Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Leo 1991
#187670
egy összkerekessel is lehet farolgatni mint egy hátsókerekessel,csak ott annyi a különbség hogy ugye ott az elsõ kerék is kapar így azért "biztonságosabb"<#smile><#smile><#smile>

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

Willi Betz
#187669
Elsõ kerekes autónak annyi a hátránya a hátsóval,ami utcai használatra vonatkozik,hogy a hajtás és a kormányzás egy helyen van. Tehát a féltengelyek hamarabb megadják magukat mint egy olyannál ahol külön van a kormányzás és a hajtás.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

KDavid850522
#187668
Van benne valami, de ezért mondják hogy FÉRFIAKNAK hátsó kerék, mert nem játék, észnél kell lenni, míg egy elsõ kerekes oda kapar, ahová tekered a kormányt. Na de, nem vitatkozok én, mivel mindenkinek meg van a maga indoka, miért és milyen autót választ! <#wink>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

w77d
#187667
így van

Töky 007
#187666
Pláne télen 😊

w77d
#187665
közútra semmiben nem különbözik egy hátsókerekes az elsõtõl. A trabant és a passat különbözik, mivel az utóbbi kényelmesebb, komfortosabb.

pályán lenne értelme a hajtásról vitatkozni, közúton nem, mivel egy és ugyanaz. Azt nem értékelem pozitívumnak közlekedésnél, hogy véletlen nagy gázra kidobja a seggét, az inkább negatívum...

KDavid850522
#187664
Persze-persze, de tudod, egy Trabant is el visz ugyan oda, mint egy Passat! Kb. ennyivel tud többet egy hátsókerekes! <#nyes>
De õszintén szólva, nekem az autó viselkedése tetszik gázadásra stb...

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

w77d
#187663
nem áll szándékomban.. tehát miben tud többet egy utcai hátsókerekes mint az én elsõkerekesem?

BMW FAN
#187662
Büdös😊))<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

bency
#187661
Jajj Boldogat Angelhost! 😄

:) Semmi okosság :P

bency
#187660
Faroltasd meg isteniesen az Opeled vagy vadulj úgy vele mint egy hátsókerekessel:S

:) Semmi okosság :P

BMW FAN
#187659
Napot!

Boldogat Angel<#pias><#pias><#bohoc>

Grat mindenkinek az új gépekhez!

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#187658
miért tud többet egy hátsókerekes? az enyém is megy, kanyarodik, gyorsul megáll, kényelmes stb...

#187657
Idenézz Danny!




http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#187656
Sziasztok !

Angelghost !

Boldog születésnapot kívánok !
A Zsoltoknak pedig boldog névnapot !

A vásárfiákhoz meg gratulálok !

KDavid850522
#187655
Hááát...amíg én be nem ültem egy hátsókerekesbe, én is azt hittem! <#nyes>
De van egy mondóka:

Nõknek elsõkerék, balfaszoknak összkerék, férfiaknak HÁTSÓKERÉK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <#taps><#taps><#taps><#taps>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

w77d
#187654
nekem elsõkerekes a verdám és mégis mindenre jó.

Garva03
#187653
<#taps><#taps> Így igaz...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

KDavid850522
#187652
Egy kis filozófia az erre fogékonyaknak (az alsó kép szabadon választott mindenki számára, a kép mondanivalójának értelmében)! <#nyes>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Garva03
#187651
Van egy eladó evo 2 versenygép a racing-bazar.hu-n, 3 milla, de nem eredeti benne a motor, meg az elsõ lökhárítója se eredeti, és mire utcai kocsi lenne belõle...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#187650
Köszi!
#187649
Köszi!
Garva03
#187648
Csak azt nem írtam le amit akartam... Ha kiadnák tuti megvenném Õket...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#187647
Hát figyelj,én nem merek belekezdeni a c36 Amg Dtm-ek gyûjtésébe, mert amilyen hülye vagyok megvenném mind, Utána meg jönnének az újabb C dtm-ek... És ha azok is megvannak, akkor már mindegy, ha a clk-kat is begyûjtöm... És ez egy lavinát indítana, mint a 9-es Evo 2...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#187646
Evolution 1-t kéne kiadniuk még és a Class 1/EVO III-t.


.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#187645
Hát igazából már azt is elhoztam Zolitól... Bõrlehúzás ide, vagy oda, Nálam ott fog állni mind... És ehhez még hiányzik: Senna, világos 2,3 , Ezüst Dtm-es 2,5 , Ezüst, bordó 2.0 szóval van még...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#187644
De valójában csak a 2.0 hiányzik neked. Többi az meg bõrlehúzás volt úgy is.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#187643
Nekem elõször mást jelenített meg... De én nem tudom javítani... Igen a Dtm-esek..

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#187642
Sajnos ez a Rosberges még nincs meg 😞 Sõt... Mondhatnám, hogy 4-bõl 3-om hiányzik...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#187641
Hát azt írtam. A DTM-es autók,Ludwig és Thiim.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#187640
Nem, azok 2.5-ösök... Amire Te gondolsz azok a Sannás, meg Laudás változatok...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#187639
Azok ugyanúgy 2.5-16V-k. Én nem vagyok színbuzi! 😄DD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#187638
És hol van a 9-es, vagy a 11-es?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

KDavid850522
#187637
A "macifejes" a legjobb!!!!!!!!!!!!! <#taps><#eljen><#worship>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

w77d
#187636
még 1x megkörnyékezed a seggem és meghalsz XXXD

Garva03
#187635
Hát sorry. Van több is fent ennyiért, vagy olcsóbban! Jó, mondjuk erre még regadó, meg ilyenek...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

w77d
#187634
nanemááár ez hányinger. Még azt sem mondhatjátok, hogy ez igen, mert ritka és gyári. Ez egy szétcseszett alapból is randa kocsi..

Willi Betz
#187633
Így most már teljes a 190-es sör..izé sor XD



Tényleg Lala,hogy ízlett a seggedben a flakon? 😄DDD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#187632
Hát ehhez csak gratulálni tudok! Bár nézzük a jó oldalát a dolognak: használtan valaki jól fog vele járni. Mert 4-5 év múlva nem nagyon fogják megfizetni a "benzintemetõt" Mondjuk én ilyenkor gondolok bele, hogy ki lehetett az az idióta, aki megvette anno újonnan a mostani twingónkat (abs, szervo, bõr,klíma, 4 légzsák, stb...) Az se lehetett olcsó...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

bency
#187631
De a Passat sem ér annyit,és az még kultusz se 😄

:) Semmi okosság :P

KDavid850522
#187630
Én nekem most ez az etalon M3-asból:

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

w77d
#187629
0km? ennek valami baja van, vagy valami nem tiszta vele. Ennek ennél jóval több az ára ha tetszik ha nem...

Willi Betz
#187628
Ugyan az mint a sima,csak a bodé más.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#187627
kultusz autó ide vagy oda ennyit közel sem érnek...

Garva03
#187626
Na ez már barátibb!

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

w77d
#187625
a cég vette 18-ért mondtam már..

Garva03
#187624
Hát ezek hülyék...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

KDavid850522
#187623
Ezek szépek, bár az áruk szerintem egy picit eltúlzott...de kétség kívül értékes darabok, és inkább egy ilyen "fos" 20 éves tragacs, mint a Passat!!! <#nyes><#eljen><#taps>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

bency
#187622
Ez egy kultusz autó...

:) Semmi okosság :P

Garva03
#187621
Ha nem titok Ti mennyit adtatok ezért a passatért?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.