Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#165026
Fócvágen is elkezdte azt amit az Audi,csak méretbeli különbségek vannak az autók között😄DD
Jetta

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#165025
A viszont tuti,hogy embertelen jó képeket csinál.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

bency
#165024
Majd meglátod mennyire gáz...Impression képekbe nem lehet bizni semmit...

:) Semmi okosság :P

#165023
Annyira nem gáz,de azért az AA.-tól inkább elfogadnám...

http://sgdc.8.forumer.com/viewtopic.php?p=79808&sid=125671db31600cc0af31f56cd556d1cc
Willi Betz
#165022
Ez valami Umbra...ez van az aljára írva.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Hornando
#165021
Nekem ilyenekbõl csak Ferrarik vannak. Anno a Bburago-nak volt egy 1:87 Key Holder szériája és abban formáztak meg Bugatti-t, Mercedes-t és Ferrarikat. Újabban pedig a Shell-nek volt egy Ferrari-s sorozata, na azokból is van néhány.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?

Hornando
#165020
Tiszteletem az Úrnak!
Igen, õkelme nincs a képen, hisz akkoriban még nem én voltam a gazdája.
Talán ideje egy újabb Porsche csoportképet készítenem, mert azóta is bõvült a Stuttgartiak száma... :-)))

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?

Hornando
#165019
Sziasztok!

Igen, eltaláltad!
De akkor említsük meg a többi modellt is a képen, csak, hogy megmaradjon az egyensúly. :-)))
Szóval van ott egy Minichamps-féle 904-es, egy 95-ös UT Models GT1 és egy 98-as GT1, amit a Maisto készített.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?

#165018
Nekem is van egy ilyen fém...Swift

BMW FAN
#165017
Szal szörnyû látvány a kis Ford😊)))

Nem tudom valamilyen mûanyagra való festék lett ráfújva,meg alapozó.De ismét elrepedezett,meg le is jött.A naggyát lepucevásztam😊))De maradt még rajta bõven.Szerintem itt minden tehetségedre szükség lesz😊))

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Willi Betz
#165016
Jött egy 1:87-es fém modell?-em😊




.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#165015
Azért nem rossz ez! Ha kijön a többi színben szerintem találok rá alkalmat,hogy vegyek egyet😊 Remélem a 10 mázsás tehén is elkerüli a pénztárcámat akkor😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#165014
Mindjárt megnézem,hogy az enyémre mi van írva😄D

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Dofekné
#165013
Ez a Mercedes felirat dolog nég csak csak rendben van, ez legyen gyári hiba. De hogy a tükretörött, festéklevert karcos Z3-as mitõl gyárihibás ritkaság, azt nem értem?!
Ha otthon leejtem és összetörik, akkor faszvagyok és az érték 2$-ra módosul. Ha a gyárban ejtik le, akkor az "királyság" és lészen 850$.
Vajon mi bizonyítja a gyári ejtés valódiságát? 😄D

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Dofekné
#165012
huszonkilencért jöhet.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Dofekné
#165011
Kedves Roberto báddzsó!
Megérkezett a sztárlájner. szörnyûlködöm és bosszankodom.
Bakker, egy alapvatõen egyszerû mûvelet (tetõ fehérrefestése) emígyen lesz megy át gyötrelembe. Mire letakarítom ezt a kenetet róla......no az nem lesz egyszerû!
Legalább azt áruld el, milyen anyaggal festettél rá?

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

mrmilan
#165010
Ezek még autók voltak a javából<#eljen>.

"Szükségem van a ruhádra, a csizmádra és a motorodra!" Live: ScorpioVM

Dofekné
#165009
Jónapokat!

Némi kapacitásom felszabadult, így lassacskán nekiállok a felgyülemlett rom modellek rendbetételének és a házból történõ kiszórásának!! 😄

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#165008

http://ferrari18.blog.hu/

Garva03
#165007
Hát akkor mondom én, egy egész széria lehet rossz. Én csak hétvégén tudom megnézni, de ami fent van, ott jól van írva, meg e-bayen is van olyan, ahol jól van... Hát lehet megütötted a fõnyereményt...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#165006
nekem normál Autoart dobozos és rendszámos van

mrmilan
#165005
Napot!

"Szükségem van a ruhádra, a csizmádra és a motorodra!" Live: ScorpioVM

Garva03
#165004
Szóljon ha érdekel valakit! E46 gtr street KÉK

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#165003
Nem lehet, hogy a dealernek van elírva? Vagy lehet egy szériának...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#165002
itt jól van írva

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#165001
Én csak hétvégén tudom megnézni, de pill megnézem mercedes 1:18-on hátha...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#165000
én is arra gondolok , hogy a teljes evo2 sorozaton elírták, csak éppen az az ebay huszár észrevette és szivatja a jó népet😊

#164999
a három nap folyamán fotózgatok majd és egymás mellé rakom a gt2 és a countach-ot, de csak ha nem kapsz sírási rohamot😊 max nem linkelembe ide csak az oldalomon lesz láthtó😊

#164998
nem vagyok annyira otthon a témában (semennyire), nem tudom, hogy ez a konkrét hiba mennyire egyedi, lehetséges, hogy az összes ilyen :-)

amit írtam, azt általánosan, az ismert és tényleg ritka és érdekes hibákra írtam.

http://ferrari18.blog.hu/

#164997
Kedves Evo 2 tulajok, megnéznétek hogy a hengerfej felirat Mercedes-benz vagy Merceds-benz, vajon az összesen ilyen? mert akkor mégsem olyan egyedi..

mert nekem utóbbi😊 , gyorsan megnéztem a Senna 190E ott jól van írva

BMW FAN
#164996
Nem,semmi kép nem lehelhetsz rám😄DDDDDDD<#eplus2>


Teszel be magadról egy pucér fotót? Akkor felrobban az Sg,nem csak engem csinálsz ki,mindenkit😄DDDDDDDDDDDDDDD<#alien><#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#164995
eldöntöttem, hogy ma kicsinállak.. rendben?

BMW FAN
#164994
Napot!

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#164993
És még a Carousel1 935-ös nincs is rajta... ))

#164992
993 UT, 935 Exoto, 959 motorbox?
Eltaláltam?
Még azért küszködöm a könnyeimmel...
#164991
Ha a többiek nem is, de én biztos magamhoz nyúltam 😞(
Jobb oldalt az a két fehér Porsche és az ezüst GT2...
Azt hiszem most megyek sírni!!!
Hornando
#164990
Ez már egy régi kép, de ismét megmutatom, kockáztatva azt, hogy a többiek magukhoz is nyúlnak kínjukban, de Te talán még nem láttad.
Szóval, íme néhány Porschém.



Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#164989
Angelhost kollegának most nézegetem a gyûjteményét és van neki egy 993-as UT.. meg egy fehér Countach... <#pias>
hmm.
#164988
<#rinya>
Hornando
#164987
Mondasz valamit, mert én a sajátomat 2001-ben, még 30 Fontért vettem Londonban.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#164986
Köszi! Beleszerettem! És mint ahogy az UT Calibrára is, erre is vadászhatok egy ideig majd... Miért nem kezdtem már akkor gyûjtésbe amikor ezek még könnyebben beszerezhetõek voltak, meg talán nem arany árban..
Harly18
#164985
a formával nincs bajom, ez még korrekt is, ennél sokkal elb*szottabb lemez bogarak is vannak, amiket hunyorogva sem hasonlítanék bogárhoz. 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Hornando
#164984
Pardon, asszem a formahûség jobb kifejezés.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Harly18
#164983
a 60-as években még csak erre futotta...hol volt akkor még kyosho meg autoart?!

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Hornando
#164983
Aha?! Ezt bevallom elsõre nem biztos, hogy kitaláltam volna. Azt hittem azt fogod válaszolni, hogy nézzem meg a formáját...
Mert ez ugye egy lemez játék autó, amivel elég nehéz a formapontosságot lekövetni.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

w77d
#164982
tök jól eltalálták az arányokat!!!

Harly18
#164981
A kormány nem ott van, mint ahol kellene lennie...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Hornando
#164980
Ez miért hibás?

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Hornando
#164979
De! Ez konkrétan UT Models. Ezt a 993-as típust, annak is a GT2 verseny változatait még anno az ANSON is készítette, de azok teljesen zárt modellek voltak. Nem voltak nyithatók, pusztán csak matricázva voltak. Aztán még a Bburago is csinált néhány 993 variánst, de azok nem mérethelyesek.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Garva03
#164978
Azért ennyire nem vészes a dolog. Mondjuk annyit érnek mint a gyûjteményem fele...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.