Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#163480
Felülrõl a 2. egész jó lett volna.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

KBazsi
#163479

KBazsi
#163478
Hétvégén voltam az iparmûvészeti múzeumban, ahol többek közt ezeket sikerült lencsevégre kapnom. Nem diecast, meg nem is 1:18, de szépek.

Amúgy a kerékjárat/felni dologhoz annyit, hogy az elõzõ autóm egy fekete Smart ForFour Passion volt, amin a gyári felni 15"-os volt. Nézegettem hozzá Brabus felnit - gond nélkül elnyelte volna a 17-est, pedig csak egy Smart-ról beszélünk.

BMW FAN
#163477
A Te autódat nem kell sötétíteni,elég sötét vagy te benne <#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Willi Betz
#163476
Na azért Opelben váltógomb csere. Az is mókás egy dolog😄 Volt hozzá szerencsém,anyáztam is közben <#gonosz1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Töky 007
#163475
😄DD az komoly 😄

Willi Betz
#163474
Villanyos naproló kéne nekem a hátsó szélvédõhöz. Egyelõre még nem találtam😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#163473
Mondom, klíma😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#163472
az elsõ kocsim, egy C Corsa tuningolva volt minden szarral csak sötétítve nem volt. Nyári napokon kínszenvedés volt elindulni vele, mert a sebváltó gomb tiszta krómozott fémbõl volt, és úgy felhevült a napon, hogy komplett mintákat égetett az ember kezébe... volt amikor nem szaroztam és meglocsoltam egy kis hideg ásványvízzel aztán mehetünk XXXD

w77d
#163471
te Danny, mikor versenyzünk már a szekerekkel?? jöhet apád is a Vitarával XXD

Töky 007
#163470
Akkor is meleg van benne ha otthagyod a kocsit 4óra hosszára 😄

Willi Betz
#163469
Rudolf lopja az autót! 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Daniel BMW
#163468

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Willi Betz
#163467
Megcsinálják azt B oszlop nélkül is,ne izgulj XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#163466
én is gondolkoztam a sötétítésen, de elég hülyén nézne ki leengedett tetõvel 😊 nna meg nálam nincs B oszlop, akkor meddig sötétíthetek??? XXXXXD

Willi Betz
#163465
Az rendben van,de eleve az én autóm bele világos,meg aztán ott a klíma,az 2 perc alatt lehûti a belteret.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Töky 007
#163464
Azért azt is nézzük hogy a napot nyáron nem engedi be egyáltalán. Elég jófajta.

Willi Betz
#163463
Gondolkoztam én is fóliázáson,mert elég nagyok az üvegfelületek az autómon. De nem tudom...sok értelmét nem látom. Több esélyt látok a biztonsági fólia felrakatására mint a sötétítésre.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Töky 007
#163462
Akkor jol van akkor, köszi.,

w77d
#163461
nem melegszik pedig nyúzom rendesen 😊

Töky 007
#163460
Nagy játékok közbe nem melegszik annyira? Mert ez a kurva Quardo gyári hûtéssel elmegy 52° fokig.

w77d
#163459
azanyád mit lép a Jeep 😄

w77d
#163458
proci hûtõnek egy Hyper TX2-est használok, nagyon frankó...

Willi Betz
#163457
Ezt a hangot még egy Zil teherautó is megirigyelhetné😄D Kicseszett ótvar😄D

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#163456
Huh ez is komoly...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#163455
#163454
http://iaro.3dmax.hu/images/2010/10/13/dscf4201.jpg" alt="" />

Az én ótóm is fóliázott, vizsgán is átment az év elején, rendõr bácsi mikor megintett, mire megálltam elõtte, a két ablak már le is ment. 😊
Töky 007
#163453
Bocs az OFF-ért.
Weed neked nagy tuning géped van, van valami modding benne? konkrétan procihûtõ érdekelne.

w77d
#163452
bammeg nem rég húztam újra a gépem, egy nyamvadt fotó nincs még fönt 😄 ezt is netrõl vadásztam XXXD

Willi Betz
#163451
Kisebb nem vót? XD Normál méretben linkeld mááá beeee,ne ilyen 65x55x25-ben XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#163450
😊 Ez jogos 😊 Bár Az E 63 nem egy átlag kombi! De az audi megérdemli😊 Merci Hajrá!

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Töky 007
#163449
"csak" 😄D azért ha sport gépet vesz az ember akkor egy most ebben az esetben egy családi kombi ne alázzon már el.

Garva03
#163448
Hát a fene se tudja, bár ez biztos nem a legerõsebb r8... csak a 4.2-es...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#163447
Ja,egy kombi legyorsulja az R8-at ami elvileg sportautó vagy mi a szösz😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Töky 007
#163446
Ejj azért kicsit "gáz" mondjuk végre biztos többet megy az R8 de akkor is.

Garva03
#163445
Ez
nagyon ott van!

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#163444
Eleve a te Astrad olyan hosszú mint az én kombim. Az meg méretben pofánvágja a Passat kombit ami ugyanakkora.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#163443
Mondom,ha 16 collos kerekek vannak hozzá. Most 15-ös gyári kerekek vannak rajta. Hozzáteszem annak idején az MV6-hoz lehetett ezeket rendelni. Szóval ennek meg 205/65(tán) az ajánlott. De a 195 se gáz még.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#163442
az astra olyan hosszú mint az E merci, mellé áltam... én vezetgettem, ültem benne, nem nagyobb az a kocsi, mint a ma megszokott átlag méret. az astrában csak azért kisebb a hely, mert vastagabbak az ajtók és kurva hosszú a csomagtér hogy a tetõ elférjen benne és még a csomagok...

Falkon
#163441
Itt a miénk.17-es felni. A gumi 215/50

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

Garva03
#163440
ne már, akkor miért 15-ös kerekekkel közlekedsz? 225/60 r16 az ajánlott nyári???

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#163439
Hát figyelj, szerintem elég nagy az az E merci, és belül kényelmes 4 embernek akármeddig, és 5 embernek pár 100 km-ig Csomagtartója meg akkora, hogy a cucc bõven elfér benne, én 6 ember 1 heti cuccát hoztam haza vele, meg ajándékokat, laptop stb... Bár azt elhisem, hogy az astra van olyan hosszú mint a 407... mert az kicsi...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#163438
225 a gumi szélessége,egyébként meg ez az ajánlott méret nyárira. Ha 16 collos kerekek vannak alatta.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#163437
rövidebb... pont meglepõdtem mondom nyáron, hogy milyen csalóka az E Merci szó, nem egy nagy kocsi...

w77d
#163436
amikor vadonat új volt a TwinTop, akkor csak poénból felrakattam egy 19-est és simán elfért. még bele sem ütött a dobba. De nem õrültem emg hogy tartósan rajta haggyak egy akkora felnit, szétrázta a seggem a kocsi XXD

Garva03
#163435
Az nagyon nagy lesz! Megváltozik a menet tulajdunsága, és csalni fog az óra is...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#163434
Akkor az E Merci rövidebb lenne mint az Omega?<#wilting> 4,9 méter az Omi.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#163433
Nekünk most az E mercin is, meg a 407-en is 205/60 r16-os gumik vannak, de csak mert így kaptuk õket, ha rajtam múlna a 407-en 215%% r17" lenne, a mercin meg elõl 225/45 hátul 235/45 r17 lenne, de nem nagyobb, mert nem is biztos, hogy elférne... bár láttam már 407-est 19-es felnivel, és baszott jól nézet ki, de akkor is...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#163432
Én nyárinak 225/60 16-ra gondoltam.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Töky 007
#163431
Igen így van, zsir uj szaros Kangoo-n már 16"-os kerekek vannak pedig csak egy kis áruszállító.