Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

schumimodells
#166325
Mit nem értesz rajta?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Töky 007
#166324
Furán-Fura inkább kétszer megnézem a ööö Titanic-ot mint az Avatart 1* :c

Willi Betz
#166323
Te meg azt sem érted miért vagy majom XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#166322
Úgy az egészet,túl nagy a kavar számomra benne😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#166321
hagyd, a Gabi azt sem érti ami egyértelmû XXXD

bency
#166320
Mit nem lehet érteni? XD

:) Semmi okosság :P

bency
#166319
NAaaaa,borzasztónak semmikép nem mondanám,nekem is angyon tetszett,2x vagy 3x....sõt, 3 napig töltöttem egy 46 gigás HD verziót majd nagy tv n megnéztem 😛

:) Semmi okosság :P

Willi Betz
#166318
Én a mai napig nem értem azt a filmet. Pedig rászántam magam és megnéztem együltö helyemben.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Töky 007
#166317
Mondjuk mindenkinek más az ízlése egyérelmûen de szerintem borzasztó volt 😄

Töky 007
#166316
Vááá a Ne Légy Barom elsõ része meg aBad Boys Tolvajtempó is fasza 😄

schumimodells
#166315
Nekem nagyon tetszett.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#166314
Jajj igen,Borat ot kifelejtettem 😄DD

:) Semmi okosság :P

bency
#166313
Nem tudom én csak igy tudom leirni 😄

1.Horrora Akadva 1-2-3-4,Feketék fehéren,Requiem egy álomért
2.Fûrész 1-2-3-4,Walk To Remember,House On Haunted Hill
3.Halál a Niluson,Fegyvernepper,Tolvajtempó,Halálos Iramban széria
4.Eurótura,Forest Gump,Halálsoron,Eredet,Grindhouse-Halálbiztos
5.Pokoli Lecke,Másnaposok,Casino,Nagymenõk(GoodFellas)

És még sok sok....😛

:) Semmi okosság :P

Lunatic83
#166312
ötöt én se tudok felsorolni, mert rengeteg van...
de egy pl.: Haláli Hullák Hajnala
szeretem a Simon Pegg-el készült filmeket...

Xbox Live: Lunatic HUN

Willi Betz
#166311
Schindler listája nem rossz,bár én nem szeretem az ilyen stílusu filmeket. Viszont Liam Neeson jó színész. Háborús filmbõl én a Kelly hõseit szeretem😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Töky 007
#166310
Már bocs hogy így beleírok de az AVATAR??? 😄D

schumimodells
#166309
Az én kedvenceim:

1 Schindler listája
2 Avatar
3 Terminator 2
4 Star Wars
5 Forrest Gump
6 Ellenség a kapuknál.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Töky 007
#166308
1. Fûrész Sorozat
2. Hitman
3. Hazárd Megye Lordjai
4. Jackass
5. Horrora Akadva
6. Feketék Fehéren
7. Jay és Némabob
8. Borat & Brüno
9. Pofa Be 😄DD
10. Taxi Sorozat

Meg még kb. 1000darab film 😄DD

Daniel BMW
#166307

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

schumimodells
#166306
Mindkét páros nagyon jó.<#eljen><#eljen><#eljen>

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Töky 007
#166305
Basszus azt hittem ez 1:43 😊))))))))))))

Falkon
#166304
1. Hazard megye lordjai
2. Másnaposok
3. Üvegtigris 1-2
4. Convoy
5. Nagyfiúk
6. Páros mellékhatás

Kb ez.

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

Willi Betz
#166303
Ha megkéne neveznem akkor Walter Matthau és Jack Lemmon filmek,valamint Bud Spencer-Terence Hill...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Daniel BMW
#166302
Ejj, ennél nehezebb kérdést... Marha sok film van, amit szeretek, 99,99%-ban vígjátékokat nézek.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Daniel BMW
#166301
norev.hu-nál 10500-ért adogatták

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Willi Betz
#166300
Nekem hangulat függõ. Kimondott kedvencem nincsen,csak olyan ami tetszik.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

schumimodells
#166299
Clio Williams 200 lej
Clio V6 UH 130 lej

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#166298
Ha már filmekrõl van szó lássuk,kinek mi az öt kedvenc filmje?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Daniel BMW
#166297

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Töky 007
#166296
Cli,Clio,Clio,Clio,Clio, milyen árban volt?

schumimodells
#166295
Köszi,már nagyon várom mindhármat.

Neked lesz valami új mostanában?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#166294
Nagyon klassz mind2,grat 😊

:) Semmi okosság :P

bency
#166293
Igen a Kör az nagyon jó kis horror film 😛

:) Semmi okosság :P

Daniel BMW
#166292
Clio<#eljen>

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

schumimodells
#166291
Jaa,ez a kettõ is jön jovõ héten.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#166290
Nekem a Kör a kedvenc horror filmem,na meg a Rémálom az Elm utcában sozozat.Viszont a 2010-es remake elég gyenge fõleg,hogy nem Robert Englund játsza Freddy-t,valahogy igy,nem az igazi.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Willi Betz
#166289
Pihennyél!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#166288
EEELKAPLAK

bency
#166287
Érdekes 😛

:) Semmi okosság :P

Lunatic83
#166286

Xbox Live: Lunatic HUN

Töky 007
#166285
<#nyes>

Töky 007
#166284
Ez jóóóó!! 😄 UH-t még nem láttam, Revell-em már volt az szép.

Willi Betz
#166283
Ez jó😄 Ismerek valakit aki ezt nem tudná elolvasni,te is ismered. Lajos az illetõ neve😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

schumimodells
#166282
UH

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#166281
A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eigyk tnuamálny áítllsáa sznreit a
szvkaaon bleül nincs jlneestõgée anank, mkénit rdeeözndenk el a btûek:eyeüdl az a fntoos, hgoy az eslõ és az uolstó betû a hlyéen lygeen; ha a tböbrie a lgnoeyabb özeássivsazsg a jleezmlõ, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó mraad. A jnleeésg mgáayzrataa az, hgoy az erbemi agy nem eyedgi btüeket, hneam tleejs sazakvat ovals. Íme a bzonytéik. Úhygoyg tnseseek egnem bkébeén hyagni a hleyrsesáíi fmonisáokgkal.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Töky 007
#166280
Revell vagy UH?

schumimodells
#166279
Sziasztok.
Lesz egy ilyenem jövõ héten.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Willi Betz
#166278
Kb annyit lehet rajta röhögni ja,de teljesen más humorú.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Töky 007
#166277
😄D ez jó, tök másnaposok feeling.

bency
#166276
Láttuk már 😛 Jó kis film,fõleg mikor a nyilat fellövi...xD

:) Semmi okosság :P