Autómodellek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#164077
ja, hogy 24-es... Azért szép!
Ha kell szólj,arra,hogy üzletben megjelenik igen kicsi az esély.
http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php
Schumi, ezzel mi volt a szándékod???
Ezek 1:32-es mûanyag autópálya modellek. ( Carrera és Scaletrix)
Ezek 1:32-es mûanyag autópálya modellek. ( Carrera és Scaletrix)
Talk loud say nothing... do you have any tobacco?
De, ez szerintem elég vészes...
Légyszíves tedd fel a piros Minichamps mellé és úgy készíts néhány fotót. Szembõl és egymással szembe állítva is lõhetnél pár képet.
Nagyon kíváncsi vagyok az arányokra, mert csak a 993-ast követõen változott (nõtt) a kaszni (és a motor is).
Légyszíves tedd fel a piros Minichamps mellé és úgy készíts néhány fotót. Szembõl és egymással szembe állítva is lõhetnél pár képet.
Nagyon kíváncsi vagyok az arányokra, mert csak a 993-ast követõen változott (nõtt) a kaszni (és a motor is).
Talk loud say nothing... do you have any tobacco?
Hát végülis ez igy elég bonyolult,ha ugy alakulna,akkor megtudnám oldani hogy bemegyek én Szatmárra vagy valami ilyesmi,postázni nem érdemes 60km-ért...de még mindig egyszerübb lenne ha lenne boltban...😛
:) Semmi okosság :P
A Wellynél már régi dolog,hogy nyitópálcikát adnak a modellhez.
A T1 úgy másfél éve jött ki,de Harly biztosan jobban tudja ezt.
Remélem azt tudod,hogy 1/24-es?
A T1 úgy másfél éve jött ki,de Harly biztosan jobban tudja ezt.
Remélem azt tudod,hogy 1/24-es?
http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php
Welly és csak 94 lej.
Nem sok az esélye,hogy egy fél éven belül megtalálható lesz szabad árúsitásban.
A szállitást meg lehetne oldani úgy,hogy te kûldenéd nekem a pénzt,a modell pedig jönne az én valamelyik csomagommal,én pedig elkûldöm neked a modellt postán.
Nem sok az esélye,hogy egy fél éven belül megtalálható lesz szabad árúsitásban.
A szállitást meg lehetne oldani úgy,hogy te kûldenéd nekem a pénzt,a modell pedig jönne az én valamelyik csomagommal,én pedig elkûldöm neked a modellt postán.
http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php
#164068
Nekem tetszik ez a Transporter! Egyre jobbakat dob ki ez a Welly. A Porsche-hoz még 'fogpiszkálót' is adtak mint a HW61-hez. De a fénykép dátuma alapján látom nem most jött ki. Érdekes nem láttam még sehol..
Huuu ezt ki gyártja? Jól mutatna az Escalade mellet 😛 De a Porsche kéne most nagyon 😊 Az nem drága és szép is nagyon 😊 AA.ro n még ott van a postaköltség is...
:) Semmi okosság :P
jó lenne ,mert egy ilyenre régóta vadászok,makettben is szinte lehetetlen már beszerezni,és már modellben is elfogyott,csak kis méretben lehet kapni
a simát honnan rendeled amúgy?
a simát honnan rendeled amúgy?
#164061
Ez a dög 140-es sötétítve volt!!! Nagyon full...
Kár, pedig nem nézne ki rosszul. Na majd én!!! Egyszer..
Kár, pedig nem nézne ki rosszul. Na majd én!!! Egyszer..
Ez a változat csak OTTO-ban van,de szerintem,csak idõ kérdése,hogy mikor jön ki Norevben.
http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php
OK,de szerintem ez még korai,még csak most tûnt fel az online árúházakban.Rendelj az AA-ról,140-tõl biztosan nem lenne drágább.
Most ez van Szatmáron,elég jól néz ki.Ja és bazi nagy.

Most ez van Szatmáron,elég jól néz ki.Ja és bazi nagy.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php
Diplomata rendszámot nem tudok csinálni. Meg a sötétített üvegekkel lehet kicsit furán festene 😄
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Schumi ha látsz Szatmárom majd valahol Welly 964et akkor szólnál légyszi?😊
:) Semmi okosság :P
#164049
Gabec mit láttam ma Pesten!!!!!
A fekete W140-ünket kék Diplomata rendszámmal!!! Ez még ötletnek????
A fekete W140-ünket kék Diplomata rendszámmal!!! Ez még ötletnek????
#164047
off: 'annyira'
#164044
De nem anyira vészes. És egyben a csapat:
#164043
Azt azért szándékosan kerültem... <#pardon1>#pardon1>
#164042
Meglepõen jól néz ki ahoz képest hogy ki gyártja(Welly)! Amíg persze meg nem látom majd ugyanezt Autoartban....
Ez gyorsan ment! :-))) Gratula! Majd az elsõ békalámpákról lõj pár közelit, mert az a modell gyenge pontja, már szerintem.
Talk loud say nothing... do you have any tobacco?
#164039
pakk..


#164038
elsõ negyedévet hazudnak. tehát jó esetben jövõ decemberre lesz belõle valami.
http://ferrari18.blog.hu/
Ez elvileg 1:18-as...
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
#164036
Aszonta Kyosho san hogy 2011 elsõ negyedév.....
#164035
Akár....de akkor az valószínû nem az enyém lenne.....
#164032
Étem.Köszi!
-Jövõ év elsõ felében szeretnék a Rolls Royce Ghost-om ajtajával bénázni
azzal az izével.....
-Jövõ év elsõ felében szeretnék a Rolls Royce Ghost-om ajtajával bénázni
azzal az izével.....





