Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hornando
#188367


Talk loud say nothing... do you have any tobacco?

#188366
szép ótó, nekem még egy tükör mínuszban van😞

Hornando
#188365

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?

#188364
Ja látom te is tudod, közben...
#188363
Barényi Béla volt az a magyar!
#188362
Errõl hallottam. Ha nem tévedek Barényi Béla volt aki utána a Mercedesnél alkotott maradandót.
#188361
És egy magyar mérnök pert is nyert Ferdinánd ellen, mivel az Õ tervei voltak, vagy legalábbis rendkívül hasonló volt mint formavilágra, mint motorra... Tehát majdhogynem Magyar. 😊))
Daniel BMW
#188360

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#188359
Az elsõ Porschék a bogárra épültek. Helye van a Porschék mellet.
#188358
Jó estét!
Gratulálok mindenkinek az új modellekhez.
Hornando
#188357
Nem tudom élõben milyen ez a szín, de aki látott már vintage Bianchi országúti bringákat, annak beugrik a hasonlóság...
Ezt a Bianchi-nál Celeste green-nek nevezték.




Talk loud say nothing... do you have any tobacco?

Leo 1991
#188356
ÉÉÉÉÉNNNNNNN
dehogyis<#nevetes1><#nevetes1>

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

#188355
Bizony! <#nevetes1>
Hornando
#188354
Ej, de jóképû ez a zöld porsche. Új cucc?

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#188353
Jó estét! 😊
Hornando
#188352
Jó estét!

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#188351
És a múltkori fotómat csak beszúrom megint akkor hát, már a kezemben volt.. <#rinya>
hjajj... lehet beszerzem...

GABEC! hogy látod, sor kerül lassan a "lomod" elszállítására?? <#ravasz1>
Köllene a péz egy vas megpótlására.. 😊))





w77d
#188350
te meg akarsz engem ölni XXXD

#188349
Csak a Schuco kapott ma szavazatot, vazze, zsebbe nyúlós lesz ez a körkérdésem... 😞((
A sajátom is kék.... csak hát ugye..




Leo 1991
#188348
marok Ancsához és Marcsához<#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eplus2>

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

Leo 1991
#188347
Weednek estére<#eplus2>


TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

Willi Betz
#188346
<#banplz>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#188345
ejjj a két ribancot hogy a farkamra venném atyaég XXXD

KDavid850522
#188344
Csak úgy ma is... <#nyes><#taps>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Daniel BMW
#188343

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

KDavid850522
#188342
Szépek is!!! <#eljen><#eljen><#eljen>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Dofekné
#188341
Nekem mindigis az 1303-as volt kedvencem!

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

KDavid850522
#188340
A kék a jó, milyen emelõ bak van alatta, mint az igazin, tiszta zsír! <#eljen><#taps>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Daniel BMW
#188339
Konkrétan az autóról nem tudok nyilatkozni, mert nem igazán a kedvencem... De nekem a Schuco minõsége meggyõzõbb, a részletek. Persze, a szín is sokkal jobb.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#188338
Végülis majdnem Póse... 😊)))
Miért ne gondolkozhatnék rajta... XXD
#188337
Eddig 3-0 a Schuco javára... Fõleg gondolom a szín miatt??? A Mini is szép, de mé' nem különlegesebb kicsit színileg?????? Nagyon snassz a szine a Schuco mellett..
KDavid850522
#188336
Nekem is a kupás zöld Porsche az olyan, hogy élõbe tök más mint képen...
Én is csinálok majd a Lecsusz'-ról, mert most csak a garázsba lekaptam gyorsan, hogy meg tudjam osztani az örömöm! <#taps>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#188335
No1. És nem tucat, értékmegörzõ!!!
schumimodells
#188334
A schuco-t.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Willi Betz
#188333
Szép modelleket kreál a Schuco az tény. Nekem is a teherautó az.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#188332
akarom mondani megszólításilag hogy: "Hé!!!"
#188331
Hé44 Ez egy Kehes 996-os??? <#eplus2><#nevetes1>
#188330
Csak az 99ojjró, a másik meg 59.... Láttam élõben és bele is szerettem...

HARLY!!!!!!!!!!!!!!!!! HARLY!!!!!!!!!!!!!HARLY!!!!!!!!!!!!!!
A MINICHAMPSRÕL DOBHATNÁL NAGYOBB FOTÓKAT, ha olvasol minket mostanában..

(Amúgy pont olyan babakékben van nekem is itthon, csak Road Legends '67.)
Daniel BMW
#188329

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#188328
😊)) Hétvégén tolok rendesebb képet, remélem ott vissza adja az igazi színét. Inkább pasztelesebb, nem ilyen erõs szín mint itt a képeimen...
KDavid850522
#188327
Szerintem is a kék a nyerõ, fehér csíkos gumikkal! <#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#wink>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Willi Betz
#188326
A mexikóit

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

KDavid850522
#188325
Szép ez a zõd' Póse'! Nagyon tetszik a színe, haveromnak hasonló színû a Zsigulija! <#eljen><#taps> De a többi és szép, a Welly Porsche-jén gondolkodom én is, csak nekem sárgába kéne, mert jön a nyár, oszt' az nyári szín! <#vigyor>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#188324
kivárom! 😊)
Daniel BMW
#188323
Grat!<#eljen>

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Daniel BMW
#188322
A strandkorlátkéket.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

KDavid850522
#188321
Köszi szépen, készül az is, csak sok türelmet igényel tõlem is, meg tõled is! <#nyes>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#188320
Ti melyiket választanátok???









#188319
<#bohoc>
#188318