Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bency
#188417
<#worship><#worship>

:) Semmi okosság :P

KDavid850522
#188416
Szééép ez a verzió is! <#eljen><#eljen><#eljen>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

bency
#188415
Rég volt már egy kis hazai 😄




:) Semmi okosság :P

KDavid850522
#188414
Nagyon szépek!!! Fõleg ezen a homok színû kövön! <#worship>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

bency
#188413

:) Semmi okosság :P

KDavid850522
#188412
Jó az nekem HV-nek is... (borsodi tájszólás) <#nyes><#idiota>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

bency
#188411
Az HW 😛 Amugy nekem az álmom akkormár egy Tamiya 1:12es GTO, F40 szintén toppon van nekem is.

:) Semmi okosság :P

KDavid850522
#188410
Nem vagyok egy Ferrari rajongó, de a HV GTO-ja az nagyon megdobogtatja a szívem, az F40-es meg nálam már nagyon régtõl a legszebb Ferrari!<#eljen>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

bency
#188409
Azt hiszem.

:) Semmi okosság :P

KBazsi
#188408
Szerintem ezzel mindnyájan így vagyunk <#vigyor2>

KDavid850522
#188407
Az HV GTO? <#finom>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

bency
#188406
<#idiota><#idiota>

:) Semmi okosság :P

KDavid850522
#188405
Hehe <#nyes> Az is egy megoldás, egy a gond csupán, hogy ezek a mai gyerekek a számítógépen kívül mással nem játszanak, vagy ha mégis, kimerül a játék annyiban, hogy tönkre b@sszák a terméket... <#falbav><#nyes>
De mit is várhatnék, kiskoromban nekem is az autók összetördelése volt a kedvenc elfoglaltságom...25 éves koromra jött meg az eszem, durván 1 éve vettem egy Jada Shelby Cobra-t, azóta egy karc sincs rajta, úgy gondolom, most már felnõttem a feladathoz! <#nyes><#nyes><#nyes><#nyes>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

KBazsi
#188404
Vagy lemész a játszóra, kifigyeled a Jada toys tulajdonosokat és Einstand-ot követsz el a kis köcsögök ellen <#eplus2>

KDavid850522
#188403
Nálunk a Tesco-ba lehetett kapni tavaly, én ott 3090 Ft-ért vettem darabját, de aztán kiürült a készlet, én még reménykedek benne hogy lesz még itt, de kicsi rá az esély...<#rinya>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

KBazsi
#188402
modellauto18.de
Itt vannak már 15EUR környékén leárazva Jadák. Alacsony a postaköltség is - kell közösen rendelni egyszer onnan. Én már rendeltem tõlük és nagyon meg vagyok velük elégedve.

KDavid850522
#188401
Jaaa, értem! Én is terveztem Jada bontást, csak sajnáltam az én hibátlan állapotúmat, meg mellé amit kinéztem másik ugyan ilyet drága pénzért megvenni, és feláldozni, ezért nézelõdök most, de lehet tényleg olyan Jada Toys-t kéne nézni, ami egyforma kerekekkel van szerelve, mert nekem meg pont a nagyobbak kellenének....<#confused> Dojcsland'-ból mire ideér egy 27-28 eurós kerékszett, az benne lesz vagy 12-13e Ft-ba. <#rinya>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

KBazsi
#188400
Ezek a felnik egy 1/24-es Jada S Classe elsõ kerekei. Sajnos a hátsó görgõk már nem voltak meg. Ez a két darab jelenleg BMW-FAN "putri" diorámáját ékesíti, a 4 eredeti BMW kerékkel együtt <#nevetes1>
Valószínûleg kell majd vennem még egy 1/24-es Jadát a végsõ felnik miatt.

KDavid850522
#188399
Hümmm, egész jó kiállása van már most is! Nekem nagyon tetszik, ez olyan Chip Foose-os ezekkel a kerekekkel! Szép! <#eljen>
A felnik valamely más autóról származnak, vagy külön vetted? (Én ép most nézegetem a modellbau-klar.de-t, vásárolni szeretnék egy szett "dísztárcsát")

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

KBazsi
#188398
BMW





Matt fekete lesz, kis rozsdával, baszom nagy krómfelnikkel.
Nem vagyok nagy umbaus, de van ez a kis leharcolt Maisto itthon és nincs szívem kidobni, inkább kipróbálom magam rajta.

KDavid850522
#188397
Tedd be, hátha kapunk itt ihletet egymástól! <#taps> Az oldalt futólag ismerem, de most átnézem tüzetesebben! <#vigyor4>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

KBazsi
#188396
Mindjárt körülnézek egy picit, meg rakok be képet a BMW Rod-ról amirõl meséltem, bár az még eléggé a folyamat elejét ábrázolja. Mondhatni az elsõ gondolatokat. De addig is ajánlom neked ezt az oldalt: http://www.modelltuner.ch/

KDavid850522
#188395
Én szeretem nagyon az ilyen képeket, úgyhogy ha van még, vagy találsz jókat, kérlek oszd meg! <#wink> Egy kép valóban többet mond, mint egy se! <#nyes>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

KBazsi
#188394
Gondoltam Te meg Doffek meríthettek belõlük pár ötletet 😊

KDavid850522
#188393
Jó reggelt az uraknak! <#wave>

A "szétrohadt" Viper blokkos Opel a legkeményebb! <#taps><#eljen>
De a Transit is facca, fõleg a tanknál kiszivárgott üzemanyag nyoma! <#worship>
A zöld, meg mesefasza!!!!!!!

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Leo 1991
#188392
javítanám közbe magam(látszik hogy nálam reggel van) nem 24 darab 1:18as modellem van hanem a Fordok java része 1:24es

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

Leo 1991
#188391
és jó reggelt

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

Leo 1991
#188390
van egy pár Ford modell,de azok nem 1:18asok csak 24
de hamarosan beszerzek még párat😄😄

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

BMW FAN
#188389
Napot!

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

KBazsi
#188388
Szerintem nem olyan biztos az 😊

bency
#188387
Nagyon komoly umbau,de biztos ellehetett volna tüntetni azt a pöttyöt a lámpából 😄

:) Semmi okosság :P

KBazsi
#188386



bency
#188385
Reggelt


Van köztük 1 2 darab ami nagyon kéne 😄 Fõleg az elsõ 😛

:) Semmi okosság :P

KBazsi
#188384
Ha valamelyik volt már, vagy jogvédett akkor sorry 😊

KBazsi
#188383
Sziasztok! Elég halott a fórum, itt van néhány kép <#bohoc>





Hornando
#188382
...hát öreg, Te tudod ;-'

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Hornando
#188381
Akkor tessék, bár ez csak 1:43


Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#188380
változó, ezekbõl egyszer már megvolt mind a három aztán egy ideig nem aztán nem túl régen megint, ami igazán tetszik azokból nagy valószínüséggel meg lesz/van a színskála, mondjuk az EVO6 ból marad egy darab a horror árak miatt

Hornando
#188379
Ez az új koncepció? Mármint, hogy mindenbõl megveszed az összes elérhetõ színt.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Hornando
#188378
Igen, de nem ezt választom majd. Így alig fér el benne 8-10 modell.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Hornando
#188377
Azokból is szép sort lehetne kirakni. Na és vannak már Fordjaid?
Én még csak 7-nél tartok, de apránként bõvül majd.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#188376
érdekes felfog(at)ás.

http://ferrari18.blog.hu/

#188375




Leo 1991
#188374
én inkább ford rajongó vagyok
de ezek se csúnya darabok😊😊😊

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

Hornando
#188373
Na és akkor ezek? :-)))



Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

GrandVitara
#188372
Jó éjt!
GrandVitara
#188371
Jó estét!
#188370
Nem tudom miért,de a Martinis dekoráció minden auton nagyon jól néz ki.
Hornando
#188369

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Leo 1991
#188368
ÁÁÁÁJJJJJJJJJJ DE GYÖNYÖRÛÛÛÛÛ<#wow1><#wow1><#wow1><#wow1><#wow1>

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN