Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Garva03
#163980
Köszönöm! Én is ezt valószínûsítettem. Igazából a doboz nélküliekre még ennyivel se számoltam... Ha aktuális lesz ígérem szólok, ha érdekel valami...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#163979
hát, ha a börzébõl indulok ki, akkor semennyit...
igazából közhelyes, de azt lehet írni, hogy minden annyit ér, amennyiért el lehet adni.
egy ilyen sornál az sem mindegy, hogy egyben szeretnéd, vagy egyesével. mennyi idõ alatt akarsz pénzhez jutni, hajlandó vagy külföldön piacra dobni õket, vagy maradsz a vasfüggöny mögött..

a felsoroltakból valódi értéket a 288 GTO képvisel, azt ebay-en el lehet adni akár 100 euróért is, bár ebbõl a régióból nehezebb. a másik dobozos kb 8ezer, a doboz nélküliek pedig pár (3-4-5) ezer forintot érnek darabonként.

http://ferrari18.blog.hu/

Garva03
#163978
Ne ujjal csináld, hanem egy spatulával, vagy ha nagyon óvatos vagy egy tompa késsel...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#163977
Háth csak az ujjam bánja már, edzi a felni. 😊

Garva03
#163976
Hát akkor próbálj meg a kerék mögé kerülni, kicsit megmozgatni, hogy függõlegesen mozog-e? Vagy próbáld meg lepattan-e... Hw 61-em nincs...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#163975
Na ja, csak akárhogy húzom nem adja magát, és pont az hogy nem akarom eltörni.

bency
#163974
Hát te mindig panaszkodsz rá hogy mennyit kell javitani meg minden baja van,az hogy punciautó,az csak ráadás 😄DDD

:) Semmi okosság :P

Garva03
#163973
Hát óvatosan próbáld meg 2 vagy 3 ponton lehúzni, nehogy eltörjön...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#163972
Elvileg simán lejön, kicsit erõsebben kell meghúzni, a bburago-nál, és a maisto-nál úgy van megoldva, hogy a tengely vége el van vékonyítva, és van rajta egy gomb, aminek nagyobb a sugara, mint a tengely sugara, így egy kicsit akad, de ha lepattan akkor simán vissza kell pattintani. Szerintem a többi gyártónál is hasonló megoldás lehet...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#163971
HW 61 Dodge Challanger Srt 8. Túl laza az egyik ajtó, annak a tartó csapjához szeretnék hozzáférni, csak ahhoz szét kell szedni az egész vasat. A hátsó két tartó csavarhoz nem férek hozzá a kerekek miatt.

Garva03
#163970
Melyik gyártó?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#163969
Valaki ? 😊

w77d
#163968
Bencike Bencike... ágyban lenne már a helyed XXXD

schumimodells
#163967
Kiváncsi volnék rájuk.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#163966
Hohhóóó Lujza....az érti meg igazán milyen szar a twintop aki tapasztalja,jól beszélsz xD

:) Semmi okosság :P

#163965
Kerék leszedése hogy mûködik nem tudja valaki ? Hozzá kéne férjek a hátsó két csavarhoz, ami tarja a verda alját.

w77d
#163964
csak az érti aki megtapasztalja XXD

bency
#163963
Ezt csak te érted Lujza XD

:) Semmi okosság :P

w77d
#163962
áhhh, nem értheted ezt pajti XD

Hornando
#163961
Csak pár rallye és pálya gép.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?

Garva03
#163960
Nem a fenét nem! Akkor veszek 2 milláért egy c43 amg, meg 2-ért egy megan cc-t, és máris 2 kocsim van, meg marad 2 millám...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

w77d
#163959
az neeeem tud olyanokat mint ez XXD

Garva03
#163958
Hülye vagy!? 😊 Annyiért már veszek egy gyönyörû E mercit!

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

w77d
#163957
dobjá mellé még 6 millát és a tied XXXD

schumimodells
#163956
Szia.

Valami új modell?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Garva03
#163955
Még nem adtad ide az astra kulcsit, mondtam, hogy 190.000-et adok érte...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

bency
#163954
Estét.

:) Semmi okosság :P

Hornando
#163953
Danika! Itt vagy? Találtam valami neked valót... :-)

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?

w77d
#163952
adok értük két doboz heinekent... amit aztán visszaadsz nekem hogy igyam meg XXXD

Garva03
#163951
jah meg van még egy 456 gt is😊 annak sincs meg a doboza...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#163950
itt láthatóak

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Hornando
#163949
Sziasztok!

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?

Garva03
#163948
Labdacs lenne hozzád egy óriási, egyelõre csak elméleti kérdésem! Mennyit ér a ferrari sorom? (288 gto Elite, F430 ezüst hw (ezek dobozosak) Akkor 348 tb kék ez hibátlan, 250 piros ezek is hibátlanok, és van még 2 kicsit játszottabb f50 és testarossa Ezek felváltva bburago, és maisto. Elõre is köszi

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

schumimodells
#163947
Akkor el kell kezdeni gyûjteni.<#vigyor4>

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#163946
Hát én nagyon nem vagyok képben a modellek terén és nekem egyáltalán nincs, de sok darab van, ami nagyon tetszik.

schumimodells
#163945
Zöldet tudok szerezni,az már egy kicsit drágább,163 lej,de tervben van.Talán majd jövõre.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Harly18
#163944
Láttam, jól be is akartam szólni akkor, mert valaki nem tudta, hogy ezt ki gyártja. XD Revell Bogár vagy ezerszer szerepelt már itt képpel együtt, már én is untam, annyiszor emlegettem és mutattam képet...

De ideje volt venned, mert szép, már csak egy csukott verziót kellene szerezned. Abból az ezüst a legszebb, de a zöld sem rossz...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#163943
Majd holnap, ma már nem tudnék képet csinálni róla...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

schumimodells
#163942
Én a közelmúltban ezt vettem,láttad már?
Csak 135 lej volt.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#163941
Tegyél róla pár képet,de ha lehet ne kicsi méretüt,amilyet szoktál.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#163940
Az nekem is tetszik,ilyen megoldás volt a második generációs Espace-n is.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Harly18
#163939
Már megvettem 😊 Persze egy darab volt csak, de a motorházetetõ nagyon bénán volt rögzítve, fél centi volt kb a rés, nagyobb mint szokott lenni, de szóltam egy ott dolgozónak, hogy ha van, hozzon egy másikat a raktárból, s bár húzta a száját, de hozott...azon már okés volt a motorháztetõt. Gondoltam veszek kettõt, de már épp elég Bburago bogaram van...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

schumimodells
#163938
Elég szép ebben a szinben,szerintem,vedd meg.4000-et megér.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#163937

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#163936

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#163935

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#163934
Estét.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Daniel BMW
#163933

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#163932
Nálunk Békéscsabán találtam egy boltban a nevét a lednek nem tudom.. A jövõ héte elején otthon leszek és megnézem! Fénye nagyon erõs, mérete mint egy pénz érme(aluminiumból van, középen egy pici led, sorba köthetõ, de hûtõborda kell hozzá ha sokat köt be az ember belõle, állítólag.. azért is van alu ház körülötte).
A ledeknél az 1watt már nem kevés úgy tudom, viszont láttam és nagyot világít! Megkérdezem a márkáját és tipusát jövõ héten!
Garva03
#163931
Amúgy az 1 watt az nem sok...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.