Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

GrandVitara
#147913
Állat egy gép! Az Autoart-é igazán szép, a Norevhez még nem volt szerencsém.
GrandVitara
#147912
NSTSpider
#147911
Egymás mellé kéne tenni mindet meglesni melyik lett a legjobb.

bency
#147910
Huuu,mostmar mennyi gyarto megcsinalta tenyleg.....

:) Semmi okosság :P

schumimodells
#147909
Mit tudom én,annyira azért nem volt fontos ez a modell,de már megbántam,hogy nem a hasonló árú Panhard CT 24-t vettem meg helyette.Nem is tudom,hogy hol volt az eszem,na de mindegy,ez is kipipálva.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Daniel BMW
#147908
Hogy hogy nem vártad meg a Norevet?

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

schumimodells
#147907
Szia.<#wave>

A Norev sem tudta kihagyni.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

GrandVitara
#147906



GrandVitara
#147905
Ezek úgy megtetszettek, hogy le is vettem a vateráról. Jó lesz nekem, megtartom õket...<#crazya>

NSTSpider
#147904
PÓKestét.

schumimodells
#147903
Az ebay-en van az az eladó BB 360 Spider? Ha igen,linkeld be légy szives.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bulba
#147902
Most már ezt is tudom, köszi az infot.
<#worship>

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

GrandVitara
#147901
Jó estét!
#147900
pedig ebayhez nem ártana versenyképes ár😞

#147899
ez sajnos így van.

http://ferrari18.blog.hu/

#147898
ezt néztem már😞 elég gáz kintõl olcsóbb idehozni mint innen elküldeni valamit....még jó hogy verseny van..

#147897

http://ferrari18.blog.hu/

#147896
Anglia és Németország lenne a célország

#147895
EU-n belül sem mindegy, hogy Portugália, vagy Szlovákia.

én GLS-sel szoktam küldözgetni, a környezõ országokba egész normális (pár ezer forint) tarifával lehetett számolni, de messzebb már horror volt az összeg, jobban megérte a királyi posta.

http://ferrari18.blog.hu/

#147894
Eu 1,5-2kg 40x30x30cm

#147893
melyik országba, mekkora csomag?

http://ferrari18.blog.hu/

#147892
Külföldre mi a legolcsóbb és relative biztonságos csomag küldési mód?

schumimodells
#147891

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#147890
Lássuk.Linkeld be.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Daniel BMW
#147889

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#147888

http://ferrari18.blog.hu/

#147887
ja, Spiderrõl van szó. a sima Modena tucatáru. igaz, abból is vannak ritkábbak, de nem annyira horror áron.

http://ferrari18.blog.hu/

#147886
attól, hogy nem került kereskedelmi forgalomba. mindenféle számok keringenek, de ha jól tudom, 100 (ha nem ennyi, akkor is max 300) készült belõle, amit újságíróknak osztogattak szét az olaszok. ebbõl a mennyiségbõl nagyon kevés, és nagyon ritkán cserél gazdát, a legutolsó, amit figyelemmel kísértem, az 555 euróért kelt el.

http://ferrari18.blog.hu/

Daniel BMW
#147885

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

bulba
#147884
Ez durcás, de nagyon!<#wow1><#worship>

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

bulba
#147883
"az igazi 360 Spider persze a Bburago lenne, tudnék is eladót, de sajnos nincs rá felesleges 5-600 euróm."
Ennyire drága a BB 360-as? Mitõl?

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

#147882

#147881
három GT van (lesz), meg egy M GTA.

http://ferrari18.blog.hu/

schumimodells
#147880
A 456-ok is gyulnek neked rendesen.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#147879
igen, én is úgy emlékszem.

http://ferrari18.blog.hu/

schumimodells
#147878
Szep napot mindenkinek.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#147877
Gratula.
Azt hiszem,hogy az en zold Porscemat is tole vetted.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#147876
helyesbítenék😊 a BMW 730 az Minichamps gyártmány, akár el is adom

Töky 007
#147875
Mentek...

Töky 007
#147874
Teszek azonnal😄

modelcar
#147873

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

#147872
vásároltam már tõle régebben én is ezt-azt.

http://ferrari18.blog.hu/

modelcar
#147871
Weed topikba tennél még képeket?😄D

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

bency
#147870
Wow!Enis megneztem volna oket 😛

:) Semmi okosság :P

Leo 1991
#147869
ennek a pacáknak sok eladó modellje van
én is tõle vettem a Tuningolt Citroën Xsara modellemet

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

Töky 007
#147868
Egy kis "érdekesség" a hétvégébõl: OFF.













Off Vége :-)

modelcar
#147867
Nagyon jó lett

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

Töky 007
#147866
Napot!!!!

#147865

http://ferrari18.blog.hu/

GrandVitara
#147864
Már elõrendelhetõ! 1:18