Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#166375
a Californiának van már gazdája, a 328 az enyém marad.

http://ferrari18.blog.hu/

schumimodells
#166374
Piros GTB-t nem szerzel be magadnak?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Hornando
#166373
Гаврило Принцип alias Gavrilo Princip

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?

schumimodells
#166372
Grat.Mindkettõ saját?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Garva03
#166371
Mennek eladásra?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#166370
Labdacs pakkot kapott:


http://ferrari18.blog.hu/

schumimodells
#166369
Azért egy ember mennyire meg tudja változtatni a vilávtörténelem menetét.Nem,nem Hitlerre gondolok,hanem a Fekete Kéz nevû szervezet tagjára (nem jút eszembe a neve),aki 1914-ben lelõtte Szarajevóban Ferenc Ferdinándot.
Ha ez nem történt volna meg,akkor nem lett volna elsõ világháború (bár lehetséges,hogy a franciák és a németek között igy is,úgy is lett volna háború elzász-lotaringia miatt),viszont ha nincs elsõ világháború,akkor nincs második sem,mert az második az elsõbúl következett és ugyebár a nácik is az 1.vh. utáni állapotok miatt kerültek hatalomra.
Másrészrúl viszont,ha nincs 1.vh. akkor a nagy októberi forradalom sem tört volna ki,mert annak is a háború volt az egyik oka,gondoljunk arra,hogy amint hatalomra kerültek a bolsevikok,azonnal kiugrottak a háborúból.
Ha viszont nincsen 1.vh. akkor nincsen Trianon sem...

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

w77d
#166368
jah... amúgy ebben a témában két nagyon jó könyv amit érdemes elolvasni (én nagyon élveztem mindkét könyvet és nagyon sok információt tartalmaz:
Milton Shulman: Vereség nyugaton
Robert Kershaw: Háború virágfüzérek nélkül

ha érdekel a téma akkor alapmûvek, de meg lehet még fejelni pár olyannal a teljesség kedvéért, mint:

Chris Bishop: Idegenlégiósok a harmadik birodalom szolgálatában
M.K Barbier: Kurszk
DR.Cris Mann: SS-Totenkopf
Andrew Roberts: Hitler és Churchill, A vezetés titkai


többek között ezeket tudom saját tapasztalataim és élményeim alapján ajánlani, de van még jópár hasznos irodalom a témával kapcsolatban.

schumimodells
#166367
Inkább az ukránok voltak náci pártiak,na meg is kapták a magukét a szovjet gyõzelem után Szálin atyuskától.

A Harmadik Birodalon c. filmet láttad e?
Arról szól,hogy mi lett volna ha...

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

w77d
#166366
ne felejtsd el, hogy nagyon sok orosz harcolt a németek oldalán.. pontosan 9 hadosztály, köztük az elég sikeres 29. Waffen-SS gránátoshadosztály (1. orosz gr.hadoszt) és az 1. orosz SS dandár...

schumimodells
#166365
A keleti fronton elkövették azt a hibát,hogy igen keményen viszonyúltak az orosz néphez,mert a ruszkikat könnyen át lehetett volna állitani a saját oldalukra,mert Sztálin terrorjától már szivesen szabadúltak volna.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

w77d
#166364
kétfrontos háború az elsõ szakaszban még bírható, mivel Franciaország eleste után már nem kellett jelentõs ellenállásra számítani, indulhatott a Barbarossa hadmûvelet keletre. Ami keresztbe kúrta a terveket az az USA hadbalépése és az Angolok "megélénkülése".... Illetve a keleti fronton az, hogy az eredetileg 4 hónaposra tervezett hadmûvelet belefutott a télbe és az évi "raszputyica" idõszakba..

Garva03
#166363
Leó Itt vagy? Fontos lenne!

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#166362
Turbo power😊

schumimodells
#166361
Az sem volt semmi,hogy a Ryan közlegényt kiütötte a Szerelmes Shakespeare.
Na meg '77-ben a Star Wart-t az Annie Hall.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#166360
Kétfrontos háborút folytatni,háááát...Nem is tudom,hogy tényleg komolyan gondolták,hogy gyõzhetnek? Volt olyan idõszak,amikor négy fronton harcoltak.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Willi Betz
#166359
Eddigi tapasztalataim szerint csak az ócska filmek kapnak díjakat. Természetesen jelölést kapnak a jó filmek is. Egy filmrõl tudok ami Oscar-t kapott az pedig a Forrest Gump.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#166358
ez így van. Hitler legnagyobb hibája az önfejûsége volt. Ha a tisztjeire bízza az egységek irányítását, akkor teljesen másként alakul a történelem. Gyorsabban reagálhattak volna az egységek a parancsokra ha közvetlenül kapják azokat, mint úgy hogy egy teljes hivatalon átmentek azok a parancsok. Meg a visszavonulás sem hátrány néha a késõbbi újraszervezés miatt. Illetve még az is az õ számlájára írható, hogy nem ellenõrizta a tiszteket és nem büntette azokat a kihágásokért...

schumimodells
#166357
Nekem egyáltalán nem tetszett egyik rész sem.

A Hurt Locker meg miért kapott Oszkárt,ezt mai napig nem tudom.Borzasztóan gyenge film volt,még sztorija sem volt.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Willi Betz
#166356
Randal szavaival élve: "Az a film másról szem szól,minthogy egy rakás ember baktat" 😄DD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Töky 007
#166355
Abba nekem a szörnyek tetszettek ahogy meg vannak csinálva 😄 De maga a film kuka.

Daniel BMW
#166354

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Willi Betz
#166353
És a Gyûrûk Ura? Abban még a hülye fák is sétáltak😄DD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#166352
Arról õk sem tehettek,hogy a vezetõjük egy vadbarom szobafestõ volt😄D

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#166351
az jó volt. végre egy film, ami rámutatott hogy a náci németek is érzõ emberek voltak, sõt sokan köztük a hazájukat szerették és védték, ugyanúgy belsõ, mint külsõ erõktõl...

schumimodells
#166350
A Walkür,hogy tetszett? Nekem nagyon.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Daniel BMW
#166349
Keményen tolják 😄D

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Töky 007
#166348
Úristen akkor már 4óra hossza lesz... xD

Willi Betz
#166347
Jól nyomják😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

schumimodells
#166346
A fõhõs egy háborús veterén,az ikertestvére volt a tudós,de egy rablógyilkos megölte a tárcájáért és õvele helyettesitették,mivel csak õ irányithatta a már kész Avatart.Kényszerhelyzetbõl választották õt,Sigourney Wiewer sem repdesett az örömtõl,hogy egy rokkant katonát kapott egy tudós helyett.
November végén kijön az Avatar Special Edition kiadás DVD-n,ami 25 perccel kibõvitett változatot takar.Nézd meg,hátha igy jobban megérted a filmet.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Töky 007
#166345
Egyet értek...

Daniel BMW
#166344

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Töky 007
#166343
Bocs hogy mégjobban be OFF-olok de ezt nézzétek meg 1:40-tõl:

w77d
#166342
-.-

w77d
#166341
nincs öt... rengeteg kedvenc filmem van... kedvenc kategória van: világháborús mozik. Szeretem a harmadik birodalomról készült filmeket is, de fõként azokat ami hiteles, vagy ahhoz közelít... a "fúúúj gonosz szar néémetek, jó szövetségesek" beállítást nem komálom annyira.

Willi Betz
#166340
Star Wars-ból én a régieket szeretem. Az újak szerintem bénák...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Töky 007
#166339
B@szus tényleg 😄 öregszem már látszik xDD

Willi Betz
#166338
Az Naboo volt😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#166337
Az is homár,tehát mindegy😄DDD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

schumimodells
#166336
Neked mi az öt kedvenc filmed?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Töky 007
#166335
Úristen ez az Avatar dúrvább mint a Star Wars 😄 abba is volt Navi bolygó vagy mi.. 😄

Willi Betz
#166334
Az elején már gubanc van. A tolókocsis fószer miért tolókocsis? Meg,hogy kerül arra a bolygóra vagy mire ahol vannak ezek a kék lények? Szóval bonyolult...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Töky 007
#166333
W77D kellett volna oda 😄

schumimodells
#166332
A Na'vi-k élnek ott,nem az Avatar-ok.Az Avatar a mesterségesen elõállitott na'vi távirányitású test,amit emberi agy irányititt.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Daniel BMW
#166331
Én nem láttam, nem is vagyok kíváncsi rá, de benne volt a köztesvizsga anyagában és el kellett olvasni egy baromi hosszú cikket, elmeséljem? XDXD

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Töky 007
#166330
😄D van benne valami 😄DD

Willi Betz
#166329
A Titanic nem rossz film,kicsit nyálas,meg a homár Dicaprioval szerintem elcseszték a szereplõket...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#166328
nem az avatarok ellen harcolnak hanem a naavik ellen

Töky 007
#166327









bency
#166326
Szerintem 10 perc után mindent megértesz...Az emberek valami nemes követ bányásznak,de ahol bányásszák,ott élnek az Avatarok(nagy magas kék emberek xD ) Az emberek ugy próbálják meg elküldeni az Avatarokat,hogy belebujnak a testükbe igy tudnak beszélni velük...ennyi...nem értem mi a nehéz 😛

:) Semmi okosság :P