Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#164129
nálunk bent a cégnél, ha valaki a civil listára olyat tesz fel, ami már volt, azt mondjuk, hogy margarin.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#164128
nanáhogy... kéne egy milán gól...

Garva03
#164127
Mindenki Madrid-Milánt nézi😊

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Hornando
#164126
Ja, egy MELKUS-ból :-)))

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?

Gallardo007
#164125
Ennyibõl lehetne Wartburgból is ilyet csinálni.

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

Leo 1991
#164124
állítólag 2000 és 2500 lóerõ közé saccolják
Leggyorsabb Ferrari

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

Hornando
#164123
...hát a fene tudja. Persze még mindig jobb, mint a Bburago.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?

#164122
Igazából a 356-os porsche nem annyira jön be mint a 900-as sorozat...
De egyszer eljön az ideje talán annak is.
Jó éjt az Uraknak, (és a modellgyûjtõknek is persze) mennem kell férfiúi kötelességemet teljesíteni!
Megyek az asszonnyal Barátok közt-öt nézni 😊)<#pias>
schumimodells
#164121
vagy egy Ricko-t.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#164120
Szívesen a képet, sorry a minõségért.. Az AA 911 Carrera '88 még csak pirosban érhetõ el,a Minichamps 911 olcsóbb, bár egymás mellett még nem láttam õket hogy melyik miben különbözik.
Viszont jövõre a Norev féle 911 Turbot ki fogja hozni az Autoart!!!
Hornando
#164119
Szerezz egy Sunstar 365 B-t vagy egy Kyosho roadstert, azok eléggé rendben vannak, minden szempontból. Igaz egyik sem mai darab.


Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#164118
Igen csak a kerék mérete ami gáz a Norevben 911 Turbo-ban, sajnos... Pedig annyi pénzért egy kissebb kerékkel szinte elsõ osztályú lehetett volna.. De azért nekem így is szép. A szívem csücskei a 911-esek!
#164117
Igen sajnos nagyobb az a BBurago 356B mint 1:18, maga idejében szépnek mondható volt, szerintem. Gyerekkoromba elfogadtam volna egyet!
(Bár lehet karambolosat kellett volna játszanom vele, vagy Cobra11-est és a benzin veszélyes ám ugye..) <#zavart1>
Hornando
#164116
Köszönöm a képeket! <#worship> Jófej vagy!
Nos nem tudtam, hogy ez az AUTOart variáns már elérhetõ, mert eddig csak a Minichamps kínálatában volt a típus.
Igen, én is kiszúrtam a Norev méretkülönbségét, de szerintem az csak az aránytalan és bumfordi gumijai miatt van. Persze Te látod a szélességét és a hosszát is.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

schumimodells
#164115
Az egy kicsit túl van méretezve,talán inkább 1/17-es,vagy 1/16-os.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#164114
Mert van stilusa.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#164113
Egyetértek.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#164112
Helyes!
bency
#164111
Range Rover már nem 1x járt a kezemben,az tényleg elég szép modell,egyetlen hátránya,hogy ritka nagy karok vannak a motorháztetõnél...

:) Semmi okosság :P

#164110
És van egy 1:43-as 993 Carrera4S, 356B, 911 RSR... és egy 1:24 997 GT3 RS... és...
schumimodells
#164109
Van egy két igen szép Welly modellem,pl:Range Rover,VW Microbus.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#164108
Ja és egy 356 B is az alsó polcon pihen, bár õ csak BBurago..
bulba
#164107
James Bond is Renaultot vezet 😊

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

#164106
Köszönöm! Nálam a 993 az utolsó ami még szép, utánna a 996 már nem igazán... Bár egy 997 azért figyel a polcon!
bency
#164105
Nekem tetszik,nincs kifogásom a Welly ellen 😛

:) Semmi okosság :P

schumimodells
#164104
Nagyon szép sorozat,gratula.Na ezek a Porschék még szépek voltak

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#164103
Értettem! 😊)
Mán megyen is:




#164102
Na csináltam még pár fotót a kedvedért! Nézzétek el nekem hogy sötét van, nem értek a fotózáshoz, és hogy a gép sem az igazi, remeg a kezem, blablabla... Az a piros amúgy nem Minichamps, hanem egy '88-as Autoart Carrera. Szerintem eléggé méretarányos, inkább a kék turbós Norev ami nagyobb a sorból. A méretarányos és a nem vészes a lámpája szót/kifejezést értsd úgy hogy a múlt héten vett piros AA 911 Carrera 28500 Ft-os árához képest.. Meg hogy nem gyártja (még) senki egyelõre ezt a 964-es tipust tudtommal. Az AA is a Carrera RS-t fogja piacra dobni, ha jön a 'garázsba' persze nem e mellé kell betegyem.<#smile>








schumimodells
#164101
Norev semmikép.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Hornando
#164100
Szerintem norev, de Te inkább készítsd el a kért fotókat... :-)))

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Hornando
#164099
Ja, szerintem is Anson lesz az. Mert ugyebár ezt a variánst az ELITE is mutogatta az idei nürnbergi kiállításon...

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#164098
Az a piros 911-es milyen gyártmány?
Willi Betz
#164097
Gyanítom nem az övé😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

schumimodells
#164096
Szerintem Anson lesz.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#164095
Jól bevásároltál látom. 😊

schumimodells
#164094
Ez a kép lemaradt,errõl beszéltem.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#164093
ezt néztem én is, szerintem az Anson verzió. nem vagyok 100%-osan biztos benne, de mintha láttam volna az ebay-en párszor.

http://ferrari18.blog.hu/

#164092

http://ferrari18.blog.hu/

Hornando
#164091
Hoppácska! A 46-os rajtszámú modell, hogy kerül a polcra? Vagy ez a 246 GT kivitel létezett anno ANSON-ban vagy MAJORETTE-ben???

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

schumimodells
#164090
Igen,de az Aston és a Jag a Ford csoport tagja volt egy ideig.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#164089
Huuu innen kéne pár modell 😛 Mercedes 190,M5 BMW,a 3 Ferrari,Porsche 911,Scirocco és Escort 😄

:) Semmi okosság :P

Hornando
#164088
Szép kis Ford gyûjtemény, néhány kakukk tojással....

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

schumimodells
#164087

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#164086

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#164085
Tényleg most,hogy mondod...
Ha nem szólsz,észre sem veszem.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#164084
És tényleg 😛 De attól még ugyan szép gyüjtemény 😛

:) Semmi okosság :P

modelcar
#164083

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

modelcar
#164082
Estét!

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

Hornando
#164081
Nézd csak meg, hogy majd minden autó alatt látszik az "áramszedõ".

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

schumimodells
#164080




http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php