítés, mert ezt már másik modell esetében is láttam. Írtam neki, hogy tévedés történt, utalja nekem vissza a 72 EURO-t, én pedig küldöm a modell dobozát vissza. Még csak annyit írt hogy " Hát én írtam, hogy csak a doboz, köszi" Micsoda egy gennyláda emberek léteznek! Kissé szarul vagyok, de hátha visszafizeti a pénzt, de sajnos úgy érzem, ezt a pénzt elvesztettem és még a modellt is, pedig gyönyörû 1967-es fekete limuzin Mercedes. Ha esetleg eladna vki egy ilyet kérem írjon. Köszönöm.

Harly18
#145647
A vicc...Tudtommal ha lejár a jogosítványa valakinek, akkor 10 évre adják meg körülbelül. A nagymamám, aki már 80 múlt, õ megkapta újabb 40 évre körülbelül (pontosan nem tudom, de sokkal többre, mint egy fiatalabb ember). Ez is elég fura, nem?

És ott a baj, hogy az autóipar is megy afelé, hogy olyan extrákat kínál autókba, hogy azok maguktól parkolnak, meg mindent csinálnak. Így nem fogják megtanulni a parkolást, akiknek ilyen kocsijuk lesz, és köv. generációnál, mikor ezek elterjednek, akkor lesz csak gond...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Garva03
#145646
Ja elfelejtettem: Jó reggelt!

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#145645
Erre egyetlen jó módszer lenne: Szigorítani a jogsi szerzést, és nem minden hülyének kiadni! És lehet most mindenki hülyének fog tartani, de kortól függõen 1-2-5 évente továbbképzés, alkalmassági és vizsga, aki megbukik, azt megfelelõen szankcionálni. Így rögtön kevesebb hülye lenne az utakon... Meg kiszûrnénk a sok bácsikát meg nénikét, meg velük együtt a fiatal "nagy gáz kis szerencse" típusú fiatal vezetõket. A robogósokról inkább nem is beszélek...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Töky 007
#145644
Gelt!

#145643
én a helyszínen elvenném, és elégetném a jogsidat. az autódat azonnal bezúzatnám. a legnemesebb testrészedet pedig (amit a melindával ápoltatsz) a kutyákkal marcangoltatnám szét.
w77d
#145642
tudtam ám, hogy nincs harag <#law>

de legalább értekeztünk picit XXXD

#145641
jóvanna...
<#law>
mondom, hogy nem akarok álszenteskedni.

http://ferrari18.blog.hu/

#145640
jó, persze én ebbõl a szempontból vadbarom vagyok, én a dupla zárovonalon elõzõnek, a belsõ sávban 60-nal totyogónak, a külsõ sávból balra kanyarodónak is bevonnám a jogsiját. meg sorolhatnám azokat, amik naponta felbassza a ti agyatokat is. aztán elvinném továbbképzésre, ami hangsúlyozottan az ilyen problémákra menne rá.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#145639
jogsit én az ittas vezetésnél kezdeném elvenni.... vag akkor, ha az ember raccsingolva kergetõzik a rendõrökkel... most az én peches pár száz méteres kirohanásom nem zavart sok vizet.... Ez a lámpa elõtt épphogy csak beérõs raccsingos emg nem én vagyok... én akkor sem elõzök, ha szemben autót látok, nem hogy kicentizzem. gyerekek van különbség gyorshajtó és gyorshajtó között... én nem akarom összetörni sem a kocsim, sem másnak ártani, nem arról szól.

#145638
a jogsit igen. pár hónapra. hangsúlyozom: szerintem.

fõleg amiatt, amit az elõzõ kommentemben leírtam.

ettõl még nem tartalak bûnözõnek, ez eszembe sem jutott. a bûnözés az más.

http://ferrari18.blog.hu/

#145637
arról nem is beszélve, hogy a fene sem tudja, hogy a nyugdíjas néni a kis matizban számít-e arra, hogy valaki bevág elé-mellé-mögé 50-es táblánál 100-zal.

én általában többet nézem a tükröt, mint amennyit elõre, mert szeretem tudni, hogy mi folyik mögöttem. volt már olyan, hogy ez mentett meg a csattanástól, mert ha nem hagyok helyet a lámpához guruló sorba bevágódó sztrítrécsinges alfásnak, akkor összetolja a mellettem már álló sort. így viszont, hogy fékeztem, centiken múlt ugyan, de befért elém, ahol volt tere megállni. de ha egy olyan ül helyettem, aki az ilyen szituációkat egy picit is rosszabbul kezeli, akkor csattanás lett volna belõle.

nem szabad abból kiindulni, hogy mindenki olyan fasza gyerek az utakon, mint mi.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#145636
nem értelmetlen, fenntartjuk a jól mûködõ rendõrségünket XXXD
most szerinted az én esetemben is el kellett volna venni jogsit, forgalmit, autót?? nem enyhe túlzás lett volna... eléggé átérzem a 90ezer ft súlyát, de nem érzem amgam bûnözõnek, hogy ilyen szankciókat keljen alkalmazni..

#145635
az utakon ami van, az nem szigor, csak pénzbeszedés. amirõl te írsz, azzal egyetértek maximálisan, de ahhoz dolgozni is kéne meg a kis piszkos alkukat felbontani, ami nem megy annyira könnyen.

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#145634
Nem mondta senki, hogy bûnõzõ vagy a gyorshajtás miatt. Én általánosságban gondoltam, amit írtam. Viszont azt talán te is elismered, hogy ez nem a legjobb játék. Hiába írod, hogy a mai autók biztonságosak ekkora sebességnél, de egy balesetnél kettõ vagy több kocsi is találkozik és a másik kocsi lehet nem "mai" autó.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy aki mókából száguldozik, az felelõtlen. Ha egyszer-egyszer teszi, mert siet, akkor talán elfogadható, de akkor is azt mondom, hogy semmi sem lehet olyan sürgõs, hogy meghaljon az ember amiatt. Persze a mértéke sem mindegy.
Veszélyes helyzet bármikor kialakulhat, és a gyorshajtás csak ezt segíti elõ...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#145633
hát csak az a baj, hogy amíg mindenki azt várja, hogy a másik tegyen rendet a háza táján, mert addig õ nem tartja be a szabályokat, addig nem sok minden fog történni. abban persze igazad van, hogy a tisztelt rendõrségnek illene példát mutatnia. találkozni is ám a normálisabbjával, de elég, ha 100-ból 5 hülye van, az már feltûnõ.

félre ne érts, nem akarlak basztatni, én is hajtottam már gyorsan, nem vagyok álszent. (bár 50-es táblánál nekem a 65-70 a max) de ez a lefotózunk, te befizeted a pénzt, aztán minden megy tovább a régiben dolog szerintem totálisan értelmetlen.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#145632
én elõször nem az utakon kezdeném a szigorítást. A rendõrség helyében inkább annak a visszaszorítására törekednék elrettentõ módszerekkel, hogy ugyan ne basszanak már meg fényes nappal az utcán, vagy ne akarjanak agyonkéselni azért, mert egy nem tiltott jelvény ott van a kabátodon (igen van egy turul a kabátomon). Esetleg ne keljen az embernek egy szórakozóhelyen azt néznie, hogy márpedig most ki jön kötekedõ szándékkal felé, vagy ki akar csak tényleg beszélgetni. Hogy lehetne elrettenteni ettõl embereket? Hát biztos nem úgy, hogy 1 év lájtos õrizet után szélnek ereszteni az összes gyanusítottat, aki halálra késelt egy élsportolót... Vagy nem úgy, hogy hagyni nyugodtan a 14.kerületi cukrászdába járni azt a kis bokszoló gennyládát, aki halálra verte a saját osztálytársát.... neeem nem az utakon kéne kezdeni sziogorítani, az olyan kurva hiteltelen... annyi traffipaxos rendõr van már mint a szar, de a nagydarab szekrényeket megfogni, azt már nem vállalja senki....

w77d
#145631
azért ne legyünk már ennyire durvák, egy 2x2 sávos kurva jó minõségû egyenes úton aztán rengeteg embert veszélyeztettem. Keresztezõdés és becsatlakozó út még a közelben sincs, a zebrát már elhagytam amikor beleléptem. A mai autók már biztonságosan közlekednek ennél a sebessgnél is. Az 50km/h ma már sok útvonalon indokolatlan.

a fõsuli elötti mérõnél meg max 60-ig vagy 70-ig lehet felgyorsulni, mivel közvetlen lámpás kanyar után van. Épp annyira veszélyes a dolog, mintha apuci sietne a gyerekével, hogy idõben leadja 8-ra a suliban.
Külföld? Õk már megoldották, hogy ahol az útviszonyok engedik, ott megemelték a sebessékorlátot.
Persze mondhatjátok, hogy miva, ah kugrik elém valaki... nos, ha 50-60al megyek, akkor is nagy esélyem van elbaszni ha elém ugrik. Persze, ha álnak az út szélén vagy át akarnak kelni, akkor én sem tolom neki hogy naazértis... nem kell ide az ártatlan meg nem ártatlan puffogás, majd akkor legfeljebb, ha ti még sosem mentetek a megengedettnél gyorsabban.... Más tészta lenne gyorsasági motorral 200-at repeszteni egykeréken a városban, az tényleg marha... De hogy 100km/h-val egy a képen látható kibaszott széles egyenes út belsõ sávjában haladtam, hát bocsássa meg mindenki a bûnöm, de nem tartom sem huligánnak sem õrültnek magam.
A magyar rendõrség elõször saját háza táján tegyen rendet, tõlem csak ne vegye el az a jogsim, aki megkülönböztetõ nélkül kb 120-al elõz a 80-as táblánál, rendszeresen tilosban parkol és cseszik megálni a zebrán (ezeket mind egy nap sikerült tapasztalnom)...
unom a folytonos károgást, hogy jajj mit csinál ez jajj hogy csinálja ez... úgy mondja mindenki ebben a kurva országban, mintha vele még nem fordult volna elõ. Nem azt mondom, hogy helyes, de akár hiszitek, akár nem, ha szó sincs veszélyes helyzetrõl, akkor nem kell egybõl potenciális gyilkost kiáltani!

Harly18
#145630
Ez egyértelmû, de ezt gondoltam nem írom oda, csak tudja õ is.

Egyértelmûen szigorúbb szabályok kellenek, mert a magasabb büntetés, láthatóan sokakat nem tart vissza a száguldozástól, mert simán kifizetik. Én azt is megkockáztatnám, hogy a jogsi és forgalmi elvétele mellett még a kocsit is lefoglalnám x idõre, persze egy jó magas büntetés mellett.

A legtöbb szabálysértést vagy bûncselekményt csak akkor lehetne elkerülni, ha irreális következménye lenne, ami tényleg elrettentõ. Aki egy 20 milliós sportautóval száguldozik, a 300 ezres büntetés nem fogja meghatni...Az egyszerû (=csóró) ember meg a 15 éves opeljével vagy bármi mással meg úgysem fog száguldozni, csak az, akinek olyan autója van...Persze ez nem mindig igaz.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#145629
ez addig játék, amíg nem teszi tönkre más életét.

azt sem értem én (vagyis értem, persze), hogy akik egy adott sebességhatárt bizonyos százalékkal (> 80-100) túllépnek, azt miért csak fotózgatják. megállít, jogsi, forgalmi el. ahogy nálunk fejlettebb országokban csinálják.

http://ferrari18.blog.hu/

#145628
nálunk a parkban van ilyen mérõ. az rögzít is. ha gyorshajtasz, kitiltanak pár napra.

http://ferrari18.blog.hu/

AndeeWolfy
#145627
<#wave> Szép estét neked 😊

#145626
<#integet2>

#145625
GT-R kell a népnek 😄D

bency
#145624
Gyonyoruek! Lambo jobban kene 😄DD

:) Semmi okosság :P

NSTSpider
#145623
EMMI?<#hehe> Na mostmár láccik is valami elõbb full üres üzi volt.

#145622

AndeeWolfy
#145621
Jó estét ! Farkasordítóst 😊

NSTSpider
#145620
Szerintem ilyen nincs, Veszprémben kamera de az látszik is és a kanyarodókat figyeli.

Garva03
#145619
Én úgy tudom, hogy sok helyen vannak megába a lámpába is kamerák elhelyezve... (trafipax + piros lámpás áthajtás...)

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

NSTSpider
#145618
Te Lala és a büntetõ pontjaid nem szaporodnak?

shumika
#145617
Jó éjszakát!

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!