Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#187620
"És ez mi? Vakdugó?" XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#187619
nna az az igazi barom aki ennyiért ilyeneket vesz, mikor akkor már tényleg lehet olyan verdákat kapni hogy megszólal. jóvan ne passatot de ennyiért ennél 10-szer különb járgányokat kapni..

Willi Betz
#187618
Óóó...van választék bõven. Bmw,Mercedes...és ezek prémium márkák.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#187616
Hát weed de! Még újonnan is veszel helyette egy komoly audit/bmwt mercit, vagy egy lexust...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

w77d
#187615
újonnan nemigazán...

bency
#187614
Igy van,akármilyen 3.6 os moci van benne.....nagy barom aki megveszi.

:) Semmi okosság :P

Garva03
#187613
18 milláért már nagyon sok sokkal jobb és erõsebb kocsikat lehet venni!

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#187612
Hát weed a következtetés: 18 milláért passát! Hát a világ legnagyobb hülyesége!

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

w77d
#187611
nem medve, bagoly XXD

w77d
#187610
tegyük fel, hogy igazad van és tényleg 10misit kéne kipengetni egy ilyen fosért (amit azért nem hiszek el, sõt a felét sem hinném). Az a passat amivel ma voltam másfél éve került 18 millióba.. szorozz oszz vonjál ki adjá össze és vond le a következtetést...

Willi Betz
#187609
Csak a belsõ színe olyan mintha egy medve beleszart volna XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Daniel BMW
#187608
Csak egy VW.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

bency
#187607
40.000 euró egy M3 E30 jó állapotban.A szar Passatod hol ér annyit?

:) Semmi okosság :P

w77d
#187607
de jó lesz nekem XD

Garva03
#187606
Hát ebben nem lennék biztos...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#187605
Most egy régi zöld clk-ra és egy régi S re alkudozom. ha nem jön össze lesz a kettõ helyet kicsit megpótolva az S600 ... 😄

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

w77d
#187604
mé lenne cikibb?? 😄 az legalább autó, a való életben kb 20x drágább és jobb is XD

Daniel BMW
#187603
Jaaa, az más 😊

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Garva03
#187602
Hát igen... De azóta Én voltam már nála...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Daniel BMW
#187601
Az jó börze volt (mondjuk a mostani is jó volt, sok ember, sok árus, volt vásárfia is...) 😄

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Garva03
#187600
Tudom! De a múltkor egy egész utazótáskával jöttem el...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

bency
#187599
Nála most annyi a jó modell jó áron amit vétek kihagyni hogy lehetetlen választani 😄

:) Semmi okosság :P

#187598
Zolinál olyan jó áron van, hogy vétek kihagyni.
Meg gyönyörû modell is!

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Garva03
#187597
Hi! Megnézted az F1-et? Börzérõl valami?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Dofekné
#187596
Jó a pillrag. de csak egy fogpiszkálóhegynyit pöttyet tegyél, de ne a tubusból!!! És elõre jelöld ki a helyét, ahová kerülni fog.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Garva03
#187595
Így elsõre nem is rosz ez az sls (legalábbis képrõl...)

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#187594
Ez gyönyörû! Én is szemezek egyel már jó ideje! És lehet veszek is egyet! Zoli is örülne, meg Én is...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Daniel BMW
#187593
Ezen erõsen gondolkozom.

szerk.: Bár kerék témában még mindig bizonytalanok a kínaiak.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Daniel BMW
#187592
Köszi! Az M-es, ez meg sima.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#187591
Kínai 5-ös


Kínai SLS


Valami új gyártó, a GTA csinálja mindkettõt.

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#187590
Köszi! Neked is 😊
De volt már 6-osod, nem?

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Daniel BMW
#187589
Grat!

A végére becsúszott egy AA 635-ös. XD

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#187588
napot

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

bency
#187587
Gyönyörü! Mind!
<#worship><#worship><#worship>

Weed ha nem tetszik húzzá 😄

:) Semmi okosság :P

Daniel BMW
#187586
Nekem is meg-meg csillant a szemem, mikor kimondtad, hogy Audi TT. XD

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#187585
lehet, hogy mégis a Vitara-klánt fogja gyarapítani? látszott a szemén, hogy mennyire szeretné.<#szeret>
Töky 007
#187584
Köszönöm de nem 😊

#187583
nem szeretnél mégeggyet???
KDavid850522
#187582
Szerintem inkább makett ragasztót használj, mert a pillanat ragasztó kifehéredik, még ahová nem is kerül, a gõze is "fehérít"! Én a Revell ragasztóját használom, pár száz forint...

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#187581
hát igen.nehezen adom ki a kezembõl. ráadásul a "szarért szart" akció keretében cseréltem egy burogo ferrarit egy maisto alfára, hazaérve megnéztem a listát, aztán kiderült, hogy van.....
#187580
neked meg kék lesz a szemed alja,ha legközelebb találkozunk XD
Garva03
#187579
Ejj... Pedig azt hittem egy olyat vettem ma...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#187578
Hát igen abból már annyi fut ,mint a Swiftbõl 😄

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#187577
Szép napot mindenkinek!

Kedves "umbausok"!(Pl😄ofekné...)Az történt hogy az AA.Bugatti Veyronom hátuljáról spontán leesett a hajszálvékony fémlemezbõl fotómaratott EB logó.A kérdésem:Bármilyen pill.ragasztóval vissza tudom ragasztani?Vagy van valami speckós cucc esetleg?Akinek van ilyen tapasztalata jellezze légyszi!Köszi!!
Daniel BMW
#187576
Meg a piros CLK DTM cabrio-t is hozzászámolhatod. XD

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Daniel BMW
#187575
Lehet, hogy szar, de a Passat sokkal cikibb.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#187574
<#ejnye1><#gonosz3>

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

Töky 007
#187573
<#ejnye1>

w77d
#187572
Miiiiii az a piros szar a talapzaton?