Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#164627
Jajj dehogynem!😄DD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#164626
az nem vagyok 😄 csak szép, mûvelt, okos, izmos, hasznos és végül, de nem utolsó sorban szeretnivaló

Willi Betz
#164625
Mert te nem vagy beképzelt😄DDD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

bulba
#164624


60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

w77d
#164623
Hamiltont én is rühellem, egy beképzelt rinyagép

schumimodells
#164622
Én inkább Vebbert sajnálom,Wettelt és Hammiltont nem szeretem,mert túlságosan sztárolják õket.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

w77d
#164621
én sajnáltam Vettelt, szurkoltam neki

schumimodells
#164620
Végül egészen jól végzõdött a verseny (az én szemszögembõl),a Red Bull nullázott,Alonso nyert és átvette a vezetést az összetettben,valamint Schumi is a negyedik lett.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#164619
Napot!

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Willi Betz
#164618
Megnézted a filmedet? XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#164617
ollááééé olllááééé wimmmammma wimmammma szólítsatok mostantól ülõ bagoly törzsfõnöknek. Énnn vagyok az utolsó mohikowl

BMW FAN
#164616
Weed egy p@cs😄DD Minden miatta van<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Willi Betz
#164615
Weed miatt van,hogy nem volt!<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

matthias92
#164614
10 éve még a régi öregek röhögve indultak volna neki ennek az egésznek. Bár ennek ellenére nem lett rossz futam, sztem.

BMW FAN
#164613
Én is szoktam nézni😄DD Majd jövõhéten😊)))

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Willi Betz
#164612
Tom és Jerry-t szeretem😄 Szerencsére azt leadták elõtte. Viszont a Garfield-t nem<#violent>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

BMW FAN
#164611
Lemaradtál a kölyök klubb ról az a baj?😄DDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Willi Betz
#164610
Már rég vége kéne lennie a F1-nek:S

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#164609
Hát elhiszem, hogy nem könnyû olyan körülmények között vezetni, de akkor haladjanak lassabban, motorfék van,rendes fék is van, gumi is van, vezetni tudnak...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

BMW FAN
#164608
Ez egy vicc per pill😊)

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Garva03
#164607
nézi valaki a forma-1-et? Én nem értem mit hisztiznek...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#164606
Nemsemmi ez a kép ! 😄

- Amúgy Dofekné nem nagyon adott még választ hogy megcsinálja -e a Challangerem... 😞 Pedig tel számot is adtam neki.

Garva03
#164605
Estét mindenkinek!

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#164604
Üdv itt, szerintem pont szemben voltunk a vasárnapi börzén, kék rakéta pumpa😊

#164603
én láttam már a CMC Merci SLR-jét is.

http://ferrari18.blog.hu/

bency
#164602
😄DDD Én csak onnan gondolom hogyha BBR F430 van,akkor van ott még finomság 😄

Amúgy üdv itt GT40 😊

:) Semmi okosság :P

#164601
hogy hány van neki, azt nem tudom, de hogy milyenek... hmmmm..

http://ferrari18.blog.hu/

schumimodells
#164600
Üdv köztünk.Hány modelled van? Tegyél képet a gyûjteményedrõl.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#164599
nna végre. üdv köztünk!

http://ferrari18.blog.hu/

BMW FAN
#164598
Ebbe beleültél tövig😄DDDD<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#164597
Igen
#164596
Valószínûleg. Mivel itt is szerepelt már képed, láttalak már börzén.
Általában a Dezsõvel környékén szoktam táborozni. Labdacs, Vitara, Dani, Zoli1111, Zx biztosan ismernek, ha nem is névrõl de arcról.
Ha esetleg másról nem, enyém a fehér BBR 430 spider amit egyszer a Labdacs ide is betett.
BMW FAN
#164595
Üdv itt!

Baglyokat szereted vagy uálod?😊))

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#164594
BÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

BMW FAN
#164593
Csak az olyanok mint Te sutogok a jelenlétemben.Vagy kaptok két pofont és utána nézhetek is😄DDDDDDDDDDD<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#164592

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Willi Betz
#164591
No comment!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#164590
Börze...kék farmer kabát,farmer nadrág? Jól rémlik? 😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#164589
mi találkozhattunk már valamelyik börzén??? én egy ilyen igen jóképû, izmos, intelligens csávó vagyok aki mentes mindenféle szennytõl...

#164588
Szervusztok! Bemutatkoznék.
Eddig csak az olvasó szekciót gyarapítottam de most írásra is vetemedtem.
Régi olvasótok vagyok, börzékrõl is páran ismerhetnek.
Kenyeres Gábor a nevem. Nem márkákat, hanem típusokat gyûjtök már elég régóta.
Kedvencek: Ford GT40, Ferrari 250, 375, 430, kezdeti idõk versenyautói, Mercedes SL, SLR, SLK, CLK, Shelby Cobra, Bentley-k, Maybach-ok.
#164587
szerintem jó lett nem látszik rajta, hogy átfestetted

Willi Betz
#164587
Igen,indexen a C Vectra topik az normálisnak mondható.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#164586
sajnos az Opel topikokban ez a stílus uralkodott el, aminek következtében le is pusztul lassan mind. Talán csak a Vektrások topikja volt normális, segítõkész.
Willi Betz
#164585
Nem is errõl van szó,hanem van pár emberke ott,aki gyakorlatilag leugatja az új tagokat ha valami kérdést tesznek fel az autóval kapcsolatban...és ez a stílus nekem nem tetszik,hozzáteszem másnak sem.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#164584
BMW Fan meg emberek közé nem jár már, mert cikinek érzi, hogy olyan furcsán néznek rá és suttognak XXXD

Willi Betz
#164583
Ül,Kussol!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#164582
me már onnan is kinéznek mi? XXXD

Willi Betz
#164581
Persze,szíve joga hozzá😊 Másrészrõl meg az Omegások között is a nagyrészük elvont,sufnizó tuning és kókány mester. Nem is szeretek írkálni a típus fórumra... De mint írtam mindkét típusnál vannak kivételek,sajnos ezek igen csekély részét teszik ki a társaságnak...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#164580
például nekem XXXXXXXD

#164579
Ne mondj ilyen véleményt, mert rólad is lehet hasonló véleménye másnak