Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

schumimodells
#164079
Tényleg? Én 1/43-nak néztem.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#164078
Hát talán...😛

:) Semmi okosság :P

#164077
ja, hogy 24-es... Azért szép!
schumimodells
#164076
Ha kell szólj,arra,hogy üzletben megjelenik igen kicsi az esély.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Hornando
#164075
Schumi, ezzel mi volt a szándékod???

Ezek 1:32-es mûanyag autópálya modellek. ( Carrera és Scaletrix)

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?

schumimodells
#164074
Az bizony.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Hornando
#164073
De, ez szerintem elég vészes...
Légyszíves tedd fel a piros Minichamps mellé és úgy készíts néhány fotót. Szembõl és egymással szembe állítva is lõhetnél pár képet.
Nagyon kíváncsi vagyok az arányokra, mert csak a 993-ast követõen változott (nõtt) a kaszni (és a motor is).


Talk loud say nothing... do you have any tobacco?

bency
#164072
Hát végülis ez igy elég bonyolult,ha ugy alakulna,akkor megtudnám oldani hogy bemegyek én Szatmárra vagy valami ilyesmi,postázni nem érdemes 60km-ért...de még mindig egyszerübb lenne ha lenne boltban...😛

:) Semmi okosság :P

schumimodells
#164071
A Wellynél már régi dolog,hogy nyitópálcikát adnak a modellhez.
A T1 úgy másfél éve jött ki,de Harly biztosan jobban tudja ezt.
Remélem azt tudod,hogy 1/24-es?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

kemszi2
#164070
schumimodells
#164069
Welly és csak 94 lej.

Nem sok az esélye,hogy egy fél éven belül megtalálható lesz szabad árúsitásban.
A szállitást meg lehetne oldani úgy,hogy te kûldenéd nekem a pénzt,a modell pedig jönne az én valamelyik csomagommal,én pedig elkûldöm neked a modellt postán.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#164068
Nekem tetszik ez a Transporter! Egyre jobbakat dob ki ez a Welly. A Porsche-hoz még 'fogpiszkálót' is adtak mint a HW61-hez. De a fénykép dátuma alapján látom nem most jött ki. Érdekes nem láttam még sehol..
schumimodells
#164067

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#164066
Huuu ezt ki gyártja? Jól mutatna az Escalade mellet 😛 De a Porsche kéne most nagyon 😊 Az nem drága és szép is nagyon 😊 AA.ro n még ott van a postaköltség is...

:) Semmi okosság :P

Gallardo007
#164065



http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

schumimodells
#164064
autoart.ro

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#164063
Harly,ilyened van már?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

kemszi2
#164062
jó lenne ,mert egy ilyenre régóta vadászok,makettben is szinte lehetetlen már beszerezni,és már modellben is elfogyott,csak kis méretben lehet kapni
a simát honnan rendeled amúgy?
#164061
Ez a dög 140-es sötétítve volt!!! Nagyon full...
Kár, pedig nem nézne ki rosszul. Na majd én!!! Egyszer..
schumimodells
#164060
Ez a változat csak OTTO-ban van,de szerintem,csak idõ kérdése,hogy mikor jön ki Norevben.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#164059
40 euro

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Gallardo007
#164058

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

schumimodells
#164057
OK,de szerintem ez még korai,még csak most tûnt fel az online árúházakban.Rendelj az AA-ról,140-tõl biztosan nem lenne drágább.
Most ez van Szatmáron,elég jól néz ki.Ja és bazi nagy.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Gallardo007
#164056


http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

kemszi2
#164055
meg
kemszi2
#164054
asszem nekem is 😄
na ezééé tudnék még ölni....de ilyet szerezni....pfff
schumimodells
#164053
Nekem ez lesz a következõ modellem.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

kemszi2
#164052
ezt hogyé adják?
Willi Betz
#164051
Diplomata rendszámot nem tudok csinálni. Meg a sötétített üvegekkel lehet kicsit furán festene 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

bency
#164050
Schumi ha látsz Szatmárom majd valahol Welly 964et akkor szólnál légyszi?😊

:) Semmi okosság :P

#164049
Gabec mit láttam ma Pesten!!!!!
A fekete W140-ünket kék Diplomata rendszámmal!!! Ez még ötletnek????
kemszi2
#164048
ááá na majd egy ilyen kellesz nekem is a delták talán befogadják
#164047
off: 'annyira'
schumimodells
#164046







http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Willi Betz
#164045
<#eljen>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#164044
De nem anyira vészes. És egyben a csapat:



schumimodells
#164043
Gratula.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#164043
Azt azért szándékosan kerültem... <#pardon1>
#164042
Meglepõen jól néz ki ahoz képest hogy ki gyártja(Welly)! Amíg persze meg nem látom majd ugyanezt Autoartban....




Hornando
#164041
Ez gyorsan ment! :-))) Gratula! Majd az elsõ békalámpákról lõj pár közelit, mert az a modell gyenge pontja, már szerintem.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Hornando
#164040
Navégre!!!

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#164039
pakk..
#164038
elsõ negyedévet hazudnak. tehát jó esetben jövõ decemberre lesz belõle valami.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#164037
Ez elvileg 1:18-as...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#164036
Aszonta Kyosho san hogy 2011 elsõ negyedév.....
#164035
Akár....de akkor az valószínû nem az enyém lenne.....
w77d
#164034
lehet hogy õ az igazi ajtaját akarja basztatni vele XXXD

Willi Betz
#164033
Kiadják addigra?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#164032
Étem.Köszi!
-Jövõ év elsõ felében szeretnék a Rolls Royce Ghost-om ajtajával bénázni
azzal az izével.....
Hornando
#164031
Hehe! Ez jó, de tényleg így van! :-)))

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;