Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bency
#145716
Azert Danny-nak se nagyon vannak karos ajtos modellei....😛

:) Semmi okosság :P

Töky 007
#145715
Hát engem se nagyon érdekelne csak most szemet szúrt 😄 Vitrinbe ugyse látszik.

schumimodells
#145714

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Töky 007
#145713
De itt mi vagyunk a legfiatalabb modellgyûjtõk ugyh. nekünk még "megengedett" az ilyesmi hozzászólás xD Mondjuk Danny nem szokta irni 😄

General ZoLee
#145712
Hát, engem tényleg nem érdekel a karos ajtó. 😊 De amikor ez készült, akkor még javában karos ajtó volt a divat szerintem.

bency
#145711
Enis igy vagyok,csak en nem emlitem mar meg...😄

:) Semmi okosság :P

bency
#145710
Jeee,tenyleg 😛

:) Semmi okosság :P

Töky 007
#145709
Tudom nem számit semmit meg BlaBla. De a karos ajtó nagyon böki a csõröm.

General ZoLee
#145708
Köszönöm! Exoto Motorbox gyártmány.

schumimodells
#145707
Sziasztok.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#145706
Olvasd le a rendszámot.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#145705
Gyonyoru a szine meg az egesz auto!Ki a gyarto?

:) Semmi okosság :P

Töky 007
#145704
<#guluszem1><#eljen>

#145703
<#eljen>

http://ferrari18.blog.hu/

#145702
más téma: kiszámítottam, hogy egy egykilós egytizennyolcas majdnem hat tonna lenne eredeti méretében. nem mindig, de néha zavaró. pl a CMC 250 TR-nél, ahol az eredeti autó ugye pillekönnyû, mindössze 800 kilós.

http://ferrari18.blog.hu/

General ZoLee
#145701
Mindenkinek gratulálok az új autóihoz!
Nemrég érkezett egy új családtag a Corvette-k közé. 1967 Chevrolet Corvette Sting Ray roadster:














#145700
Labdacs, nem tudok belenyugodni, vhogy el kell adnom a dobozt!!!

#145699
nah így már azért jobb! 18000 Ft-ért sztem jó árban van!

#145698
"Eladó egy Autoart 1:18 Mercedes-Benz 220D /8 Limuzin modelldoboz."

http://ferrari18.blog.hu/

Garva03
#145697
Nah mentem tanítani...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Dofekné
#145696
Olvasgass figyelmesebben!

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Garva03
#145695
Apropó indulnom kellene...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#145694
😞 Viszek...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Dofekné
#145693
Te csak maradj nyugton és hozzál pénzt! Neked nem jött semmi! XD

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Töky 007
#145692
Én nem tudok semmit róla! Azt hittem hogy egy alap modell.

Garva03
#145691
Ez tényleg csak doboz? Ha igen, akkor elég megtévesztõ, és felháborító!

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#145690
És hol az Sl-em??!!<#nemtudom><#conf><#csodalk><#conf>

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#145689
azért írom. hogy ne legyen nagyobb baja.

http://ferrari18.blog.hu/

Dofekné
#145688
Poor Miskotának van elég baja így is!<#banplz>

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Töky 007
#145687
Igen én is így tudom. Köszi azért. <#worship>

Dofekné
#145686
Nem bontottam ki, de ha jól tudom, csak az Exclusiv kiadásban van kárpit.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Töky 007
#145685
Akkor egy kicsit drága doboz 😄

#145684
szerintem ez csak a doboz.

http://ferrari18.blog.hu/

Töky 007
#145683
A fehér Forfour-ba ugy nincs "kárpit"?

Töky 007
#145682
NApot! Gabec ilyened van?? : Möörci

Dofekné
#145681
Ahogy elnézem, a fene megette, mert ez egy ilyen nap. Jött ez a csomag, de eggyel kevesebb benne a holmi. hiányzik egy piros Smart roadster.
Szerencsére már másodszor vásárolok ettõl az eladótól és (eddig) nagyon rendes volt. Kíváncsi leszek, hogy most korrekt, vagy egyszerû megoldást fog választani.
Korrekt, ha elküldi a hiányzó modellt.
Egyszerû, ha visszautalja az árát.
Ugye nem kell mondanom, melyiket szeretném!!

A "csonka" torony

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

w77d
#145680
nem ,mert tiszta piros belülrõl, biztos menstruál XXXXXXD

Willi Betz
#145679
Mar megint hülye vagy idiota? XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Dofekné
#145678
Kúrd meg a vulkánt! XD

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

w77d
#145677
itt a vilááágvééége, megbénult észak európa légiközlekedése az izlandi vulkán miatt..... mind megdöglünk, de elõtte én elmegyek kúrni egyet XXXD

w77d
#145676
hááát Magyarországon könnyebben megtalálhat a csalódott vevõ XD

#145675
vaterára felteszem😊

bulba
#145674
Ez az OVP tényleg túl elegáns megoldás. Lehet akár (mit) originalverpackung, vagy ohne verpackung is. Sokszor csak odaírják a modell után, akkor azt most találd ki hogy csak a csomagolás vagy a modell eredeti csomagolásban.
Szerintem tedd fel ugyanolyan névvel, leírással, képpel ahogy megvetted, hátha valaki megveszi jó pénzért 😊))

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

Dofekné
#145673
Igen én is kíváncsi lennék a leírásra. A Török, az meg török ráadásul.
Persze láttam már Én is dobozt (Presu Wartburg) 100 ojróért elkelni!

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Dofekné
#145672
Engem a sok év teherautózás kicsit ellustított, de azért be szoktam kattanni én is és full nyomatékon tartva a gépet tolom neki. A vicc az, hogy általában egy idétlenül tötymörgõ f@sz süti ki a biztosítékot. Ilyenkor inkább érzem úgy, hogy nem a gázpedált, hanem a veséjüket, májukat taposom a köcsögöknek.
Lekopogom - engem egyetlen egyszer mértek be, akkor is autópályán és éjjel. Persze akkor is kiszúrtam õket, de már csak 204-re sikerült lelassítanom. Akkor ezt megúsztam 5 ropi helyszini bírsággal. (természetesen kalap alá)
A városi esztelen száguldozást a gyorsabb haladás érdekében, teljesen értelmetlennek tartom.
A mellékletben látható útvonalon - ami kb. 12-14 km. - a cinkotai hévátjáró után, egy kis kanyarodó sávban abszolút feleslegesen és idióta módon megelõzött egy "versenyautó" és elfüstölt, mint állat. Persze forgalom volt, így többünket veszélyeztetett. Én épp az Ifámat hajtottam és a jelölt útvonal végén - a fogarasi-kerepesi találkozásánál - ismét találkoztam a sietõs kollegával és kettõ, azaz kettõ autóval elõttem állt a lámpánál! Hát ezért érdemes volt. ( vagy az Ifa ennyire jó? 😄 )

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#145671
van link erre az aukcióra?

http://ferrari18.blog.hu/

#145670
licitáltam, sokan licitáltak, sok hülye, köztük jómagam a fõidióta!😊 Csak még azt nem tudom majd hogyan fogom értékelni a tagot, adjak neki egy negatívot és küldjem el melegebb égtájakra, vagy egy semlegeset? Áh adok neki pozitívat, hogy aranyos gyerek vagy, le a kalappal.😊

GrandVitara
#145669
Jó napot!
w77d
#145668
de bazd ennyi volt a megadott ára, vagy hõsiesen licittel harcoltál érte? XXXXXXXD

#145667
nincs.

http://ferrari18.blog.hu/