Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bency
#147564
Waaa,ez sokkal jobban tetszik mint a langnyelves 😛

:) Semmi okosság :P

#147563
RS Napot😊

General ZoLee
#147562
Igen, lehet, hogy most forognak az amerikai autóim a dobozukban. Az igazság az, hogy a szívem az amerikai autókat szereti. De az ész viszont a japánokat. A Corvettemet imádtam, de az csak nyelte a pénzt. A japán autóimat is szerettem mindig, azok keresték meg azt a pénzt, amit a Corvette meg elnyelt. 😊)

#147561
én is nyúztam már pár japán gépet, egyiknek sem volt soha semmi baja.

http://ferrari18.blog.hu/

Gallardo007
#147560
Én mindig a öreg Suzuki Swifttel, amit ma 1-2 modell áráért már megkapsz példálózom. A motorja szinte tönkretehetetlen, ugyanúgy mint a régi Toyota Coroláknak.

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

#147559
ha a minõség alatt azt érted, hogy milyen a mûszerfal anyaga, akkor igazad van.

ha a minõségbe az is beleérjük, hogy mûszakilag milyen szinten átgondolt, mennyire megbízható, akkor viszont nincs.

számomra az az autó, amelyik hetente lerobban, az nem jó minõségû, még akkor sem, ha aranyból van a mûszerfala.

http://ferrari18.blog.hu/

BMW FAN
#147558
Most pörögnek a modelljeid a dobozukban😊)))))))))

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

General ZoLee
#147557
A német autókhoz nem tudok hozzászólni, még soha nem volt nekem. Viszont 15 év alatt 4 japán autóm volt, azokról minden túlzás nélkül mondhatom, hogy nem tudtak elromlani. A mostani, L200-as Mitsubishim már 10 éve húzza az igát és nincs vele probléma szerencsére, pedig kapott már szegényke mindent, amit el lehet képzelni. Ezért szeretem én a japán autókat! 😊)

Gallardo007
#147556
Tudtak is azok: Supra, Skyline, NSX...

Én szeretem a japcsi gépeket, csak valahogy a minõség nem olyan mint egy német autóban, pl. az új WRX beltere is játékautósnak hat, mondjuk ott pont nem az a lényeg, de mégis egy 10 milliós autónál azért ez elvárható lenne.

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

General ZoLee
#147555
Na, akkor a japánok nem csak jó, hanem gyors autókat is tudnak gyártani! 😊

Gallardo007
#147554
A menettulajdonságai jobbak, a 911 Turbónál is jobb köridõket ment, ami azért nem semmi.

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

General ZoLee
#147553
Köszi!!! Szép is ez az 1965-ös El Camino, nekem is nagy kedvencem. Kár, hogy az 1970-est nem csinálta meg az Exact Detail, csak az ERTL. Az is jól mutatna mellette:




BMW FAN
#147552
Ez nagyon facánézki<#eljen>


Lehet,nekem is kellene egy El Camino <#szeret>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

General ZoLee
#147551
A Nissan GT-R erõsebb, mint a Porsche, vagy az M3-as BMW?

Gallardo007
#147550
😊 Most vár van neki egy tesója is, ami maga alá gyûri az összes német roncsot😊(GT-R)

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

General ZoLee
#147549
<#wave> Ha lehetne, minden autómra ráfesteném a lángnyelveket! 😊)











General ZoLee
#147548
A sor végén szegény Subaru félénken ácsorog a sok német mellett!!!

Gallardo007
#147547

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

BMW FAN
#147546
Megint az árokban aludtál?😄DDDDDDDDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#147545
gelt

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#147544
reggelt! szép napra ébredtünk. Ragyog a nap, nyílnak a virágok, kurvák álnak az út mindkét oldalán.......

Gallardo007
#147543
Jó reggelt:

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

BMW FAN
#147542
<#integet2>

Képet még az El Caminoról <#eljen>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

General ZoLee
#147541
Jó reggelt!

BMW FAN
#147540
Reggelt

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#147539

http://ferrari18.blog.hu/

#147538
ezeknek nem sok jövõt jósolok. :-)

http://ferrari18.blog.hu/

Lunatic83
#147537
<#eljen><#eljen><#eljen>

Xbox Live: Lunatic HUN

schumimodells
#147536
512 BBi

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#147535
Most igen,de ilyenem is lesz.Beszéltem Vladdal az AA-tól és azt mondta,hogy 300 lejért tudna szerezni az ebayrõl,de egyenlõre nem kell,mert most vannak fontosabb modellek,de idõvel ez is meglesz.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#147534
Fontosabb az 512BB ennel is?😛

:) Semmi okosság :P

schumimodells
#147533
<#szeret><#szeret><#szeret>

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#147532

:) Semmi okosság :P

GrandVitara
#147531
Jó estét!<#wave>
Bekukkantottam ide egy percre...
General ZoLee
#147530
Nem baj, ettõl lesz igazán értékes az a néhány autó, ami túléli a gyerekkort! Az én lányom is szeret játszani az autóival! 😊

General ZoLee
#147529
Én ma ismét "gazdagodtam" egy sérült Subaru Imprezával. Ráadásul a drágábbik fajtából, egy WRX Type-R, a klasszikus Sonic-blue színben, arany felnikkel. Az eladó volt olyan "gondos", hogy befõttesgumival is rögzítette az autót a talapzathoz. Ennek következménye lett, hogy letört a bal oldali visszapillantó tükör és a hátsó szélvédõrõl az ablaktörlõ. Meg természetesen annak a következménye ez, hogy nem tömte ki a kartont valami nyamvadt újságpapírral, így kellõ lendületet tudott venni szegény autó, és oda-vissza vándorolhatott a dobozban. Erre már nem terjedt ki a gondossága...
Ez már a sokadik sérült Imprezám, nekem ezzel a típussal valamiért nagyon nincs szerencsém.

További hab a tortán, hogy egy másik csomagból meg hiányzott egy autó. Jó dolog így levelezgetni, más f.szsága miatt...

Töky 007
#147528
Jó gyerek 😄

#147527
hát, nem tudom, mi marad meg belõle. egyelõre intenzív módon ismerkedik az autókkal, ami azt jelenti, hogy megnézi, hogy mitõl mûködik, amihez ugye szét is kell szedni. :-)

http://ferrari18.blog.hu/

General ZoLee
#147526
Úgy se rossz, ha a fiad gyûjteményébe megy. Elõbb-utóbb úgyis egyesül majd a két gyûjtemény! 😊

w77d
#147525
én már régebben beszereztem az egyetlen Ferrarit ami igazán tetszik, Labdacs nagymesteremnek hála 😊 Ez az Elite FXX egészen a szívemhez nõtt, ezért nem is hirdetem eladónak 😄

Gallardo007
#147524
Én a 430 Fekete/piros Spidert szeretném beszerezni, csak agyalok, hogy megér-e nekem annyit.

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

Daniel BMW
#147523
Egyetlen Ferrari, ami kéne... Hát még bele fog telni egy kis idõbe mire beszerzem...

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

modelcar
#147522

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

Falkon
#147521
Öreg hiba! <#hehe>
Nekem lesz.....igaz 1:1-sben! 😄

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

schumimodells
#147520
Az 512 BBi-é az elsõbbség

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Töky 007
#147519
Egyszer lehet én is bevetek egy F40-est a sok Amcsi közé.

bency
#147518
Szerintem F40-t szerezd be elobb,de nekem mindegy,az 512BB is nagyon tetszik nekem is.

:) Semmi okosság :P

General ZoLee
#147517
W124-es Mercim nincsen sajnos. 😞

bency
#147516
Szep is lenne 😄

:) Semmi okosság :P

schumimodells
#147515
Nekem most ez kell legjobban a Kyosho Ferrarik közül.ha ez meglesz,akkor talán az F40 következik.Muszály beszereznem.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php