Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#164578
ez nem igaz XXXD

greg benz
#164577
Hát BBS RS és E30 párosításnál nem sok jobb létezik<#zavart1>

Willi Betz
#164576
Tudok róla XD Végülis ha hirtelen ránézel akkor a Phaeton hasonlít is rá.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

bency
#164575
A BBS felni csak ráadás amugy 😛

:) Semmi okosság :P

greg benz
#164574
<#eljen><#eljen>

BMW FAN
#164573
Mindenhol csak maszatolsz😄DDDDDDDDDDDD<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#164572
Egyszer volt a Cobra11-ben, hogy a VW Phaetonnal mentek a rosszak és persze összetörték...de ha megnézted jobban a töréses jelenetet, akkor láthatod, hogy amit össztörtek az nem is Phaeton volt, hanem egy átmaszkirozott Omega XD

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

w77d
#164571
ezért elbaszakszok vele XXXD

BMW FAN
#164570
De ahhoz sem értesz mint az autókhoz!!😄DDDDDDDDDDD<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#164569
Lassan a Crown Victoria is eltûnik a flottákból 😞(

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

w77d
#164568
dehogynem... a pina az jó XXD

BMW FAN
#164567
Lajos! Nem tudod Te mi a jó😄DDD Ez a baj a mai fiatalokkal😄DDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Willi Betz
#164566
A Caprice-t tuti összetörik a jelenet végén 😄 Mindig a legöregebb autót törik össze az ilyen akció jelenetekben. Persze az egyik Crown se kizárt😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#164565
Lehet anyázni.. AA kicsit másképpen! Azért gondolkoztam egy ideig, hogy merjem-e.. élõben még szebb!





bency
#164564
Hehe ez jó 😊

:) Semmi okosság :P

bency
#164563
Szerintem ez az autó elmondhatatlanul gyönyörü,sportos,értékes...egy szóval tökéletes.

:) Semmi okosság :P

#164562

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Willi Betz
#164561
Nem merném áttolni rajta egyik modellem se😄 Innen látom,hogy azok a szálak helybõl letépnék a Merci jelvényt😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#164560
Persze,de tényleg sok vadbarom van köztük. Elég megnézni a használt Calibra kínálatot. 100 autóból 95 ócska sufni tuning és szétvan hajtva,barmolva...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

bency
#164559
Nem mondom hogy csúnya,igényes meg minden,de nekem nem jön be annyira...😛
Persze saját vélemény.

:) Semmi okosság :P

Willi Betz
#164558
Akad persze,kb 2%-uk normális és nem vágja haza az autót,hanem hagyja gyári állapotban,vagy visszaállítja gyárira.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#164557
viccelsz igaz?
schumimodells
#164556
Szerintem,jól néz ki.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#164555
Ez a két Bömös nagyon szép!!!!
greg benz
#164554
Hát jah,de azért tényleg ott is akad pár normális arc😄

Willi Betz
#164553
Calibrások egytõl egyig idióták😄D

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

bency
#164552
Brrrr

:) Semmi okosság :P

greg benz
#164551
Akkor tessék,nem alpina<#idiota>
Amúgy meg kecire nem más😄

Willi Betz
#164550
Az a keréktakaró nem kéne rá és elmehetne a DS utódjának.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

greg benz
#164549
*meg is lehet nézni milyen a kocsijuk..

w77d
#164548
ez Alpina, az más XXD

greg benz
#164547
Errõl inkább most nem indítok vitát😄

greg benz
#164546
Tehát nálad,ha valakinek E30-a van szánalmas. Értem<#zavart1>


Egyébként amit írsz az igaz,sajnos hangsúlyozom SAJNOS van egy ilyen réteg az e30 tulajok közt (bár ez is szerintem csak mo-on jellemzõ),azokkal nem kell foglalkozni,meg is lehet milyen a kocsijuk..
De vannak homlokegyenest más E30 tulajok is,inkább õket vedd alapul szerintem,amikor meg akarod ítélni a típust. De pl az opel calibra ugyanez. 80%ban sötét majom diszkópatkányok a tulajok,de ott a maradék 20%,ami egészen más

w77d
#164545
elég hülye aki annyit ad egy E30-ért....

#164544
portörlõ modellhez😄

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

greg benz
#164543
A csóringerrõl meg annyit,hogy aki kicsit is igényes,és nem valami lomot akar venni,akkor az e30ak ára ebben az esetben már 7 számjegyû.Huszonéves autóról beszélünk.

w77d
#164542
én eddig akit ismertem E30-ast az mind köcsög volt... egyébként ritka hogy egy astra twintopot nõ vezet, hiába azzal hirdették.. a nõk tigrát vezetnek

schumimodells
#164541
Nem is rossz kár,hogy csak fantázia az egész.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

w77d
#164540
akkor is rühellem az E30-akat... hiába csak az áruk miatt lett a parasztok autója, de az lett és kész. innentõl kezdve hajlamos vagyok röhögni valakin amikor azzal dicsekszik hogy neki E30-a van...

greg benz
#164539
Totál szarul látod a dolgot...ezzel az erõvel téged is le kéne hordani minden szarnak,mert sok plázapicsát láttunk olyan autóban mint a tiéd?<#idiota>
Persze sok majomnak van sajnos E30-as bmw-je,de azért amit írtál az akkor is erõs..

#164538
Teljesen igazad van! Na jó az M 635 CSI sem kutya!!! W77D nem tudja mit beszél! Nálunk van egy csávónak Hófehérben, földre ültetve német tuneres széles papucsokkal... Jöhetne 1:1-ben ha visszamennénk az idõben egy szalonból! <#rinya>
BMW FAN
#164537
Jó persze vannak ilyen emberek is,ez tény.De ha megnézed az E30 formáját akkor bõven veri bármelyik BMW t.Több ilyen jól kinézõ 3 mas már nem volt.Hogy ezek az autók ide süllyedtek az az áruknak köszönhetõ.Viszonylag olcsó,hátsó kerekes autó,elég erõs.Ennyi😊))

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#164536
én utálom az E30-akat... régen még fasza volt amikor megjelent, de számomra most már csak a tajparaszt csóringeren gizdázó faszkalapokat jelenti.. megyek driffteeeeeni a bééjemvémmel kcsög... elkenemaszááád

#164535
Szép...


de a belseje nem nagy dobás...

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#164534
ez még az idei listámon van😊

Willi Betz
#164533
Maybach az csábító😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

BMW FAN
#164532
Legszebb BMW az E30😊)

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#164531
láttam, kép alapján ok a dolog, igazából élõben kellene látni, a másik oldalról meg azt mondom, ha Neked így jobban tetszik akkor meg kell csinálni, a piros M3 meglesz megint akkor lehet festés belõle😊 fekete!!!

#164530
Csak a jobbikat választottam, tudtam én már akkor is(M3)! 😊
#164529
Nekem ebbõl csak egy szaros Motormax jutott 😞... Jó ötlet volt az AA-tól!