Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#165076
ne reménykedj, csak Dofekékkel próbálok megértõ lenni XXXD

bency
#165075
Németországba SINGEN be van modellüzlet?HOl tudnám megnézni,elég fontos lenne...

:) Semmi okosság :P

GrandVitara
#165074
Már rájuk engedte a rotikat! <#eplus2>
BMW FAN
#165073
Tudtam Lala,úgy tudtam pázze hogy ratyivagy😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#165072
hát igen, két férfi meleg ölelések közepette egyesül, nincs is ennél szebb....

Garva03
#165071
Doffek készítenél képeket a smartjaimról. Hogy haladsz velük?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#165070
Az autoart gyártja, 100 db-os limitált széria (asszem) ára a csillagos ég, de olyan 500 euró körül mozog... jah és szigorúan csak e-bay

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Daniel BMW
#165069
Nem, majd jövõre talán tervbevesszük 😊

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

bulba
#165068
Köszi! Igen arra gondoltam. Már egy ideje én is tervezek egy UH modellt 1:43-ban, azért (is) érdeklõdtem.

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

#165067
Nekem csak egy ilyen van, szerintem a legszebb Nissan (na és persze a 300ZX twin turbo összkerékhajtás, illetve kormányzás....) Zolitól van, bár fiatalkorú még ez az R34-es a többi pajtabeliekhez, de kihagyhatatlan volt.


Dofekné
#165066
Szóval: Akkor nem titeket látott ott Gyuribátyánk.

(kihagy ez a rohadt klaviatúrhám)

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Dofekné
#165065
kkó nm ik áo guibátánk ot

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Daniel BMW
#165064
Nem vótunk'

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Dofekné
#165063
Hi! voltatok Ti a bécsi mollebözén?

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#165062
tel közelben vagy?

#165061
Háth elvileg qrwa drága, habár konkrétumra én is kíváncsi vagyok. 😊

kgb12
#165060
Szép estét mindenkinek!Ilyet hol lehet kapni ki gyártja és mennyi be kerül egy ilyen szépség?Választ elõre is köszönöm!

Manchester United FC

GrandVitara
#165059
Ja-ja! Volna mit beszerezni onnan!
Dofekné
#165058
akkorhát egyesüljünk! 😄

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#165057
én Vitarával beszéltem még múlt héten, hogy csütörtökön lehet lesz belõle valami

Dofekné
#165056
No, Vitaráék, vagy anybody: Modelissimo???

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Garva03
#165055
Az evo 2 csak rendszámosan jött ki én úgy tudom, még a limitált dealer is rendszámos, csak van melette egy kártya...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#165054
aha, én azt hittem, hogy az volt rajta, feliratosan jobban néz ki mint rendszámosan

Willi Betz
#165053
Gõzöm sincs,hogy eredetileg milyen😄 Én már utólag raktam rá feliratosat.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#165052
rohaggyále XXXD

#165051
ha jól emlékszem Neked nem rendszámos, hanem feliratos a rendszámod helye?

#165050
hello<#wave>
Willi Betz
#165049
Abban biztos,hogy veled szóba állok <#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#165048
de te hibás vagy

Willi Betz
#165047
Mercedes-Benz,enyém az nem hibás😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#165046
mi van ez evo-d szelepfedelén?

#165045
a pólusban meg a lurdyban van/volt valami ótós tuningbolt én ott láttam néha ilyen 1:87 kulcstartókat

Willi Betz
#165044
Umbra van az aljára írva. Biztos,hogy létezik Ladában is,csak utána kell járni😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Rezs
#165043
Ki gyártja ezt? Volt annakidején bburago is ilyen kulcstartó-design, de nekem volt egy kockaladám, és nem hiszem h bburago volt. Meg szeretném keresni megint a ladát, hátha lehet valahol kapni😊

Oversteer is when the passenger is scared, Understeer is when the driver is scared.

bardocz
#165042
A távirányítós autók hogyan tartoznak bele a modell kategóriába? Eddig azt hittem, hogy amit egyben megveszünk, modell, amit darabokban, és mi rakjuk össze, az pedig a makett. De látom ennél bonyolultabb. Tényleg, valakinek van távirányítós kocsija? Rendesre gondolok most, nem a játékautókra.
Hornando
#165041
Ha AUTOart Signature editionrõl van szó, akkor nálam a Mazda 787B #55 az elsõ számú variáns. Arra pályázok már évek óta, de olyan ritka és drága, hogy egy darabig még biztosan álom marad.
2008-ban San Marino-ban találtam egy példányt 160 Euróért, de azt akkor kihagytam. Na ezt azóta is bánom! Mára már dupla annyiért tûnik fel egy-egy példánya.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Garva03
#165040
Helló 1000 éve nem hallottam felõled! Mizu?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#165039
NNa, Nándikám, erre a biciklire kimondom az einstand-ot.
#165038

#165037
idénre elég egy signature😊 , továbbra is inkább R34 fan vagyok

#165036
Beautiful!
Hornando
#165035
Nissanosok, GT-R fanok, Ehhez mit szóltok?
Autoart Signature Nissan GT-R Test Car.











Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Hornando
#165034
Visszatérve az Ason Martin One77-hez, Ti nem látjátok benne picit a Ford GR-1 koncepciót? Valahogy nem tudok elvonatkoztatni ezen két járgány hasonlóságától. Mert a sziluettjük szerintem nagyon hasonló. Persze ezeket az elképesztõ arányokat már az õs modellel megalapozták.






Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#165033
Ok! <#vigyor3>
Hornando
#165032
Meglátom mit tehetek érted. Persze csak a hétvége jöhet szóba, mint fozózási alkalom. Viszont hétvégére már jó néhány fix programom van.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Hornando
#165031
Ízléses képek, de azért az ajtók illesztése oldalanként eltérõ. Szerintem ilyesmit manapság már a Mondo sem engedhetne meg magának...
Már jó ideje a piacon vannak ahhoz, hogy elvárható legyen tõlük a fejlõdés, ami azért szemmel látható. Persze ez az Aston nem csak az illesztései miatt nem prémium modell. Ahogy nézem nem nyitható a hátsó traktus, na nem mintha sokat lehetne bele pakolni. De akkor is.




Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Daniel BMW
#165030
Napot!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#165029
Ha lehet, érdekelne még Porsche képek tõled!!! Nagyon bejönnek azok a gépek. Köszönet!
#165028
Jöhet hétvégére majd az a GT2 és Countach páros. Hátha nem sírom el magam... Úgyse látjátok, majd azt mondom hogy nem <#finom>. Thanks!
bency
#165027
Igen az biztos,nekem is megvan a legtöbb lementve a számitógépre 😛 De nagyon csalóka képek 😛

:) Semmi okosság :P