Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#187720
És ha jó képem lenne, valami hasonló is születhetett volna...:
(idõvel ....) Hát, részemrõl a vásárfia...




#187719
Szokásos, telefonos rettenet fotóim.... Íme:

#187718
<#vigyor3>
Thanks..! Grat mindenkinek a vásárfiához!
Nekem is lett, nem a börzérõl....
schumimodells
#187717
There is a slim chance that we may be able to reinstate the brand or at least a number of the products, but it will be some time before we know for sure one way or the other.

Most of the remaining ex GMP staff is now working here with ACME and we purchased some of the GMP molds last year, so these lines will continue pretty much uninterrupted.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#187716

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#187715

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#187714
Gratulálok mindenkinek a börzei szerzeményekhez.


http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#187713
Jó estét,

köszönet a jókivánságokért, a börzével kapcsolatos pozitív élmény, hogy nem csábultam el, viszont lehet a versenyautót nem veszek szabályt lehet mégis megszegem és meglepem magam egy soron kívüli egy vagy két Mercivel😊

1 opció:



2es játékos:


mindkettõ vagy egyik sem...ki mit gondol, így teljes lenne a Sec sorozatom

#187712
ez dícséretes. fejlõdsz.
GrandVitara
#187711
Na, megint megkérdem, aztán békén hagylak benneteket ezzel: Modelissimo-s rendelést tervez valaki?
Daniel BMW
#187710
De mindenképp hatalmas lépés volt a Kyosho 240Z-G, már 4 Nissan van otthon, ajjaj! XD

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#187709
Masszírozd rá a Vitarára. Ma a gyönyõrû krómos Tt cabriómat akarta, de én ellenálltam!!!!! Hátha ezzel vigasztalódik.....
GrandVitara
#187708
Ez nagyon klassz modell! Kár, hogy összefirkáltad! XD
Willi Betz
#187707

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#187706
Jó estét.
Crosspetnek ezüst színü 356-os Porsche
Garva03
#187705
Huh elmentem, és milyen parázs vita kerekedett! És azért is beszólok! Sajnos mindenhol van igazság! Én nagyon sokáig csak elsõ kerekes autót vezettem, majd kapcsolható 4x4-est ami alapból hátul hajtott, de az termeténél fogva nem volt alkalmas a sportos közlekedésre. Most meg van egy "normális" hátsó kerekes autónk is sport futómûvel, és tényleg leírhatatlan érzés, amikor a kanyarból kifelé rálépsz, és szinte bekormányozza magát, meg ahogy tol a segge a kocsinak... Az elsõ kerék hajtásnál van egy pont amikor már túl sok mindent kellene csinálnia a keréknek, és már jobb ha hátsó kerekes lesz, mert annak csak annyi dolga van... (Bocs az offért)

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

w77d
#187704
nokiás doboz méret baszod XXXD

Willi Betz
#187703
Abba egy egész Passat belefért. Mondhatnám elnyelted mint a... 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#187702
elfogyott léptem is haza XXXD

BMW FAN
#187701
Azt el tudom képzelni😄DD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#187700

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Willi Betz
#187699
Ja,csak te ittál páleszt. Zöld teának álcázva😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#187698
mi mindig széthülyüljük az egészet XXXD láttad volna a korrupciós zsebemet XXXD

w77d
#187697
fujj bazdmeg és mindenki ezt a szart itta XXD

BMW FAN
#187696
Egész jó börze lehetett ez😄DD<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Daniel BMW
#187695
Igen, az ilyen apróságok azért ott vannak, de remélem várnak vele még egy pár hónapot!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Willi Betz
#187694
Egy ilyen követett el nála behatolást😄D

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#187693
Meg a másikon már 4 kipuff van és a motor is 12 hengeres, ha jól látom.

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

w77d
#187692
egy flakont akart feltuszkolni a seggembe XXXD

BMW FAN
#187691
Adni akart egy cukrot a szádba?😄DDDDDDDDD<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#187690
PÓK BAZDMEG ÍRJÁMÁÁÁ ME EZEK MEG AKARNAK ÖLNI XXXD

Willi Betz
#187689
De õ nem ír,szóval senki nem hiszi ezt el neked! XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#187688
Köszi!

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

w77d
#187687
te meg análisan zaklattál a pók rá a tanúm XXXD

Daniel BMW
#187686
A Hybrid kerekei meggyõzõnek tûnnek.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

KDavid850522
#187685
Oké, béke van tudod: Peace! <#eljen><#vigyor> West Coast! (kár hogy a kezem nem látszik mikor mutatom a W-betût) <#nyes>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Willi Betz
#187684
Én? Te követtél folyton! 😄D

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#187683
rohaggyále ne szólj hozzám az után hogy ma nyilvánosan rámhajtottál XXXXD

#187682
De azt a kínai írásjelekbõl nem tudtam kivenni, hogy umbau-e vagy nem XD

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

BMW FAN
#187681
<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Daniel BMW
#187680
Danny most nagyon boldog! Danny pénztárcája (és Vitaráé is) zokog! XD

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Willi Betz
#187679
Tudod mit szopogassál! Lóf@szt XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#187678
nyugi már vettem be nyugtatót most, elszopogattam egy Paulanert XXD

KDavid850522
#187677
Jól van már, ne húzd fel ezen ennyire magad, az kell még hogy agyvérzést kapj a gép elõtt... <#nyes>
Engem nem tud senki meggyõzni az elsõkerekesrõl, téged meg ugyan így fordítva! Ennyi. <#wink>

Ja! És én is az utcán normálisan közlekedek, de mikor verseny van, indulhat a móka! Egy csapásra kettõt ütsz a hátsóval! <#vigyor>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#187676
Ez nagyon igaz!

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

w77d
#187675
Nem komolytalan egyik sem, de nem a hajtás teszi õket azzá ami. Én csak arra reagáltam, hogy azt írtad hogy az elsõ kerék szarra sem jó. Pont ugyanannyira jó, mint a hátsókerék, az egyik sem több a másiknál. Aki meg csúszkálni akar az menjen versenyautóval versenypályára ne közlekedõ autóval akarjon janizni meg lehordani a többi normális autót...

Willi Betz
#187674
Ez igaz,hogy kidobja,de gázelvétellel és esetleges ellenkormányzással visszahozható. Bár nem származott hátrányom télen abból,hogy hátul hajtott az autóm.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

KDavid850522
#187673
Ezt a Ferrari-nak, Rolls Royce-nak, a Mercedes-nek, a Lamborgini-nek....stb. mérnökeinek is említsd meg! <#nyes> Mind komolytalan autó... <#nyes>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

w77d
#187672
a hátsókerekesnek meg annyi a hátránya az elsõkerekessel szemben, hogy könnyen kidobhatja a seggét és kormányozhatatlanná válik ( hamarabb megadja magát a kasztni). Lehet ezt minden oldalról....

w77d
#187671
egy autó minél biztonságosabb, kezelhetõbb, annál komolyabb. Nehogymár az legyen a jó, ha nehezebben kezelhetõ egy autó. Persze lehet játszani ilyen autókkal a zárt pályán, de közúton nem jobbak. De az, hogy az elsõkerék hajtás szarra sem jó, meg hogy a hátsó való férfiaknak az nagyon butus dolog. Az elsõkerekes autó éppúgy lehet férfias, mint egy hátsó.