Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Garva03
#163930
Engem érdekel, és milyen fénye van? Helyre mennyit foglal?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#163929
A múltkor szó volt a vitrinek megvilágításáról, találtam olyan ledet ami 180°-ban világít nagy fényerejû! Hátránya hogy darabja 900ft, és hogy 1Watt az energia felvétele... Ha valakit érdekel, persze..
#163928
Egy kis részlet a holnapra már bõvebb Porsche sorról...
Garva03
#163927
Szép napot mindenkinek!

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#163926
A Volvot már kiadták jöhetne ez is....

S2

#163925
hát igen ez a sor öt turbo😊 igazán az Audiban szól jól ez, bár a videó második felétõl már simán elmegy annak is.

Willi Betz
#163924
Elég durva hang anyaggal rendelkeznek ezek a Volvo-k😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#163923

#163922
érdekes nekem sem elõl sem hátul nincs sárfogó

Daniel BMW
#163921

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Harly18
#163920
Aldiban megint nyomatják a Bburago-kat 4 ezerért 😄

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

BMW FAN
#163919
Majd meglátjuk😄DDDDDDDDD<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#163918
azé se döglök meg XXXXXXD

BMW FAN
#163917
Akkor van remény😄DDDDDDDDD<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#163916
háát alig baszod XXXD

BMW FAN
#163915
Te még élsz?😄DDDDDDDDDDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Willi Betz
#163914
C-nek egyetlen elõnye,hogy baromi nagy. Fõleg a Caravan.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#163913
Jóval több kreativitást látok a B Vectra kinézetében mint a C-ben.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#163912
a b vectránál mindig is tetszett a tükör megoldása 😊

Willi Betz
#163911
Generációk😊



.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#163910
nna, ez igaz. ott kellett volna hagyni mindet. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

#163909
dehogynem, hazavittél egy rakomány cuccot amit nem adtál el.....
#163908
a börzén egy jót beszélgettem, le fel lépcsõztem kb 50kg, hogy aki ezt így tervezte......., de nem csábultam el semmire, de mondjuk nem is nagyon ment el semmi

#163907
akkor én jártam a legjobban a vásárfiával; semmit nem vittem haza.

http://ferrari18.blog.hu/

#163906
nnna, látom, akkor mindenki megszívta valamivel.....
BMW FAN
#163905
Grat mindenkinek a börzés szerzeményhez

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#163904
Reggelt!

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Sguniverse
#163903
Jó reggelt!

A múlt héten hívott Laci a VH-ból, hogy 3 évi várakozás után végre megjött az orenge Koenigsegg!! Megvettem!
Már lassan egy hete próbálok megbarátkozni vele, de ilyen ocsmány szint még nem láttam, ráadásul nem is illik az autó formájához!! Egyszerûen tragédia!!!!!!! A képeken sokkal jobban nézet ki!!
Mikor a feleségem meglátta, ezt mondta: "Remélem ezt ingyen adták ajándékba, mert ezért ember nem fizet!"
Ha esetleg másnak is megvan, vagy látta élõben érdekelne a véleménye!!

#163902
látod dofi, én is hasonlóképp jártam. megvettem a tábornok elvtárstól egy pajero-t. lealkudtam,zoli már a pokolba kívánt.... de hát uggye fontos, mert van egy ilyenem nagyban. csak az enyém balkormányos, más a felni, más a lökhárító, és dízel. de hát mindegy, csak megvettem. mikor hazajöttem, és kibontottam rendesen, mindjárt leesett a 7. ülés támlája, mert le van törve. a zoli, és az én mentségemre legyen mondva, egyikünk sem láthatta, mert úgy van csomagolva. mindegy. ránézek a kis modell listámra, és mit látok??? ugyanezt a pajerot balkormányosban, dízelben, olyan felnivel mint az enyém. egyszóval megvan. ennyit a börzés vásárfiámról........
Willi Betz
#163901
Reggelt

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#163900
Ok, ennek örülök! Azért hnap képek jöhetnek...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Dofekné
#163899
Lesz majd rá idõm, már talán a jövõ héten is.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Dofekné
#163898
Látod, ez egy komoly elõny! 😊

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#163897
ok.

http://ferrari18.blog.hu/

GrandVitara
#163896
Kellemes éjszakát nektek!<#integet2>
Garva03
#163895
De 1 nappal elõtte szólok, hogy jó-e, és hogy nálad legyen...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#163894
Akkor lehet valamelyik nap kimegyek a merciért...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#163893
uh, csak óvatosan!

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

GrandVitara
#163892
Építkezés, kapuszerelés közben elõfordul, hogy majdnem levágja az ujját.
Így, most elmondhatom, hogy vérrel, verejtékkel készítem az 1:18-as garázst.
#163891
nem.

illetve: Budán minden nap járok, de a hajógyári szigetnél délebbre nem is tudom, mikor jártam utoljára.

http://ferrari18.blog.hu/

Garva03
#163890
DE azért reméljük nem komoly...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

GrandVitara
#163889
Ja!
w77d
#163888
személyi sérülés?

GrandVitara
#163887
Jó estét!
Ma este eddig jutottam csak:






...aztán történt egy kis baleset... pár napig nuku makettezés. 😞
Garva03
#163886
Hali! Jársz valamikor Budán? Mondjuk a 11 kerben?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#163885
belül van az ablakkeret. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

Garva03
#163884
thx. Amúgy lehet kiugrom értük, ha nincs idõd rájuk... De nem hnap, így jöhetnek majd a képek...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Dofekné
#163883
Holnap kreálok néhányat. A lámpa meg majd eljut hozzám!

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Garva03
#163882
Apropó Nálam van az exclusive forfour hátsó lámpája...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#163881
És képek? Legalább a donorokról, hátha érdekel valakit. ...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.