Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

General ZoLee
#147962
Jó reggelt! õõõõõõ..... igen, róla lenne szó! Nagyon tetszetõs darab.

BMW FAN
#147961

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#147960
Reggelt

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

General ZoLee
#147959
Köszönet labdacsnak, bulbának és modelcarnak!

General ZoLee
#147958
A Ford Crown Victoria-ra nekem is nagyon fáj a fogam. Majd valamikor sort kell keríteni a Los Angeles-i fekete-fehér változatra.

#147957
igen,látom. komolyan mondom, hogy könnyes a szemem a meghatottságtól.....<#rinya><#rinya><#rinya>
#147956
<#eljen>

http://ferrari18.blog.hu/

bulba
#147955
Grat hozzá <#eljen>

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

#147954
ááááhhh, nincs. évente talán egy, de lehet, hogy ritkábban.

http://ferrari18.blog.hu/

BMW FAN
#147953
Tyûûû egy ilyenre,vagy Ford rendõrgépre nagyon fáj a fogam!<#eljen><#finom>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#147952
sajnos ez az egyik gátja a magyarországi ebay-ezésnek (eladásnak). ahol lenne rá fizetõképes kereslet, onnét nem veszik meg a magas postaköltségek miatt.

http://ferrari18.blog.hu/

BMW FAN
#147951

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Gallardo007
#147950






http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

#147949
köszi. már csak meg kell érkeznie egyben. ami a Bburago 456-nál elég kis eséllyel szokott bekövetkezni. a tetõkárpit a legkisebb rázkódástól megadja magát, és elszabadul. szerencsére könnyû visszapattintani, meg ha nem szabadul ki az utastérbõl, nagy kárt nem is csinál.

http://ferrari18.blog.hu/

Gallardo007
#147948
Szép, bár akkor a felniket is lecserélhették volna:S

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

#147947
találtam is egy különlegeset

#147946
a 2007 luxusautó kiállításon volt azért még egy két Lambo is😊

Gallardo007
#147945
Szép, na akkor megkeresem én is amiben ültem.

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

modelcar
#147944
Grat mindenkinek!

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

General ZoLee
#147943
Köszönöm!!!

#147942
megkerestem a képeim között azt a CL Mercit amit eddig legjobban tetszett

General ZoLee
#147941
Köszönöm!

modelcar
#147940
Ma nissan nap van😊)


NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

GrandVitara
#147939
Grat mindenkinek! Ismét jó kis modelleket láthattunk! Üdv! Én bekapcsolom a szundikátort! Eredményes éjszakát nektek!<#integet2>
schumimodells
#147938
Szép ez az UT. Grat.<#eljen>

És persze gratulálok Harlynak is az újabb Bogárhoz.<#eljen>

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

GrandVitara
#147938
Mellesleg ez gyönyörû! Bulis a fényhíd a tetején!
bency
#147937
Kegyetlen a 300ZX!

:) Semmi okosság :P

#147936
az F40 V8 as motor van😊

Gallardo007
#147935

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

General ZoLee
#147934
Sajnos ebben még nincs, csak egy rádió. Én is keresgéltem benne, de semmi más. A következõ rendõrautó majd a Crown Victoria lesz, abban már több minden van belül, az fiatalabb modell. 😊

Gallardo007
#147933
Dehogy Nissanokat

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

GrandVitara
#147932
Caprice!<#taps>
Van benne puska, radar meg minden?
GrandVitara
#147931
Szia!
Jó, hogy jöttél! Toljuk itt a Nissan-okat rendesen!
#147930
adatam hozzá még egy Nissant😊

#147929
thx!!!
General ZoLee
#147928
Nekem is egy rendõrautót hozott ma a postás bácsi:








Gallardo007
#147927

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

General ZoLee
#147926
Szia Vitara!

#147925
én még sokáig a kék R34 Nür Vspec II gondolkodtam de végül a Nismo lett

GrandVitara
#147924
Jaja! Ez az!<#eljen><#taps>
GrandVitara
#147923
Tényleg! Basszus, mi még le sem fotóztuk a kettõt együtt!
Nekünk a midnightpurple R34-es van még meg. Na, ahhoz meg végképp ragaszkodom! Azt már eleve föl se raktam aukcióra.
Daniel BMW
#147922

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

GrandVitara
#147921
Hali!
#147920
Ha Skyline akkor én AA párti vagyok...R34 vs R35


General ZoLee
#147919
Jó estét mindenkinek! Gratulálok Labdacsnak a Ferrari 456-hoz, Harlynak meg a bogár rendõrautóhoz.

NSTSpider
#147918
Persze de úgy a tiszta a "verseny".

Gallardo007
#147917
Nem lenne sok esélye így képek alapján, már a felni elméretezése miatt sem. AA-Kyo meg szintén szemlélõfüggõ, egyes területeken az AA, máshol a Kyo a szebb.

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

NSTSpider
#147916
Mellé kéne dobni a Norevet is.

NSTSpider
#147915
Nekem Auto Art van meg nagyon szép, fõleg a hátsó ajtó nyitása lett jól megoldva.

Daniel BMW
#147914
Nem csak elfogultságból, de nekem az AA a "legszebb". Órákig lehetne vitatkozni, hogy a Kyo-AA páros közül melyik a nyerõ.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/