Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#163830
Nekem a kék, fehér tetõvel kellett volna de ezt találtam fecskefarkúban.. Amúgy ha jól emlékszem Dealer dobozos!
#163829
Amúgy a közeljövõben tervezek Crown Victoriát, ha szépen megkérlek, az ültetéstõl a fóliázásig néhány módosítást elvégzel majd rajta ? 😊 Attól függ hogy milyen lesz a vas, ha rendõrt szerzek be az úgy ahogy van jó, de lehet hogy más verda lesz a vége. A Mercin nagyon bejön a fólia dolog, csak én ha valamit elkezdenék módosítgatni egy modellen, az biztos hogy a kukába fulladna, verdával együt. 😄

Willi Betz
#163828

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

GrandVitara
#163827
További eredményes éjszakát!
#163826
ÁÁ elvérzek... neeed !! 😄

w77d
#163825
aaaaannngyaaaaaaaaaaaaaaaall XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXDD beszarok XXXD

Willi Betz
#163824
Én angyal vagyok,tehát nekem jó a fehér 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#163823
áááá, az én gengszter lelkemnek a fekete kell XXXD

Willi Betz
#163822
Van,jövõhéten valószínûleg megrendelem. Vagy letépem az ezüst kombi E-osztályról 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#163821
Királyul néz ki! Pont most néztem, van a Modellbau-Klar-on is.

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Willi Betz
#163820
Inkább a fehér 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#163819
ez így ahogy van kéne!!!

Willi Betz
#163818
Feketén

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#163817
Lorinser SLR felni koppintás 😄

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Daniel BMW
#163816
Tudtam én! 😄D

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Willi Betz
#163815
Megtaláltam a végleges felnit,ami van modell méretben is😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

GrandVitara
#163814
Gabec, Chilisos & Bulba: Köszi!
#163813
ez se rossz

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

GrandVitara
#163812
Igen, szekcionált kapu lesz az E46 garázsára!
bulba
#163811
naggyon mûszer ez a kis kreálmány<#heureka><#wow1>
Jól látom garázsajtó?

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

Falkon
#163810
Ez a tuti:

És így néz ki egy gyönyörûségen! <#finom>

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

#163809
Hy!

Aki szeretne nyerni az értékes modell felszerelésekbõl a Borsodi RC Modell Fórumon, az most még megteheti hogy regisztrál!

http://borsodircmodell.hu/index.php?board=77.0
#163808
Gyere és regisztrálj! <#wow1>

#163807

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Willi Betz
#163806
Halvány lilám sincs😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

bency
#163805
Nekem az AMG felni tetszik a legjobban😛

:) Semmi okosság :P

#163804
A középsõ felni, amit beraktam, az milyen márkájú? Csak véletlen bukkantam rá valahol...

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Falkon
#163803
Hámhusz! 😄

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

Willi Betz
#163802
Ilyen Lorinser lenne a legjobb,csak nem létezik 1:18-ban:/

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#163801
Milyen felni lesz rajta?
Nekem ezek tetszenének 😄


http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Willi Betz
#163800
Hát ez állati!<#worship>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#163799
Király!<#eljen>

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Daniel BMW
#163798
Kékben bejövõs<#eljen>

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

GrandVitara
#163797









Willi Betz
#163796
háomhusz,maradhat?<#idiota>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#163795

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#163794
Hát akkor én szerintem 9 fél 10 körül megyek.

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Willi Betz
#163793
Én fél 9 körül leszek ott,különben alig kapni parkoló helyet:/

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Daniel BMW
#163792
Mi fél 9-re megyünk

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

GrandVitara
#163791
Jó estét!
Valami megint készül! 😊
Képek hamarosan!
#163790
Holnap hányra érdemes kimenni börzére?

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Daniel BMW
#163789
Vadul néz ki!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#163788
estét

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

bulba
#163787
<#taps><#eljen>
A kis piros 1/43-as Punto Cararama/Hongwell gyártmány?
A rallys swiftet is irigylem!

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

bency
#163786
Nagyon klassz,sok finomság van ott 😛<#worship>

:) Semmi okosság :P

#163785
Méretben lévõ bakik miatt nem szívesen válnék meg a Porschetól, Burago ide - vagy oda, a gyûjteményem alapját képezi egyrészt a kora miatt, másrészt az elsõ 1:18 -as modell volt az életemben, ez után jöttek azok amiket eladtam másfél hónapja talán. 😊) Értékes darab lesz számomra majd a vitrinben, de több Porsche nem kell, annál több Muscle car. 😊)

Daniel BMW
#163784

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Gallardo007
#163783
Rendben elviheted, nekem úgyis az egyik 1:1-esem tuningolására kell költenem😊
közben takarítgattam:

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

#163782
És itt is milyen feltûnõen kicsi a Porsche a Challangerhez képest. 😄 America a nagy méretü autókról szól, de mikor a Challanger mellé tettem 911 Carrera -t, azthittem hogy a lassan 10 éves Burago méretei nem stimmelnek. 😄 De ezek szerint minden ok.

greg benz
#163781
Sziasztok!

1/24-es méretarányban nem tudjátok véletlenül lehet-e valahol szörfdeszkát kapni?

Köszi