Autómodellek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
csak nehogy kapós legyen. <#miaz>#miaz>
Néhány hónapja kért tõlem valaki fényképet egy Norev Capriról... Most hogy már képet is tudok felrakni, teljesíteném a kérést ha nem túl késõ.

http://ferrari18.blog.hu/
http://ferrari18.blog.hu/
Mikor az elsõ piros lada megjelent, a vaterán 20-30 eladó árulta, volt aki 7500-ért, volt aki 1000-ért, s e közötti árakon, volt aki nagy ritkaságként állította be, volt aki eredeti IST-nek, volt aki azt írta, ez szebb, mint az IST, és sokféle marketing duma. Persze az olcsókat elvitték, s a drágák is eltûntek elõbb-utóbb.
Ha már valaki annyira akar ilyenekkel keresni, akkor okosan kellene csinálni, nem pedig ennyire bután. Én konkrétan még nem vettem meg modellt ilyen célból. Persze gyakran elõfordult, hogy mikor volt pénzem, akkor szórtam és mindenféle modellt, ami épp megtetszett, akkor megvettem. Aztán késõbb kiderült, hogy élõben nem is olyan szép, vagy rájöttem nem érdemes megtartani, vagy más modellt akartam, így feláldoztam, de ha már valaki mindenképpen ilyen dolgokkal kereskedik, akkor vagy vegye meg a retroautó sorozatot és fél év múlva, mikor már sehol nem kapni, akkor adja el, akkor kereshet is rajta, vagy ha már ebben az aldis Bburago-ban látja valaki a meggazdagodást, akkor is várjon az eladással...
(ilyen színû bogár nem volt eddig, most jelent meg, ezért sem lehet egy nagy gyûjtemény része, mert ha más színû lenne oké, de így...)
Tudom kicsit túlreagálom ezt a vaterás dolgot is, közöm sincs hozzá, én azt hittem több ilyen bogár lesz a vaterán, bár még lehet. Mindig megmosolyogtat az efféle dolog...
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
Az egyértelmû, hogy nem gyûjteménybõl van (vagy miután megvette és felrakta a vaterára, a közte eltelt idõben a gyûjteménye részét képezte 😊) Tõlem csinálja, ha neki megérte az 500 Ft-os haszon, csak kicsit amatõr dolog ez így. Ha okos lenne, akkor nem most adná el, mikor még mindig kapni ezeket, hanem pár hét múlva.
Pozitívan zárhat, de ott a jutalék, a feltöltési díj, ezeket kiszámolva, lehet nem is olyan nagy biznisz 😊
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
http://ferrari18.blog.hu/
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Szóval az a fajta nyerészkedés, amit példának hoztál, itt inkább buktának tûnik... Persze kérdés, hogy mennyiért lehet ezt a modellt beszerezni a szupermarketben, mert ahhoz képest még zárhat pozitív mérleggel.
Talk loud say nothing... do you have any tobacco?
http://ferrari18.blog.hu/
Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD
Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD
Ez tipikusan annak az esete, mint például: az eladó bogarakat mindig figyelem, olykor vannak szép darabok viszonylag olcsón. Ezek többsége hamar eltûnik, van ami hónapokig is árulva van. Mikor egy fél éve árult darab eltûnik, s két hét múlva újra feltûnik, de már nem 250 ezerért, hanem 450 ezerért, akkor én már tudom, hogy ha a kutya nem vette meg 250-ért, akkor 99%, hogy 450-ért sem fogják. Aztán tényleg nem veszik meg, eltûnik a hirdetés és két hét múlva felkerül 490 ezerért, gondolja ha nem vitték el olcsóbban, majd drágábban biztos. Na ez a hülye nepper, aki nagyot akar kaszálni, de csúfosan belebukik, de nem veszi észre, annyira s*gg...ez egy konkrét dolog volt nem régrõl, elég gyakori.
Na, a mostani eladó nem pancser, s az elõzõ példa csak minimálisan hasonlít erre, de nem tudom mit gondol, mikor az egész országban kapni lehet ezeket a bburago-kat, mindenki aki ilyet akar venni az tud, azt hiszi, hogy elviszik 10 ezerért? Keres most rajta 500 Ft-ot? Ezért megérte megvenni x darabot? Aki okos, az tudja, hogy nem érdemes ilyennel kereskedni...ugyanez igaz a retro autó sorozatra is, mi volt a vaterán, mikor megjelentek uram isten 😊
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
Talk loud say nothing... do you have any tobacco?
Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD
Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD
Talk loud say nothing... do you have any tobacco?
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
http://ferrari18.blog.hu/
http://ferrari18.blog.hu/
Ne hajts gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
http://ferrari18.blog.hu/
http://www.flickr.com/photos/chilisos93
Én nem kezdem el felsorolni, mit bírnék. De van egy ezüst E500-as. Na azt! <#finom>#finom>
Ezt:

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

http://www.flickr.com/photos/chilisos93
Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)
http://www.flickr.com/photos/chilisos93
Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)
Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)


