Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#163334
Nem semmi😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Dofekné
#163333
OFF!
Gabi!
A nejem tegnap ezt találta az utcán. Valahol Budán volt kidobva.
A képen látható összes tartozékával és különbözõ samponokkal.
Természetesen mûködik, csak a szivattyúkapcsoló nem marad bekapcsolva, valószínüleg, mert fejreesett a cucc. Majd megreparálom a repedéssel együtt.


Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Willi Betz
#163332
Egyelõre úgy néz ki megy😊


.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#163331
Szia Labdacs,

Ha nem gond elhoznád a Kyosho katalógust a börzére?

Köszi

Willi Betz
#163330
Elvoltam a Norauto-ban. Vettem ilyen fóliát:


Kiváncsi vagyok fog-e sikerülni ahogy a képen amit nem rég betettem.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

BMW FAN
#163329
Reggelt!

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

bulba
#163328
Az Alfa nagyon jól sikerült! A BMW-bõl pedig kéne egy ilyet csinálni

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

Lunatic83
#163327
sárgában én is tudok ilyet csinálni 😛

Xbox Live: Lunatic HUN

Willi Betz
#163326
<#wow1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#163325

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#163324


.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#163323

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Töky 007
#163322
reggelt.

Willi Betz
#163321
Reggelt

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

MrZolee
#163320
Weed ne már hogy rólad mese lett 😄

Bagoly

#163319
ha nem lenne umbauzva szerencsétlen, már megvettem volna.

http://ferrari18.blog.hu/

#163318
tudod, kereslet-kínálat.

http://ferrari18.blog.hu/

bency
#163317
Atyaeg...egy Elite-ert annyit adni,nah de mondjuk akinek ez kell 😛

:) Semmi okosság :P

Garva03
#163316
Nah meg is van, egyértelmû a többi képrõl, hogy sima Hw...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#163315
Amúgy még fent van a vaterán...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#163314
Huh, már ennyit ér? Akkor vigyázok rá nagyon!

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#163313
Köszönjük a felvilágosítást!

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#163312
hát ha Elite lett volna, akkor nagy hiba lett volna 7ezerért árulni. 100 euró + posta alatt nem kapsz sehol. és akkor még alá is lõttem picit az árnak.

http://ferrari18.blog.hu/

#163311
elég gyenge a kép, de ez nem Elite. azon normális méretûek az emblémák, az ülések festettek, van rendes index, meg a kilincsek, kulcslyukak is feketék:

http://ferrari18.blog.hu/

bency
#163310
Ezek a Signature modellek egész szépek,nagyon szép gyüjteményt lehet kialakitani csak 30-as évekbõl is.

:) Semmi okosság :P

#163309
majd bõvülni fog még. csak nem akarok nagyon beleszaladni.

http://ferrari18.blog.hu/

#163308
még nincs.

http://ferrari18.blog.hu/

Garva03
#163307
Hát igen, ezért nem jók az ilyen képek! Nem adja vissza, hogy mi pontosan. szerintem is sima Hw, de elbizonytalanodtam... Labdacs tud mindent, és még a legapróbb különbséget is leírja majd nekünk!

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#163306
Nekem ez tök úgy néz ki mint a sima HW-m csak a szélvédõn egy csík... Képrõl. Labdacs 'Mester'?
De ez akkor is megér ennyit simán, szerintem!
Garva03
#163305
Igen, de az elitenek más a felnije, ha jobban megnézed! Nekem most nincs itt az eliteem, mert Nyíregyem pihen a vitrinben, így nem tudom megnézni, de a net-es képeken nagyon más a felni...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#163304
Hát igen, ne legyen rá... Vigyázok rá nagyon, így már nem eshet baja...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#163303
Az enyém itthon sima Hw, nincs sötétítve a szélvédõ teteje, az Elite viszont sötétített felül! Szóval ezért merült fel a kérdés bennem hogy vagy Elite, vagy umbau.. Az Ombre nem irta oda hogy Elite és az ára is, akkor végképp baráti lenne. Én kerestem egy ideig mire találtam egyet (Angelhost,Thanks)!
#163302
Nekem van olyan Mercim amibe gyárilag csomagoltak Mercedes csillagot tartalékba! Most nem kotrom elõ a dobozát, de azt hiszem hogy a Revell W116 450sel volt ilyen gondos! Igazán elõrelátóak a Revellnél, bár ne legyen rá szükség sohase.
Garva03
#163301
Ebben Labdacs a szakértõ! Én csak a hátsó rácsról tudom megállapítani, vagy közelrõl...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#163300
De lehet hogy Elite, vagy Umbauzott, elég gyenge fénykép.
#163299
Akinek még nincs, igaz nem Elite, de nagyon óccsóért fix 7e(nem az enyém, bár nekem is van egy pont ilyen, szerintem az egyik legszebb Ferrari):
Töky 007
#163298
Az is több a semminél 😄

#163297
Szia Labdacs.A 308 GTS - nek is van már gazdája?
#163296
alakul. egyelõre egytagú.<#kacsint>

http://ferrari18.blog.hu/

Töky 007
#163295
Porsche gyûjtemény alakul? Vagy lemondtál róla?

#163294
a nagyja már elkelt. van, amit megtartok magamnak, de azért a börzére is kerül belõle pár darab.

http://ferrari18.blog.hu/

Garva03
#163293
Szép kis pakkok! Mennek a hétvégi börzére, vagy már van gazdájuk?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#163292






http://ferrari18.blog.hu/

#163291
pakk jött:






http://ferrari18.blog.hu/

#163290
némettõl vetted?

http://ferrari18.blog.hu/

#163289
hát, ha ilyen stílusban reklamálnál, valószínû tényleg nem történne semmi.

http://ferrari18.blog.hu/

Töky 007
#163288
Nekem van narancs-ba, csak a régi Challengerem is fekete és fekete ujat akarok mellé.

#163287
Ebayen találsz, ha fehérben jó.

#163286
😊 Angelghostól vettem.

Töky 007
#163285
Na ebben igazad van most kivételesen 😄D