Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#164528
elvileg lesz szürkében a Cecotto változat, 1:43 már kihozták, igazából a két pirosból kéne egyet gyúrni, ebbõl a ködlámpát kéne kidobni és jobb lenne sokkal.

#164527

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#164526
Amúgy láttad a multkori képet az ex P '73-asodról??? Szentségtörés volt (felni)???
#164525
Már csak egy RR Phantom EWB hiányzik...meg gy BMW 760Li F02...😄

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#164524

#164523
De szép luxus páros!!! fõleg így fehérben!
#164522
Sorry...! És egyben köszi, szeret nálam pihenni a kis piros!!! De ha lesz más színû M3 is lassan..? jobb lesz az neked....
#164521
estét

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#164520
A Senna nálam is figyel😊 viszont "azt a pirosat" azóta sem sikerült megint megszerkelni, múlt hét vasárnap 215 EUR ment el egy fekete M3 az ebayen😞

#164519
Igenis! Egyelõre csak a 964 lesz tervben ha megjelenik, úgyhogy csak a képek lesznek újak, az autók nem... De kontrázok 😊
Igaz, nem evo a csillagos 😞

Willi Betz
#164518
Na most erre tudnék írni valami szemétséget,ami kihatna Weedre elég rendesen <#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

mrmilan
#164517
Szép jó estét kívánok minden autómodellgyûjtõ tökösnek!<#vigyor>

"Szükségem van a ruhádra, a csizmádra és a motorodra!" Live: ScorpioVM

#164516
Hát igen, ha a Minichamps képes lenne kiadni a V8 utcai változatban na meg az Omegát akkor igazi szuper négyes lenne.

Willi Betz
#164515
Még az Audi kéne utcaiba melléjük meg az Omega😊 De tény,hogy ez a kettõ volt akkoriban a két fõ rivális. Ahogy 2012-ben is lesz...remélem😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#164514
Estét, alakul a gyûjtemény, jöhetnek mindig a friss képek😊

DTM riválisok

schumimodells
#164513
Persze.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#164512
Nagyon állat ez a Dákó! Ki gyártja??? Solido umbau?
#164511
Szép! Fõleg az elsõ lámpa nagyon design!
schumimodells
#164510
A koszos változat az igazi az X5-bõl,csak sajnos arról lemaradtam.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#164509
Nekem is a kipufogó nem tetszik,de az nagyon nem...mással nekem nincs bajom.

:) Semmi okosság :P

Gallardo007
#164508
A hátulja szar, és, hogy honnan az istennyilából szedték ezt a kipufogót, mert az eredetihez köze sincs?

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

BMW FAN
#164507
Igen,egészen jól sikerült ez az X5 ös Dakar


Blacki😊))

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

schumimodells
#164506
Fannak:egy itteni kolléga pakkot kapott.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#164505
Azért tud a Solido is szépet csinálni,ha akar.Ez az X5-ös is elég tûrhetõre sikerült.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#164504
Estét!

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

modelcar
#164503
Elite 458 Italia:






NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

BMW FAN
#164502

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

matthias92
#164501
nekünk Trabihoz volt ilyen (persze, Trabantot foglaltak fémbe)
sztem dögös 😊)

Willi Betz
#164500
Mert bolond vagy.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

bulba
#164499
Ez a hozzászólás, így ezzel a képpel együtt felér egy Jó napottal 😄

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

w77d
#164498
én sem, pedig aranyból van az opel kulcstartóm XXXD

#164497


http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#164496
napot

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#164495
a képes sztorinak volt azért némi elõélete is, a srác picit inkorrekt volt elõtte velem a vaterán, rá pár nappal meg felhasználta a képemet.

erre rágtam be picit, különben semmi bajom nem lett volna vele. nem zavar, ha bárki felhasznál abból bármit, amit a blogba, vagy ide felpakolok. persze ha elõtte rákérdez, az mégjobb. utána még ott a haverjaival próbáltak okoskodni, hogy minden, ami a neten van, az szabadon felhasználható bármire. hátpersze.

http://ferrari18.blog.hu/

#164494
Én annak idején ezüstöt akartam aztán a boltban megláttam a pirosat is és az ezüstüt. Az ezüstön nem látszódtak a 'króm' részek... pedig szép lenne.
Maradtam a pirosnál én is. GTI-s legalább!!!
bulba
#164493
D. lutánt!


60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

Harly18
#164492
Igen, ez is Revell...

Nekem az ezüst azért nem tetszett, mert a króm ablakkeret ezüsttel van felfestve, és az ezüstön nem látszik. Ezért maradt a piros, ami nem rossz, csak egy általános szín. Ha most döntenék, biztos ezt a zöldet venném, de nem hinném, hogy megveszem. Ha meg is próbálnám eladni a pirosat, hiába vadi új, nem adnának annyit érte, amennyibõl 1:1-be meg tudjam venni a zöldet...így marad a piros.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#164491
Igen velem is volt már ilyen, egyszer cseréltem modellt valakivel és végül eladtam, hónapokig árultam, már tényleg nagyon olcsón, s aki megvette, nemsokára rá drágábban visszarakta a vaterára...nem is tudta eladni, csal olcsóbban, mint amennyiért tõlem vette.

Index fórumon emlékszem, hogy jogosan szóltál, mikor a képeidet felhasználta valaki. Na, hiszitek vagy sem, nekem már a vaterára is tették fel képemet, ráadásul egy spanyol eladó még az ebay-re is. Nekem sem tetszik igazán, de ha már felrakom, hiába én vagyok a "tulajdonosa", simán felhasználják, és nem lehet mit tenni ez ellen...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Töky 007
#164490
Bocsánat az OFF-ért de nincs valakinek valami jo torrent oldalra meghívója? Köszi

#164489
Ez Revell? Talán így elsõ ránézésre szebb mint a pirosom, vagy legalábbis érdekesebb, de az ezüstnél biztosan.. Élõben kiderül. Tervezed beszerzését a piros mellé??
Bedobom az enyémet képen addig... Képfeltöltési lázban égek.. <#taps>



nem ismerõs neked a bogárkám???
Töky 007
#164488
Ömm majd egyszer beruházok rá de most kizárt dolog.

#164487
ez is vicces, amikor eladsz egy modellt, pár hét múlva meg viszontlátod ugyanazt 500-1000 forinttal drágábban.

http://ferrari18.blog.hu/

#164486
Nincs mit, szivesen!
Szerettél volna venni, vagy csak kíváncsi voltál rá?
Harly18
#164485
VW SCIROCCO GTI, GRÜN
€ 44,99

Angaben zum Original:
Typbeschreibung: Oldtimer
Baujahr/Zeitraum: 1976
Herkunft: D
Antriebsleistung: 110 PS
Geschwindigkeit: 185 km/h

Angaben zum Modell:
Erscheinungsmonat: 10/2010
Maßstab: 1:18

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Falkon
#164484
Igaz! 😊

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

Willi Betz
#164483
Valamit valamiért 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Falkon
#164482
Na ez jó hír, de:
1. Lehetne olcsóbb
2. És magyar oldalon!

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

Willi Betz
#164481

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Töky 007
#164480
Én voltam, és köszi szépen.

Falkon
#164479
W124-esben nincs?

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)