Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#147863
kösz!
modelcar
#147862
AUTOart

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

#147861
halló!
ezt ki gyártja?
Falkon
#147860
Jó reggelt!

Harly, Labdacs: grat. az új gépekhez.

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

Harly18
#147859
Ma érkezett...Csörgött a doboz rendesen, de csak az ajtókárpitok estek ki.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#147858
vettem egy ilyet. vagyis ezt:

http://ferrari18.blog.hu/

#147857
glt

http://ferrari18.blog.hu/

modelcar
#147856
Napot

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

BMW FAN
#147855
Reggelt

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

GrandVitara
#147854
Jó reggelt!
#147853
mindenféle. az 1000 forintos HW-tól kezdve a Minichamps-en keresztül a Best-ig minden.

http://ferrari18.blog.hu/

#147852

schumimodells
#147851
Milyen gyártmányok voltak?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#147850
valamelyik archív CD-men valamelyik dobozomban a szüleim házában biztosan.
már vagy 5 éve, hogy megszabadultam tõlük.
nem volt egy nagy gyûjtemény, kb 30 darab.
hamar beláttam, hogy reménytelen a dolog.

http://ferrari18.blog.hu/

Garva03
#147849
Hali mindenki

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

bency
#147848
1:1-ben is,mint 1:18-ban,sokkal jobban kene a Porsche!<#szeret><#szeret><#szeret>

:) Semmi okosság :P

modelcar
#147847

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

schumimodells
#147846
Éééés?
Kép nem maradt róluk?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#147845
gyûjtöttem.

http://ferrari18.blog.hu/

schumimodells
#147844
Tényleg,nem gondolkodtál még el azon,hogy 1/43-as Ferrarikat is gyûjtsél?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Willi Betz
#147843

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#147842
hát a magam részérõl örülnék, ha 1:18-ban sikerülne összeszedni mindent, amit szeretnék.

http://ferrari18.blog.hu/

BMW FAN
#147841

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

schumimodells
#147840
Elnézést a nagy formátumú képért.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#147839
Ha tényleg elkezdeném az 1/24-es möodelleket venni,akkor is csak a régi tipusú autókat venném,de csak egyet-egyet,úgy csipegetve.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#147838
Ez is kellene.Amikor megláttam a Realban,elgondolkodtam,hogy megvegyem-e? De velem volt az erõ és nemet mondtam a kisértésre.Egyenlõre tuti,hogy nem kezdek el más méretarányt gyûjteni,most azokat kell megvegyem,amelyeket megrendeltem a májusra és júniusra az AA-on.
Pedig szép ez:

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#147837
80-as evek? Nem gondoltam volna hogy olyan regi,akkor elnezem a hezagokat! 😊

:) Semmi okosság :P

schumimodells
#147836
Ez a modell még a 80-as évek szülötte,ahoz képest meg nagyon szép.
Ez is tetszik.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#147835
Azért még van egy csomó,amit meg kell vegyek franciából.Most kapásból biztos tudnék mondani vagy húszat.különben meg a Norev gondoskodik róla,hogy ez a lista egyre csak terebélyesedjen.Állitólag,õsszel kijön a CX,amit szintén nem lehet kihagyni

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#147834
Nagyon formas ez a Bugatti,mar ha Bugatti 😄 De bun megcsinalni ekkora hezagokkal 😞

:) Semmi okosság :P

schumimodells
#147833
ez kellene nekem nagyon,csak feketében.Volt már nekem egy ilyen kék,de eladtam.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#147832
Hat igen,de leginkabb azt csabitja az 1:43,aki marka FAN,pl Labdacs-nal,rengeteg Ferrari van 1:43-ban mindenfele kiadas ami nagyon jol jonne 1:18-ban,vagy BMW Fan,es teged a legjobban,mert ugye francia autokbol igen gyenge a valasztek,ami persze 1:43-ban hatalmas...

:) Semmi okosság :P

schumimodells
#147831
Már többször is megfordúlt a fejemben,hogy mi lenne ha gyûjtenék más méretarányt is.Van egy-két 1/24-es,ami nagyon kellene,1/43-ról meg már nem is beszélve.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Willi Betz
#147830
Így van!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

bency
#147829
Nalam azert nyert az 1:18 ,mert epp hogy nagy,ezert feltuno a lakasban,szebb,jobban lathato,es persze nyilik mindene,reszletesebb,ezek a dolgok karpotolnak! Persze kesobb,majd lesz egy kis 1:43 reszleg is 😛

:) Semmi okosság :P

#147828
vagy a Neoscales, de ha mondjuk egy normál áru 1:18 AA és egy 1:43 veszek alapul 75-80EUR vs 30-35EUR átlagosan 2,2-2,8 X a különbség, élménybn többet ad a 18as viszont helyigényes😞 és jó pár kedvencem csak 1:43 meg 1:24-ben létezik, ezért én mindkét táborral egyetértek pro és kontra a méretaránnyal kapcsolatban

bency
#147827
Nah joo,nem egy Spark-ra celoztam 😄D

:) Semmi okosság :P

Willi Betz
#147826
Nem minden esetben😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

bency
#147825
😊 Akarhogy olcsobbak 😄

:) Semmi okosság :P

#147824
akciósan😊

bency
#147823
Van egy nagyon de nagyon nagy elonye az 1:43-nak ,hogy "olcsok"....

:) Semmi okosság :P

#147822
nekem 007 változat van az ertlbõl, abból láttam még pirosat, aranyszinût, feketét

#147821
a kékbõl van még egy pirosam, a fehér változatbõl meg egy sötét bordó, de csak ez a 3 marad meg hosszabb távon szerintem


bency
#147820
Igy most hogy mondod,erdekes hogy csak a C4-et nem csinalta meg az AA,kivancsi vagyok miert hagyta ki....

:) Semmi okosság :P

schumimodells
#147819

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#147818






http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#147817
igen, az elég jó csak kabrió ezért kizárva😞 , egyébként ehez hasonló minõségû az ertl 1984 coupe

schumimodells
#147816
Szerintem csak idõ kérdése,hogy nálunk is megjelenjen ez a DeAgostini sorozat,de nem tudom,hogy elfogom e kezdeni gyûjteni.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#147815
A Greenlight C4 Convertible azért elég tûrhetõ.Nekem is van egy kék.



http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Gallardo007
#147814








http://gallardo007.mindenkilapja.hu/