Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#164030
A kampó amibe belekasztod a kilincset és vagy letéped,vagy kinyitod az ajtót😄D

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#164029
Kyosho modelleknél megszokott baseballütõ-alakú "ajtónyitó készséget"

-Mi a túró az?? (Nincs még Kyosho modellem.)
Daniel BMW
#164028
Köszi!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Willi Betz
#164027
Jó lett!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#164025
egyetértek.

http://ferrari18.blog.hu/

Hornando
#164024
Szerintem ezt a rekordot bármely autógyártó kikérné magának. Hiszen egy Ferrari pont a motorja miatt az, ami! Ennek így lényegében semmi értelme. Ráadásul az egyik legszebb Ferrari modellbõl sikerült csúfot ûzniük...

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?

schumimodells
#164023
Na ne már,pont egy ilyen ritkaságot kellett tönkretenni? Egy sima mezei F 430 már nem is volt jó? Kár érte.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#164022
2011-es börze idõpontok:
* 2011 február 13.
* 2011 április 10.
* 2011 június 12.
* 2011 szeptember 11.
* 2011 október 16.
* 2011 december 11.

http://ferrari18.blog.hu/

#164021
Hello !
Én is csatlakoznék szívesen a Modelissimo-s beszerzéshez, ha valaki összefogja a rendelést. 😊

ELADÓ MODELLJEIM: http://picasaweb.com/rallymodels

#164020
Enzo meg forog a sírjában. ráadásul pont egy 288 GTO-t kellett szétsz@bni miatta.

http://ferrari18.blog.hu/

#164019
"a gyári V8-as helyére egy 8,8 literes GM big blockot szereltek."
ugyanmá....leggyorsab"Ferrari"????

Unatkoznak nagyon a jenki srácok...
#164018
nekem is. úgy hívják a tehenet, hogy CIB.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#164017

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#164016
Én azt nem értem,minek kell megtolni,hogy elinduljon😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#164015
Modelissimo-ról ez kéne nekem marhára,de jelenleg a tehén ráült a pénztárcámra 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#164014

http://ferrari18.blog.hu/

GrandVitara
#164013
Jó napot!
Modelissimo-s rendelést tervez valaki?
Willi Betz
#164012
6 vagy 8 euro ha jól rémlik.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#164011
És mennyi a postaköltség, mert lehet az ml alá rendelek én is...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#164010
Nem is tudom mi lesz a következõ...talán a fecskefarkú W110 valamelyik változata,ha kijön.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#164009
Majd igen.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#164008
Halad az, fõleg ha az enyémet vesszük... 37 db, és ezek nagy része a maisto, és a burago variánsok...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#164007
Akkor van egy jelentõs lemaradásom... Apropó felnit fogsz rendelni?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#164006
Nem új ez. 46 db Mercedesem van. Nem halad túl jól...utoljára a 2 db W140 jött.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#164005
Új szerzemény? Amúgy hogy halad már a gyûjteményed??

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#164004

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

BMW FAN
#164003
Neszójábe! Én csak kedves vagyok hozzád!<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#164002
neszóljhozzám!!!!

BMW FAN
#164001
Napot!


Helló Lajos!<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#164000
én harapófogóval és fémfûrésszel esnék neki, esetleg még húsklopfolóval...

Willi Betz
#163999
Én inkább órás csavarhúzóval nyúlnék be a kerék mögé a csavarhoz.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#163998
Csináltam képeket, csak a sony e. w300i nem éppen beszámítható képeket csinál. Homály és zaj az egész. Szerintem marad Dofekné, bízom benne hogy elvállalja.

bulba
#163997
Én abszolút nem értek hozzá, de talán segítene, ha tennél 1-2 közeli képet az ajtóról/rögzítésrõl és a kerekrõl vagy ahol elakadtál.

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

bulba
#163996
A rallye vasakkal stílszerû voltál, mert most a hétvégén rendezték a Mecsek Rallyet 😊. Volt két 131-es Fiat is mint amiket mutattál... huhh, ezek után minimum az utcai verzió kell nekem is!


60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

Garva03
#163995
Na Én elteszem magam holnapra. Jó éjt

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#163994
Hát igen, Õ az átalakító! Vannak szerszámai, így Õ a szerelõ...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#163993
Dofeknének írtam a dologgal kapcsolatban, amióta olvasom a fórumot kb az esett le hogy õ ért az ilyen dolgokhoz, meg mintha másnak is javította volna a verdáját. Remélem elvállalja ezt a kis melót, mielött nagy baj történne, kell egy értõ kéz.

#163992
nem szedtem szét, de alulról sem néztem nagyon, így nincs sok ötletem, hogy lehetne leszedni úgy hogy minden megmaradjon

#163991
A kerekekkel semmi probléma, csak szét akarom szedni az egész autót hogy az ajtót tartó szerkezethez hozzáférjek, mert az egyik ajtó ma kilazult. Egy - egy csavar van a hátsó kerekek alatt, amik tartják a verda alját, és hogy azokat ki tudjam csavarozni, le kéne szedjem a két hátsó kereket. És mivel a tied volt a vas, ezért kérdem hogy nem -e szedted szét, mert akkor tudnál segíteni.

#163990
Én csak Bburagot mertem szétszedni, ha csalén áll valamelyik kerék ami néha az azért elõfordul azért úgy forgatom, hogy jól álljon aztán úgy a vitrinbe, vagy fogok egy vastag nagy könyvet arra teszem és azon forgatom körbe és akkor nem mozdul el az autó mégis minden szögbõl tudom nézegetni, a legtöbb umbaus autónak az ebayen már nem forog a kereke, fixen beragsztják, mint a legtöbb mûgyantás modellnek.

Garva03
#163989
Szép gépek

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#163988
Hát akkor passz... Picit a tengelyt megpiszkálni? Mondjuk ahol a tengely ,é a kerék találkozik, ott próbáld meg egy fogpiszkálóval benyúlni, és ott kipattintani. Mert ha vmit elcseszel akkor is tuti a fogpiszkáló törik el...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#163987
Üdv ! 😊

Te a Challangert egyszer se próbáltad még szétszedni ? A kerekek leszedése meghaladják a képességeimet.

#163986
Két kis süteményes villát összefogtam, a fogó részüket összeraktam V alakba, és a V két végével próbálom lehúzni a kereket, de totál kapufa van.

#163985
Egy kis rally😊




Garva03
#163984
Hát akkor kockáztatnod kell! Próbál meg fokozatosan növelni az erõt... Tegyél valamit a kerekek mögé, úgy hogy minél nagyobb felületen érintkezzen a kerékkel! Majd rögzítsd õket össze, és így próbáld meg leszedni...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#163983
á én addig nem szoktam nyugton maradni míg meg nem csinálom azt ami számomra nem tökéletes. Számítógéptõl kezdve mindent szétszedek ha kell, és össze is rakom, csak ez a kerék leszedés téma kifogott rajtam.

Garva03
#163982
Akkor ne nyúlj hozzájuk! Nálam egy Ml van darabokban, nemrég kezdtem el összerakni, de nem nagyon fogok többet szétszedni...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#163981
Qrwa para hogy elfog törni valami, lehet hogy valami hozzáértõt kell keressek, mert nem egy modelt tervezek még a jövõre nézve, azt bármelyiknek valami baja van, azt meg kell csinálni, nincs mese.