Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#164977
Áhh dehogy 😄
Az a sárga postás L6600, a tûzoltó L322, az Actros meg az a pár Merci a háttérben kb annyit ér mint az egész gyûjteményem 😄

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Hornando
#164976
Szia! Amennyiben az R5-re gondolsz, az nem UT, hanem UH azaz Universal Hobbies. Szerintem elég korrekt kis modell. Minõségre olyasmi, mint a Revell vagy a korai Norevek. Maga a gyártó már régóta nem létezik, ezért is kezdenek az egekbe szökni az árak, meg aztán nem szórták meg a világot ilyen Renaultokkal, mint tette azt mondjuk a Bburago bármivel...

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?

Harly18
#164975
Tudom, nem szenvedtek álmatlanságban, ha nem láttok képet róla, de ez az a hibás példányom:



1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#164974
Pl.: nemrég egy régi bogár modell volt az ebay-en, lemez autó volt, olyasmi mint amit ma is kapni pár ezerért, nem egy szépség, de az eladó írta, hogy a világon 11 darabról tudni, s hogy még sosem látta az ebay-en, nagyon régi modell, doboz nélküli, állandóan írta a kommenteket, hogy milyen infókat kapott róla...hát közel 15.000 dollár volt a végén az nyertes licit...eszméletlen.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Garva03
#164973
Azt ne mond, hogy a Tiéd... Fáj érte a szívem nagyon, de nem fogok ennyit kiadni érte...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#164972





na ez tényleg durva...😮


http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Harly18
#164971
van benne igazság, csak az ember azt gondolná, hogy az ebay van akkora, világszinten ismert és használt oldal, hogy még a nagyon komoly gyûjtõk is használják, ne csak normál aukciókon vegyenek részt....a másik, hogy azért szerencse is kell, mint minden aukciózásnál...az, hogy épp legyen legalább egy valaki, aki képes vagyonokat adni érte, az elég ritka.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#164970
valahol AA-nak írták... Inkább UT szerintem(vagy nem?):

#164969
nem tudom, meg lehet õket találni. ha már ilyenjeid vannak és komolyan foglalkozol vele, akkor ismerni fogod azt a (szûk) kört, ahol értékesíteni fogod tudni. szerintem. és most nem arra gondolok, hogy fogod és feldobod az ebay-re.

egyik barátomnak volt több tízezer matchboxa. mindene volt a gyûjtés. egy-egy értékes darabért képes volt átszelni Európát, elmenni offline árverésekre, de az összes városban tudta, hogy hol van a bolhapiac, és ott is rálelt ritkaságokra. vagy akár egy lövölde téri trafikban. szóval ismerte a dörgést.

egyszer aztán rájött, hogy nem a hobbija van õérte, hanem õ van a hobbijáért, ezért gondolt egyet és eladta õket. egy londoni aukciósház vitte el a cuccot egy teherautóval. nem kevés pénzért. nem a vaterán árulta õket, meg nem az expresszben.

http://ferrari18.blog.hu/

bency
#164968
Hát szerintem nincs mi ne tetszedjen benne,használni nem kötelezõ,semmiképp nem rontja el a modellt....

:) Semmi okosság :P

#164967
Emberek!!! Ez a 993 modell tényleg 1:18 Autoart???

greg benz
#164966
Na de ilyen hibát például hogyan produkálnak,ami a mercinél van?Mert tudtommal ezek sorozatban készülnek,egy öntõmodell alapján,vagy mi a franc,tehát mindegyiknek minden alkatrésze azonos. Mert itt nem az van,hogy elcsúszott a betû,vagy nem tudom,konkrétan hiányzik,mintha csak így készült volna eleve az az elem. Ez nem fér a fejembe

Harly18
#164965
Mert abból minimális darab készült...Nekem is van ilyen modellem (igaz nem 1:18-as), hogy a mûszerfal bal kormányos, de a kormány jobb oldalon van. (momentán ez egy 50 éves lemez autó, ami eleve értékes, de emiatt sokkal az, csak mint korábban említettem, hiába ritka, nincs fizetõképes kereslet ilyenekre).

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#164964
Ha már errõl van szó...Mindig beszélünk arról, hogy ez meg az milyen értékes és mennyit adnak érte...Na de hol vannak, akik megadják? A Világon van egy maroknyi ember, akiknek van rá pénze és akar is venni ilyet, de borzasztóan ritka, hogy elõjönnek ezek a vevõk.

Pl.: említett JL bordó bogár...200 euro? Egy valaki megvette, de sose lesz senki más, aki megveszi ennyiért (lehet meg volt bundázva, felverve az ár). Vagy hiába van olyan 50 éves lemezautóm, ami külföldi oldalakon 90-150 font van megjelölve értékként, de ki a fene ad érte annyit? Mikor ebay-en 60-ért a kutya nem veszi meg...Nem értem ezt, ki hogyan határozza meg ezek árát, miközben vevõt találni lehetetlen szinte.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

greg benz
#164963
De ezt nem értem,miért lesz attól értékesebb,hogy hibás?😄

bulba
#164962
ho-ho! Látom van egy UT is a középsõ sorban 😊
A többihez képest mennyire szépen/részletesen kidolgozott?

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

#164961
ilyenem vóót. igaz, tükörrel, meg dobozban. mire megszabadultam tõle, már majdnem veterán lett.

http://ferrari18.blog.hu/

#164960
az ilyen, érdekesen gyári hibás (tehát nem a matrica ferde, nem a fényezés rossz, stb) gépeknek idõvel szépen az egekbe szökik az ára. ahogy a hibásan nyomott bankjegyeknek is.

http://ferrari18.blog.hu/

#164959
õszintén mondom, hogy nem is tudom, mit gondoljak errõl. tény, hogy valami ilyesmi lesz a fejlõdés útja. az már más kérdés, hogy tetszik-e.

http://ferrari18.blog.hu/

greg benz
#164958
Az sem igaz,mert a rendes még olcsóbb is

#164957
Közben én is rájöttem... Na jó éjt az Uraknak! Meg a modellgyûjtésben szenvedõ betegeknek (is) jobbulást! <#wave>
#164956
Vagy gyári hibás, és ezért ennyi az ára... De a gép csak ezt az egyet kúrta volna el a sorból? Vagy a kis kínai keze nehezen mozgott, hosszú volt a 28 napos munkahét.. Akkor inkább legyen rá kiírva rendesen az a Mercedes felirat!
greg benz
#164955
Én sem vettem volna észre,ha nem olvasom el a leírást.
crosspeet: Nem hinném,hogy ettõl lenne hamisítvány,akkor nem a mercedest kéne elírniuk,hanem az autoart-ot😊

#164954
Tényleg az van ráírva a szelepfedélre, ez meg hogy lehet??????
Hamisítják az Autoart-ot??? Beszarás...
bency
#164953
Nah ez érdekes 😄DD Észre se vettem volna ha nem mondod 😄

:) Semmi okosság :P

greg benz
#164952
Vannak még érdekes cuccai.
Evo merci,"merceds" motorral😄

Ez hogy lehet?😄

Harly18
#164951
A postaköltség is valami hiper gyors lehet $327-ért...lehet teleportálja 😄

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#164950
még mindig hihihetetlen 😄DD
#164949
apám milyen vétel... kár hogy nincs most annyi zsé a zsebembe. <#wow1><#zavart1>
Dofekné
#164948
Van itt egy "akciós" modell.
Valami igazi barom árulja !!!!!!!!

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Dofekné
#164947
Ne csessz! Ahol már hó van nem lehet jó hely. 😄

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

GrandVitara
#164946
Hali! <#wave>
Részemrõl is jó estét mindenkinek!
Ilyen király helyen voltunk:


Friss fotók a friss hóról! 😊
#164945
Az igen 😮
Porsche 918 Spyder silvermet. with carbon ( Dealer edition ) - Q1- 2011 AutoArt 1:18
77983 PORSCHE 911 3.3 TURBO - DARKGREEN METALLIC

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

bency
#164944
Szerintem nagyon jó lenne ha lenne gyárilag is,elvégre ez nem olyan mint a legyen nyitható mindene és akkor nagyobb rések lesznek,ez esetben nem kell tartani ilyesmitõl,szóval simán be lehetne vállalni.

:) Semmi okosság :P

Hornando
#164943
A Kínai gyártók között már vannak elsõ fecskék, akik ilyesmi világítással kínálják egyes portékáikat.
Persze ezen nem kell csodálkozni, mert az eltolható tetõablakok és a behajtható tükrök is már évek óta jelen vannak a kínai modellek többségén.


Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#164942
biztos, hogy valamikor valamelyik bátrabb gyártó kijön egy ilyennel gyárilag.

http://ferrari18.blog.hu/

Hornando
#164941
Szerintem ez a modellgyártás egyik lehetséges jövõbeni iránya...

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#164940
Legszebb 02-es bömös!!! <#buck>
#164939
fiúk, kéne nekem valami pekingi modellboltcím. nem tud valaki ilyet nyomozni?
#164938
Az a Revell Kapitan már az MCW-n van 69 euroért, gyári bizony..
#164937
További képek a bécsi modellkiállításról!
Nem csak autómodellek !

Bécs Modell kiállítás 2010 fotók

ELADÓ MODELLJEIM: http://picasaweb.com/rallymodels

Gallardo007
#164936

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

#164935
Hello!
Gyárinak kell lennie mindenképpen szerintem, mert a Revell hivatalos standján volt kiállítva.

ELADÓ MODELLJEIM: http://picasaweb.com/rallymodels

schumimodells
#164934
A tied is irigylésre méltó.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

BMW FAN
#164933

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#164932
Te inkább azt old meg mitõl vagy büdös?😄DDDDDDDDDDDDDDD<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#164931
Nem volt rajta, de két oldalú ragasztó, vagy egy ragasztó pisztoly megoldja a felhelyezés problémáját! De inkább kétoldalú ragasztót javasolnék az biztosabb.
w77d
#164930
megoldalak én téged mingyá bazki XXXD

Hornando
#164929
Pedig én még csak kiscserkész sem vagyok, mondjuk ehhez a csávóhoz képest... :-)))

Szerintem ez az igazán irigylésre méltó gyûjtemény...

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Kicsizoli
#164928
A Bordó vagy barna színû (fehér tetõvel) Kapitan az gyári? Mármint nem umbau?

Bocsi tudatlan voltam..

Készülget a gép lassan, de biztosan..