Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#164478
Egyébként az elképzelhetõ,hogy lefújom zöldre😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#164477
Nem vagyok cigány!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#164476
😄

#164475
És azután megcsináltatja 18:1 Méretarányban...
csak nehogy kapós legyen. <#miaz>
w77d
#164474
áá az a stílusos ha ezt megcsináltatod aranyból XD

Willi Betz
#164473
Mit vettem😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#164472







#164471







#164470
Napos idõt az Uraknak!
Néhány hónapja kért tõlem valaki fényképet egy Norev Capriról... Most hogy már képet is tudok felrakni, teljesíteném a kérést ha nem túl késõ.








#164469

http://ferrari18.blog.hu/

#164468
a legnagyobbat szerintem az szopta, aki tényleg eredeti IST-t szeretett volna eladni.

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#164467
Valószínûleg nem is sok sikerrel adják el azokat, még talán akkor sem kapkodnak értük, ha annyiért árulják, mint amennyi akkor volt az újsággal együtt. De az az általános, hogy drágábban adják õket.

Mikor az elsõ piros lada megjelent, a vaterán 20-30 eladó árulta, volt aki 7500-ért, volt aki 1000-ért, s e közötti árakon, volt aki nagy ritkaságként állította be, volt aki eredeti IST-nek, volt aki azt írta, ez szebb, mint az IST, és sokféle marketing duma. Persze az olcsókat elvitték, s a drágák is eltûntek elõbb-utóbb.

Ha már valaki annyira akar ilyenekkel keresni, akkor okosan kellene csinálni, nem pedig ennyire bután. Én konkrétan még nem vettem meg modellt ilyen célból. Persze gyakran elõfordult, hogy mikor volt pénzem, akkor szórtam és mindenféle modellt, ami épp megtetszett, akkor megvettem. Aztán késõbb kiderült, hogy élõben nem is olyan szép, vagy rájöttem nem érdemes megtartani, vagy más modellt akartam, így feláldoztam, de ha már valaki mindenképpen ilyen dolgokkal kereskedik, akkor vagy vegye meg a retroautó sorozatot és fél év múlva, mikor már sehol nem kapni, akkor adja el, akkor kereshet is rajta, vagy ha már ebben az aldis Bburago-ban látja valaki a meggazdagodást, akkor is várjon az eladással...

(ilyen színû bogár nem volt eddig, most jelent meg, ezért sem lehet egy nagy gyûjtemény része, mert ha más színû lenne oké, de így...)

Tudom kicsit túlreagálom ezt a vaterás dolgot is, közöm sincs hozzá, én azt hittem több ilyen bogár lesz a vaterán, bár még lehet. Mindig megmosolyogtat az efféle dolog...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#164466
3999 Ft-ért lehet beszerezni...Most 4500 Ft-on áll, s nem ez az egyetlen ilyen modellje.

Az egyértelmû, hogy nem gyûjteménybõl van (vagy miután megvette és felrakta a vaterára, a közte eltelt idõben a gyûjteménye részét képezte 😊) Tõlem csinálja, ha neki megérte az 500 Ft-os haszon, csak kicsit amatõr dolog ez így. Ha okos lenne, akkor nem most adná el, mikor még mindig kapni ezeket, hanem pár hét múlva.

Pozitívan zárhat, de ott a jutalék, a feltöltési díj, ezeket kiszámolva, lehet nem is olyan nagy biznisz 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#164465
az igaz, hogy a börzei kínálat nagyon nagy részét a retroautós kis bliszteres, esetleg doboz nélküli autók alkotják.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#164464
Jó lett,bár tényleg sablonos 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Hornando
#164463
Értem! Nézd, aki kicsit is érti a témát, látja, hogy ezek a dobozok nem a régi fekete és sötétkék Bburago dobozok. 20 éve még a Bburago sem bontotta szét a kínálatát Premier, Diamond, Gold, Trophy és a tököm tudja mik vannak még szériákra. Mindenesetre a termék jelenleg x Ft-on áll, ami ha semmi sem történik, tuti nem kúszik fel 10K Ft-re.
Szóval az a fajta nyerészkedés, amit példának hoztál, itt inkább buktának tûnik... Persze kérdés, hogy mennyiért lehet ezt a modellt beszerezni a szupermarketben, mert ahhoz képest még zárhat pozitív mérleggel.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#164462

http://ferrari18.blog.hu/

BMW FAN
#164461
Megint kezded?😄DDDDDDDDDDD Nem vagyok a vevõ a játékaitokra,és nem élek vele együtt semmi pénzét😄DDDDDDDDDD<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#164460
és akkor végre kinyalod a sejhajom? XXXD

BMW FAN
#164459
Pedig ma nem akartam veled törõdni,de kihozod belõlem megint😄DDDDDDDDD<#duhos2><#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Harly18
#164458
Nem én vagyok, és nem is példálozok, hogy milyen okos, hanem épp ellenkezõleg, hogy milyen barom.

Ez tipikusan annak az esete, mint például: az eladó bogarakat mindig figyelem, olykor vannak szép darabok viszonylag olcsón. Ezek többsége hamar eltûnik, van ami hónapokig is árulva van. Mikor egy fél éve árult darab eltûnik, s két hét múlva újra feltûnik, de már nem 250 ezerért, hanem 450 ezerért, akkor én már tudom, hogy ha a kutya nem vette meg 250-ért, akkor 99%, hogy 450-ért sem fogják. Aztán tényleg nem veszik meg, eltûnik a hirdetés és két hét múlva felkerül 490 ezerért, gondolja ha nem vitték el olcsóbban, majd drágábban biztos. Na ez a hülye nepper, aki nagyot akar kaszálni, de csúfosan belebukik, de nem veszi észre, annyira s*gg...ez egy konkrét dolog volt nem régrõl, elég gyakori.

Na, a mostani eladó nem pancser, s az elõzõ példa csak minimálisan hasonlít erre, de nem tudom mit gondol, mikor az egész országban kapni lehet ezeket a bburago-kat, mindenki aki ilyet akar venni az tud, azt hiszi, hogy elviszik 10 ezerért? Keres most rajta 500 Ft-ot? Ezért megérte megvenni x darabot? Aki okos, az tudja, hogy nem érdemes ilyennel kereskedni...ugyanez igaz a retro autó sorozatra is, mi volt a vaterán, mikor megjelentek uram isten 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#164457
barátod a halálod XXXD

Hornando
#164456
kegyetlen reggelre ébredtél mi? Na akkor aludj rá egyet.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

BMW FAN
#164455
Lala barátom😄DDDDDDDDDDDD<#wave>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#164454
estét

bency
#164453
Reggelt

:) Semmi okosság :P

BMW FAN
#164452
Napot

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Hornando
#164451
+1n

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Hornando
#164450
Te volnál a depimila? Vagy csak példálózol, hogy szemfüles az ember...

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Harly18
#164449
Gyûjteménybõl...Biztos rosszabbul hangzana, hogy elmentem az Aldiba, vettem 4 db különbözõ bburago-t akciósan, nesztek vegyétek...😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#164448

http://ferrari18.blog.hu/

#164447
tegnap éjjel bontottam ki.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#164446
Új?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#164445
Reggelt

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

GrandVitara
#164444
Jó reggelt!<#vigyor2>
GrandVitara
#164443
Köszi!
bazsa06
#164442
Na ez már valami...<#wow1><#taps>

Ne hajts gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!

#164441

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#164440
Kalács😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#164439
Na ez így a király!

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Falkon
#164438
Gondoltam! 😄

Én nem kezdem el felsorolni, mit bírnék. De van egy ezüst E500-as. Na azt! <#finom>
Ezt:

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

Willi Betz
#164437
Ezt mondjuk bírnám😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#164436

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Falkon
#164435
<#hehe>

Itt, a fotógalériába nézz körül. Van egy W140-es is. Ezek az állapotok! 😄

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

#164434
Biztos jó nagy lenne 😄 De ez 1:50-es és így is 260$, az 1:18-ast nem tudná megvenni senki 😄

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Willi Betz
#164433
Lila liba😄D

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Falkon
#164432

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

#164431
Ez jó nagy lehet 1:18 -ban. 😄

Falkon
#164430
Amúgy Jó estét!

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

#164429
A felni egész jól áll rajta.