Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Töky 007
#147464
Szürke Ford Capri jöhetne... Meg a Starsky és Hutch-os.

schumimodells
#147463




http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#147462
Sziasztok.<#wave>

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Töky 007
#147461
Akkor jó, különben tuti beszereztem volna 1-et.

#147460
1:12

http://ferrari18.blog.hu/

Töky 007
#147459
Ez 1:18?? <#merges2>

#147458

http://ferrari18.blog.hu/

#147457

http://ferrari18.blog.hu/

Töky 007
#147456
Tudom hogy mindenkitõl "messze" van de hátha érdekel valakit egy kis május 1.-i program: Kunmadaras Május.1

#147455
Dofek! Ez fantasztikusan jó lett! Ez valóban "Jobb, mint az eredeti"!

Willi Betz
#147454
Hinnye! Jó lett a végeredmény!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#147453

http://ferrari18.blog.hu/

Töky 007
#147452
Napot!! Dofek, lassan lehet egy saját modellcéged 😄 😄 Grat.

#147451
Üdv MIndenkinek!

T. Labdacs! Ilyen parádés szerelvényt honnan lehet beszerezni, ha egyáltalán lehet. A legfontosabb, hogy mindezt mennyiért? Ahogy elnézem, ez 3 vagy 4 számjegyû összeg lehet dollárban, nem?
Gallardo007
#147450
Ügyes, a rendszámtartó keret nagyon tetszik. Napot!

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

General ZoLee
#147449
Ügyesen megcsináltad, Dofek! A legjobb, hogy az ajtókeretet leszedted a kasztniról és most már nyílik az ajtóval együtt!

bency
#147448
Haaat nem az tetszik a legjobban,de most az van,es raadasul jo aron is van ,amugy lp500 tetszene a legjobban 😛

:) Semmi okosság :P

Dofekné
#147447
az sem rossz. XXXXXD

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Dofekné
#147446
Köcce!

Ilyen volt és Majorette. Bár most is Majorette maradt. 😄



Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

w77d
#147445
ez má nem mature bazki, hanem granny XXXXXXD

Dofekné
#147444
mature sex! verdbele! XD

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#147443
<#eljen>
a maximumot hoztad ki belõle.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#147442
ennek valamiért tiszta õsz göndör pinaszõr az ajtaja belül egy csíkban <#nemtudom>

w77d
#147441
mekkoraaaaaa 😄

BMW FAN
#147440
Faca lett<#eljen>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Dofekné
#147439
Jóregg!





Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#147438
este, vagy hétvégén lefotózom majd rendesen😊

MrZolee
#147437
Jaja 😊 Most meg már reggeltett 😄 Vagy már lassan ebédet ?? 😄

#147436
Üdv !
Érdemes megnézni mindenkinek, tanulságképpen:

Mosás közben lopják el a tízmillió dolláros Ferrarit !


KATT IDE !!!

ELADÓ MODELLJEIM: http://picasaweb.com/rallymodels

BMW FAN
#147435
Nekem meg a Range Rovert fotózd le😊))

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#147434
ha régebbi lambo és egy darab akkor nekem az autoartos 5000 Countach, ha újkori akkor a Reventon

BMW FAN
#147433
Reggelt

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Lunatic83
#147432
miért pont az LP400-ra esett a választásod? nem mintha nem lenne szép, nekem is ilyen sárga van...
de ha esetleg ez lesz az egyetlen Countach-od, nem lenne jobb egy LP500 vagy egy LP500S, esetleg egy LP5000QV?
ha vársz egy kicsit, a 25th is szóba jöhet/nem a Ricko/.... és nem szóltam még az LP500R-rõl .... 😛


lp400

lp500

lp500s

lp5000qv

Xbox Live: Lunatic HUN

w77d
#147431
holnap az holnap lesz... ma ma van... és ez a mondat bármikor elolvasva érvényes lesz XXXD

MrZolee
#147430
Ez egy nagyon szép darab !

MrZolee
#147429
Jó estét ! Vagy már holnapot ?!

General ZoLee
#147428
Gyönyörû! Hihetetlen gépeket tudnak csinálni most már. Kár, hogy 1:18-ban nem csinál senki hasonlót. Valahogy tuti, hogy kerítenék helyet számára.

#147427

http://ferrari18.blog.hu/

#147426
én azért vettem feketét mert azon nem olyan feltünõ a gagyi rácsozás az orrán

#147425
Úristen ezek az AMG-k!Nagyon kegyetlenek!elõbb utóbb be kell ruháznom egyre<#wow1>

#147424
közel állnak hozzá, de ha az ember akar, akkor talál azokon is hibát:

http://ferrari18.blog.hu/

Gallardo007
#147423
Köszi 2x is, mivel Magától van😊

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

General ZoLee
#147422
Az orr-részen valóban szebb lenne, ha normális rács lenne és nem csak egy mûanyag lemez rács mintázattal. Nagy a rácsmintás felület, sokkal szebb lenne ha át lehetne látni rajta. Viszont tökéletes modell szerintem nincs, csak maximum az ember nem nézi elég ideig ahhoz, hogy megtalálja a hibát rajta.
(mondjuk CMC modellem még nem volt, azok lehet, hogy közel állnak a tökéletességhez)

General ZoLee
#147421
Szép az a Merci! Gratulálok hozzá!!!

Gallardo007
#147420
2 dolgot finomíthattak volna:

1;hûtõmaszk rácsozása
2;gumiabroncsok(peresebbek lehetnének)

ezeken kívül egész jó, de mondjuk még annyira nem vizsgáltam meg.

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

Daniel BMW
#147419
Grat hozzá! Bár tisztességesen is legyárthatta volna a Minichamps...

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

BMW FAN
#147418
Én meg a baba kéket😄D

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Daniel BMW
#147417
Ez nagyon klassz, de én igazán a pirosat és a fehéret várom.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Gallardo007
#147416
Van itt pár utcával feljebb, egyel régebbi SL 65AMG, múltkor így lightosan eltolta, de nem durván, még 1km+rõl is hallottam...

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

Gallardo007
#147415
Köszönöm, élõben jobb, de azért nem egy AA.

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/