Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#163430
a beltér igen... a hossza ugyanakkora, és egy picivel magasabb... pont a nyáron akartam E-mercire cserélni a szekerem, de inkább mégsem...

Töky 007
#163429
205-öst, fogyasztást nem növeli!!!!!!!!!!!!!!! Fater visszarakatta velem a gyári 14"-eseket 175-ösek semmivel nem evett kevesebbet a kocsi.

w77d
#163428
egy mai autón abszolút nem exluziv a 17-18-as kerék, ezek már szériába mennek..

Garva03
#163427
Hát azért nagyobb..

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

w77d
#163426
azért ha bele gondolsz, egy E Merci sem nagyobb, fõleg nem nehezebb az astrámnál...

Willi Betz
#163425
A sima egyszerû széria kerék mérete is 16 coll...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#163424
pedig ez van....

Garva03
#163423
Szerintem télinek ez lenne a tökéletes! és a 205/55 16 nyárinak, de lehet elférnek a 205/60 asok is, és akkor kényelmes is....

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

w77d
#163422
#163421
ezek 16-osok, és ide is férne még nagyobb:

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#163420
Az persze más dolog,hogy kb egy szekér érzését fogja kelteni az autó😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#163419
Én elhiszem, és arra kell is, mert van benne erõ, meg kell a tapadás...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#163418
Az OPC-n 19 collos kerekek vannak...és röhögve aléférnek.


Buzi nagy a H Astra kerékjárati íve.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#163417
Elhiszem, csak azért hihetetlen, hogy már egy astrán is ekkora kerekek vannak...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#163416
195/65 15" Komfortot nem akarom lejjebb adni a vékony falú gumik miatt😊 Tehát esélye sincs az autónak,hogy 16-osnál nagyobb felnik kerüljenek rá😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#163415
nekem ezzel adták...

Garva03
#163414
Mekkora a nyári? 205/55 16?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#163413
Most azon agyalok hogy téli guminak merjem-e rárakni a 185-ös gumikat. Az autó könyvében 195 az ajánlott gumi szélesség a télinek...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#163412
Persze a 407 gyári mérete a 215/55 17" vagy az E220 cdi-é a 225/45 17" és egyik sem astra...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#163411
Tényleg,a nyári kerekeddel tegyél már be már egy képet légszíves. Kiváncsi vagyok az enyémen hogy állnának azok a kerekek. Tavasszal akarok úgyis feliket venni ezek helyett ami most van.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#163410
De minek! CSak a benzint fogyasztod vele... Legalább lenne erõ a kocsidban, hogy értelme is legyen, ne csak jól nézzen ki...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

w77d
#163410
útállak baszod, utállak XXXD

w77d
#163409
hát attól függ min nagy 😄 a TwinTop alá pont méretarányosan passzol...

Garva03
#163408
Ja ez Töky-nek ment...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#163407
Leszarjuk jó?! XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#163406
Ok, de mekkora gumit raksz alá? 205/45 16? Vagy 195/45 16" Hirtelen nem tudom melyik létezik...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Töky 007
#163405
De az egy nagy kotu 😄

Töky 007
#163404
Most ez a 15"-ös olyan mintha egy kaka darab lenne rajta, 16"-ossal jobban fog kinézni.

w77d
#163404
az én verdámon a gyári 225/50 R17-es van...

Töky 007
#163403

Willi Betz
#163402
Második tényleg jó!😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#163402
Amúgy nem lesz nagy a 16" os felni?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#163401
Ok! Bár jók azok a felnik...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Töky 007
#163400
Hétvégén csinálok majd, ugy is mosni kell 😄

Daniel BMW
#163399
Nekem ezek tetszenének 😄

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Garva03
#163398
Ezek tényleg ütõsek...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#163397
Nekem ezek a felnik tetszenek nagyon. Egy bajuk van,70e ft darabjuk gumi nélkül😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Töky 007
#163396
Mert foss Clio-n akkorra kerékjárat van alámenne egy 17"-is, mingyárt keresek valami képet amin látszik de nem hinném h lesz.-

Garva03
#163395
nincs egy képed hátulról?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#163394
Sokkal kisebbnek tûnik...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Töky 007
#163393
De szeretnék majd egy OZ Superturismo 16"-ost alá.

Töky 007
#163392
195/50 15" Bridgestone Potenza

Garva03
#163391
Látom a felni maradt... milyen gumikat raktál alá? 175/60 14"?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Töky 007
#163390
Ez meg az elõzõ Clio-nk ennek elöl nem volt csak gyengébb sötétítés:

Garva03
#163389
Hagyom, mert az összes törésteszt amit nézek üvegek nélkül megy... Amúgy meg lassan itt a plexik ideje, azok könnyebbek... (persze csak hátsó, meg elsõ szélvédõnek, de ki tudja...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Töky 007
#163388
Kicsit szar kép de a sötétítés kivehetõ 😄

Töky 007
#163387
Clio 😄

Willi Betz
#163386
Értem,hagyd a p@csába😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#163385
Ha fóliát raknak, az már biztonsági üvegezés, mert nem engedi berobbanni az üveget... pill, mindenhol csak olyan képek vannak, ahol már nincsenek ott a szilánkok...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#163384
Tudom mit mondtál,elhiszem.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?