Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dofekné
#163880
"Kincs, ami nincs."

Eddig azt hittem, hogy minden 1:18-ban kiadott BMW modellt ismerek. A gyártókat és nagyjából a színeket is. Erre ma belefutottam a börzén ebbe a modellbe, amely variánsról még nem hallottam, bár egyszer már mintha láttam volna az ebay-en valami hasonlót.
Ez egy E36 M3 GTR, illetve majdnem. Ezen típus GTR-jeit csak az UT adta ki, piros, fehér, és fekete színben, meg néhány versenyváltozatban. No ez meg sárga, meg szárnya sincsen és a lökhárítója sem olyan, mint a GTR-é, de sem nem olya, mint az M3-é. És mégcsak dupla kipuffancsa sincsen.
És akkor mi az, ami ugyanígy néz ki? Hát az ART CAR sorozat GTR-je, viszont az peig nem sárga.
Szóval ez egy umbau kérem. Egy sárgára festett E36-os ART CAR GTR.
Amúgy minden eredeti a gépen, csak a színe nem.
Itthon, részletesebben megtekintve már látszik, hogy egy átfényezett darab került a birtokomba. Szó se róla, egy igényesen kivitelezett darab.
Most akkor örülök, hogy amodellismereteim jók, viszont nem örülök, hogy nem vettem észre az umbaut a börzén. Hiába aki nem lát, vigyen szemüveget! 😊


Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Dofekné
#163879
Áááá, még semmi. csak easy! 😊

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

w77d
#163878
én alapból oda nem adnék neked semmit mee csak tele pinaszõrözöd meg elbaszod pink fóliákkal XXXD

#163877
Pont ezért választottam (meg amúgy is az a kategória, amit szívesen módosítgat az ember) Crown Victoriát, az a 6 - 7 rongy rá szerintem még belefér hogy utána meg megy a kukába, vagy alkatrésznek. Viszont ha én állok neki bármiféle módosításnak annak 100 hogy kuka lesz a vége. Én biztos nem vonnálak felelõségre a dolog miatt, pl a 2 új modellemet biztos nem küldeném el senkinek átalakításra, értékben kicsit magasabban vannak mint egy C. Victoria. PK -tól kezdve mindent fizetnék, szerintem fontold meg. 😊 De ha nem, azt is megértem csak én már átgondoltam minden eshetõséget mielött írtam neked. 😊

Garva03
#163876
Smartokról hír?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#163875
😞 Akkor megint lemaradtam Róluk😞 Zolee Barátunk jóvoltából? Mert ha igen, akkor esélyes, hogy lefoglalózok egyet! Bár most Labdacs-hoz kell elmennem az Ezüst elegance kombiért....

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Daniel BMW
#163874
Igen, élõben más a hatás. Nagyszerû választás volt ez a szín.
Délután sajnos már nem volt elég fény, meg annyira belemerültem a modellnézegetésbe, hogy az idõ is elfutott mellettem. Így valamikor hétvégére marad, de ha öszejön, akkor hét közben is megpróbálom.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Dofekné
#163873
És itt vak a kincsnek nevezett valami.





Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Dofekné
#163872
Köszi!
Bár a képek nem adják vissza színét rendesen. inkább csak szürkének hat.
Te mikor fényképezgeted a vasakat?

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Willi Betz
#163871
Volt csomó limitált cubanit ezüst kombi C-osztály😄DD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#163870
Estét mindenkinek! Milyen volt a börze? Látom Van egy csomó új vasatok! Börzés kép?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#163869
Másnak nem csinálok modell átalakítást,csak magamnak. Ezt tisztáztam itt a többiekkel is,te még nem tudtál róla így leírom. A lényeg az,hogy egy oka van ennek. Ha bármi baja lesz a modellnek,eltörik valamilye,vagy nem sikerült akkor az nekem lenne kínos,hogy elb@sztam. Magamnak megcsinálom,mert ha elcseszem akkor elcseszem,én hibám. Maximum anyázok egy sort és annyi.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#163868
Gabec ? (Jelenleg egy fekete színû full alap crown victoriára vagyok ráhangolódva, azt lehetne "tuningolni".)

Daniel BMW
#163867
<#eljen><#worship>

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Dofekné
#163866
Vásárfia(ák)
Akkor elõbb a E60 facelit, ebben a "pompázatos" színben.
Köszönet és hála Labdacs mesternek!!!!





Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Daniel BMW
#163865

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Töky 007
#163864
Köszi és szép volt?

bulba
#163863
<#eljen> Gratula, jó választás volt, fõleg hogy 5ajtós változat!

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

#163862
igazi kincset találtál😊

Daniel BMW
#163861
Tedd mellé a szép színû facelift E60-at is! XD

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Dofekné
#163860
Minnyá!

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Daniel BMW
#163859
10.500 volt a kis Clio a Norev.hu-nál

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Töky 007
#163858
Mennyi volt:?

Töky 007
#163857
Mennyi volt:?

Willi Betz
#163856
Lehet,hogy közelebb áll a nyeregbarnához,csak a fotók trágyák.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Daniel BMW
#163855

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#163854
Ha szabad kérni képet a sárga "fantomról" ?

Dofekné
#163853
Jó a színe, de a répa belsõ.....

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#163852
gelt

http://ferrari18.blog.hu/

Leo 1991
#163851
nem néz ki rosszul,de az a motorháztetõ elrontja az összhatást (szerintem)
de faja kis gép

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

Daniel BMW
#163850
Klasz ebben a színben! Én is ezt néztem ki magamnak 😊

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Willi Betz
#163849

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

schumimodells
#163848
Novemberben már nekem is lesz,ha minden igaz.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Daniel BMW
#163847
Köszi! Volt kint Clio Williams is, nagyon király kis gépecske! 😊

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Willi Betz
#163846
Az

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

schumimodells
#163845
Szép.<#eljen><#eljen><#eljen>
Schuco?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Willi Betz
#163844
Görény Lujó meg nem jött el! Pedig azt mondta jön.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#163843
Csak ez a maci szemû Vectra


.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

schumimodells
#163842
Mi-mi-mi??????

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#163841
Ez igen,nem semmi vásárfia.Gratulálok hozzá.A 2000 Touring-on én is gondolkodtam már,ugyanis van az AA-on 200 lejért.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Willi Betz
#163840
Napot!
Van megint egy kis vásárfia😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Daniel BMW
#163839
Börzei pakk:

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#163838
nnnna, meggyöttem a börzérõl. a zsákmány egy pajero, tábornok elvtárs jóvoltából.
schumimodells
#163837
Sziasztok

2011 eleje:



http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#163836
Jujjj,hát nem kicsit nehéz a döntés hogy melyk a szebb...nekem a bordó és a fehér tetszik 😛

:) Semmi okosság :P

#163835



bency
#163834
Ez milyen szinekbe lesz kapható még?

:) Semmi okosság :P

#163833
Második kép lemaradt..
#163832
December körül jön a kiválasztott számomra, lehet csak engem izgat fel, de azt vettem észre (3. kép) hogy a hátsó "hûtõrács" fel illetve hátra csúszik szárnyként funkcionálva! Remélem kiadják majd Turbo kivitelben is.

[imghttp://www.modellauto18.de/images/x/77892b.jpg?rand=692053832[/img]
#163831
Igen Carrarama a kis punyesz, nem álmaim autója, de az van most 1:1-be...
'akciósan' jött a nagy jó állapotban kevés km-rel, és hozzám ragadt... Jobb lenne valami nagyobb ismét... Az ilyen kis 1:43-asokat nem gyûjtöm, csak a benzinkúton néha megtetszik ez-az.. Az 1:24-eseket meg már nem. Csak 1:18, de azokat is csak egy éve kb. Most még egy-két 911-964-993 lesz tervben amiket még nem dobtak piacra(AA) persze a 80-as évekbõl, ill. a 90-es évek elejérõl.