Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#188317
Por. He? <#idiota>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#188316
A színe nem ilyen kaka, hétvégén kitolom a fényre rendesebb gép elé...😊)
#188315
Tegnap este kicsit mobiloztam iccaka...



#188314
Grat!!! Szép!! Mostmár takaríccsa a háztó a másik lomot!!! <#eplus2><#eplus2><#eplus2>
Nálam van hely.. 😊))
#188313
Hi!
Nekem a plexi dobozaimnak a márkája az Exclusive Cars!!! Illetve a Budaörsi boltba, a ChinaModells-ek is ilyen plexidobozban vannak!
KDavid850522
#188312
Sziasztok urak! <#wave>

Csomag jött Kissékhez! <#vigyor><#taps> Amitõl féltem, alaptalan volt, aránylag szép a modell, bár hétvégén kap egy polírt, meg egy kis portalanítást...















(szerintem megérte azt a hétésfélezret' postával)

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Willi Betz
#188311
Az UT-nek van ablaka. Legalábbis az enyémnek van.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

schumimodells
#188310
Sziasztok.

Van a Modelissimón egy új gyártó,vagyis egy általam nem ismert gyártó,aminek Exclusiv Cars a neve. Vajon mi lehet ez,talán átdobozolt UT modellek? Mi a véleményetek?



http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#188309

http://ferrari18.blog.hu/

BMW FAN
#188308
Napot!

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#188307
az sajnos ezüst színû😞

#188306
Akármennyire is Porsche rajongó vagyok, nem biztos hogy könnyen döntenék a kettõ közt... Úgyhogy jöhet mindkettõ! (plusz a GT2 993, nehogy beavasodjon a dobozba!!!) <#eplus2>
Na tényleg tipliztem!
Ui: Szép ez a Countach, talán így fehérben a legszebb!!! Sõt! <#worship> Kedvenc Lambóm!
#188305
köszi<#worship>

#188304
Ejj, legjobb választás volt akárhonnan is nézem!!!
<#rinya><#confused><#finom><#worship><#taps><#eljen><#nevetes1>
Olyan vagy...!!!! <#falbav><#wave><#wink>
#188303
aztán nehogy rosszat álmodjál....😊

#188302
szerintem kedvedere való sorozat lett😊



#188301
Na, igyekezz. 😊))
#188300
2perc és kész, szerintem várd meg...

#188299
Igen, a Countach benne legyen, mer' ha nem én mék érte!!! XXD
Kerítek neki helyet a vitrinemben szivesen! 😊))
KDavid850522
#188298
Én is lépek, reggel megint jelenésem van a bírósági ítélõ szék elõtt... <#falbav>

Jóéjt! <#wave>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

KDavid850522
#188297
Én is remélem hogy mindenki elégedett lesz! <#wink>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#188296
Garva megölte a bulit.. XXD
Lépek én is mert 4.30-kor keltem (ismét)....
Kellemest az Uraknak! <#integet2><#fogmosas>
KBazsi
#188295
Countach vs. C63

#188294
Én meg remélem dúskálok majd a munkád gyümölcsében..:😄DD
KDavid850522
#188293
LEXUS-t!!!!!!!!!!!!!!!!! Jóéjt! <#wave>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

KDavid850522
#188292
Szeretném majd-majd átépíteni, de ha az LS-el kész vagyok, egy picit megpihenek! <#nyes>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Garva03
#188291
Nah én léptem aludni! Várom a további ötleteket, hogy mit fotózzak a hétvégén!

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#188290
Nekem képek alapján a króm kerekek nem tetszettek rajta (Ha jól figyeltem nem mindnek ugyanolyan a kereke, két félével dobták piacra AA-ék, és a krómos nem jött bé annyira)... Amúgy f@sza verda!
#188289
Drift ótó lesz belõle???
Jó választás, kiváló minõség, jó ótó, jó áron! 😊
Garva03
#188288
Aha, csak nem volt rá keretem, és egy 190es mercit hoztam el helyette

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

KDavid850522
#188287
<#nyes><#nyes><#nyes><#nyes>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#188286
Én is szemeztem vele... 😊))
"Szerencsémre" nem volt lehetõségem megnézni, így nem kellett megvennem.. 😊))
#188285
A fehér Countach legyen benne, please!!! A másikat rád bízom... 😊))
KDavid850522
#188284
Volt nála, én meg is akartam veenni, csak mire eldöntöttem hogy nekem kéne, addig megvették, bánom is... <#nevetes1>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

KDavid850522
#188283
Meg a modell sem egyszerû...két ajtó nyílik, meg a hátsó csomagtér ajtó. <#falbav><#csodalk>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#188282
Asszem Zolinál volt ennyiért dobozos nemrég....
KDavid850522
#188281
Kérdés hogy milyen állapotban ér ide, de az is lehet megjött az észjárása! <#nyes> Lehet holnap vagy holnap után ha meglátom nem fogok így vigyorogni... <#falbav><#zavart1>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#188280
Mekkora egy retek ez a Lambo.... Hányás mikor egy kiváló sportkocsigyártó próbál plusz két ajtót eladni...
Mondjuk a Panameránál majdnem sikerült a Porschének.
Garva03
#188279
Ez jó ár! Nekem 10-ért ajánlotta...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#188278
melyik két fehéret rakjam össze egy képre?
- Lexus LFA
- Mercedes C63 AMG
- Mitsubishi EVO 6
- Lamborgini Countach 5000S
- Nissan GTR R35 V Spec
- Audi Sport Quattro
- Lamborgini Gallardo LP 550-2 & Superleggera
- Lotus Esprit Turbo
- Ford Sierra RS Cosworth
- Lancia Delta EVO2
- Porsche 959

KDavid850522
#188277
(A 356-os egy Bburago lett volna)

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

KDavid850522
#188276
Hát figyu, nekem mondta, ha többet veszek akkor kedvezmény. Volt ott még 356-os Coupe Porsche azt is elakartam hozni, gondolván hogy a kettõ ugye többnek számít, hát mondott rá olyan posta költséget, hogy a két modell 12500 Ft lett volna...

Úgyhogy lemondtam, ezt a Lexus-t 6500-ért adta + 1050 Ft posta...ez úgy érzem még reális, újonnan 11-12 körül mozognak ezek! (?)

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#188275
Nem az igazi... Majd minnyá keresek én neked..!
#188274
<#violent><#ejnye1><#idiota><#finom><#nevetes1>
KDavid850522
#188273
Ezt a förtelmet szeretném megvenni hozzá, szerintem gusztustalan ez a Lambo, viszont a felnijei tetszenek, ezek mennének a GS alá más színben! <#nyes>





Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Garva03
#188272
Már régóta árulja, és amikor elõször feltette megpróbáltam megegyezni Vele. Mondtam, hogy elhozok több modellt (S, Clk, E kombi, A classe) de 5000 ft/ db áron adta volna õket (Nekem) Most már csak 4500/db

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#188271
most nincs kedvem kiszedni a GT2 a dobozából😞

#188270
Van egy olyan érzésem hogy Dáci kollega nem hagyja szüzen azt az AA modellt... <#eplus2>
#188269
<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>

KDavid850522
#188268
Hát, én is hoztam volna mást is tõle, de nem tudtunk reális értékre jutni, úgyhogy, csak ezt zsíroztuk le, úgy gondolom jó áron.

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/