Autómodellek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#147512
1:18-asa csak kettõ van.
vagyis gyakorlatilag másfél.
vagyis gyakorlatilag másfél.
http://ferrari18.blog.hu/
#147511
bár nem a kedvenc Ferrarim, és akkor finoman fogalmaztam, de a modell kárpótol az esetlen formáért.
ha már 512 BB, akkor 512 BB LM. remélem, a BBR tényleg kihozza egyszer. de ha így haladnak, a GMP megelõzi õket. õk most belehúztak a Ferrari témába nagyon.
ha már 512 BB, akkor 512 BB LM. remélem, a BBR tényleg kihozza egyszer. de ha így haladnak, a GMP megelõzi õket. õk most belehúztak a Ferrari témába nagyon.
http://ferrari18.blog.hu/
A fiadnak lassan több modellje lesz,mint Bencynek.<#vigyor4>#vigyor4>
http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php
Majdnem én is vettem egy ilyen szinüt,de végül feketében vettem meg.
http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php
#147507
neeem, ez a fiam autóparkjába parkol be. Lighting McQueen, a Golf V, a 348 ts és a többiek közé.
http://ferrari18.blog.hu/
#147506
igen, élõben még szebb
http://ferrari18.blog.hu/
Zolee, W124-esed nincs?
Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)
Csak ne sokat emlegessük, mert még megjelenik, aztán megint hallgathatjuk egész estéken keresztül, hogy õ mi mindenben profi... <#bee1>#bee1>
#147497
mi ezzel a géppel bõvültünk ma:
http://ferrari18.blog.hu/
#147496
szép modell.
http://ferrari18.blog.hu/
tudja a fene... biztos ellopta a kutyája a driftes BMW-jét és azóta kergeti. Vagy ráugrott a kutya a ház tetejére, ami összedõlt és most nicns netkapcsolata XXXXXXD
az elsõ két betû mindig az a város ahol az autó forgalomba lett helyezve, és a merga stuttgarti.
http://gallardo007.mindenkilapja.hu/
Mármint nem ferdén van felragasztva, hanem rosszul vágtad ki a jobb alsó sarkát a rendszámnak.
Ráadásul ludwigsburgi,ahelyett,hogy stuttgarti lenne. Vagy legalább freiburgi.
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Kis off:
A BMW visszatér a DTM-be
A BMW visszatér a DTM-be
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Napot
NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |



